Гарантія повернення грошей InMotion (деталі)

Що означає гарантія повернення грошей?

Як спосіб довести своїм клієнтам, що компанія може надати гарантійне обслуговування із гарантованим задоволенням, хостингові компанії пропонують гарантії повернення грошей як «зв’язок довіри» своїм клієнтам. Насправді ця гарантія є однією з маркетингових стратегій, що застосовуються більшістю компаній, особливо тих, що продають свої послуги клієнтам. Гарантія повернення грошей, більш звано називається «гарантія задоволення», розрахована на печатку задоволення клієнтів та обіцянку надання якісної послуги. Це в основному означає, що компанія запевняє клієнта, що він отримає високоякісне обслуговування та повне задоволення від обслуговування, інакше він поверне ваші гроші.


Гарантії повернення грошей залежать від компанії до компанії, деякі пропонують низьку 15-денну гарантію повернення грошей до такої ж, як 90-денна гарантія повернення грошей. Ця гарантія набирає законної сили, коли клієнт з будь-якої причини скасовує підписку з приймаючою компанією до закінчення строку, передбаченого договором. Однак це не означає, що клієнт нічого не отримає від компанії, коли скасування відбудеться після узгодженого періоду гарантії повернення грошей, оскільки деякі компанії також погоджуються повернути своїм клієнтам пропоновану суму залежно від тривалості часу, що минув до скасування набрало чинності.

Що мені потрібно знати про гарантію повернення грошей InMotion?

InMotion хостинг пропонує 90-денну гарантію повернення грошей на всі свої послуги хостингу. Це спосіб компанії запевнити своїх клієнтів, що компанія впевнена, що вона може забезпечити високу якість та гарантовану послугу своїм клієнтам. Ця гарантія означає, що якщо з будь-якої причини клієнт вирішить скасувати підписку на хостинг з InMotion до спливу 90-денного періоду, компанія поверне клієнту в повному обсязі на суму хостинг-сервісу, без запитань..
Хоча клієнти мають право скасувати свій хостинг-акаунт у будь-який час, але це не обов’язково означає, що ви також можете це зробити відповідно до своїх потреб та потреб. Як зазначено в Умовах надання послуг, хоча клієнт може скасувати свій акаунт у будь-який час, політика щодо скасування дає зрозуміти, що клієнт може це зробити “за належним повідомленням компанії до закінчення Початкового терміну або будь-якого наступного Терміну”. ”(Умови надання послуг, Угода користувача 2.c).
Також в Умови надання послуг, Угода користувача 2.c.i-iii, що, наприклад, клієнт зобов’язаний сплатити всі збори та нарахування, нараховані до періоду, коли скасування набуває чинності; друге, що компанія може, але не зобов’язана сплачувати або відшкодувати клієнту всі попередньо сплачені збори за основні послуги хостингу протягом повних місяців, що залишилися після скасування, і три, що клієнт зобов’язаний платити повністю для всіх інших послуг, окрім основної плати за хостинг, за кожен місяць, що залишився.
Скасування зазвичай набирає чинності через 30 днів після належного повідомлення про скасування, компанія отримає офіційний бланк запиту на скасування..

Що означає 90-денна гарантія повернення грошей InMotion?

90-денна гарантія повернення грошей InMotion – це гарантія повного відшкодування всіх комісій, що сплачуються клієнтом у зв’язку з хостинг-сервісом до 90 днів після спливу Початкового терміну. Однак термін “повне повернення коштів” не обов’язково означає, що він повинен включати плату, яка не пов’язана з базовим хостинговим сервісом і вважається неповерненою. Це мається на увазі під фразою “у зв’язку з хостинг-сервісом”. Ці послуги, що не повертаються, але не обмежуються ними:

 Безкоштовні доменні імена:

 •  Якщо клієнт зареєстрував будь-яке доменне ім’я під час просування «Безкоштовне доменне ім’я» під час реєстрації, відшкодування відраховується на суму 11,99 дол. США на рік плюс адміністративний збір у розмірі 5 доларів. Однак клієнт може зберегти право власності та контроль над своїм доменним іменем.
 •  Клієнтам, які придбали виділену IP-адресу, відшкодовується заборгованою ставкою, що означає, що сума, яка підлягає відшкодуванню, базується на періоді, що минув між датою реєстрації та датою скасування та умовами надання послуги.
 •  Інші неповернені комісії, такі як сума, сплачена за послуги SSL та конфіденційність домену.

Що повинно відбутися, якщо я скасую свій рахунок InMotion після того, як 90-денний термін закінчився?

Якщо і коли скасування відбудеться після закінчення 90-денного періоду, клієнтам буде повернено кошти, дотримуючись таких умов:

 •  Клієнт отримає промоційне повернення плати за послуги, що сплачуються за хостинг-сервіс, за умови стягнення $ 11,99 за доменне ім’я, якщо клієнт зареєстрував доменне ім’я в рамках акції “Безкоштовне доменне ім’я”.
 •  Клієнту не повертаються платні за неповернені збори;
 •  Клієнту не повертається плата за встановлення, яка автоматично стає неповерненою через 90 календарних днів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map