Гарантія повернення грошей BlueHost (детальніше)

Багато компаній, що займаються веб-хостингом, пропонують гарантію повернення грошей, але коли ви намагаєтеся повернути гроші, вони зносять вас з жахливим обслуговуванням клієнтів та безкінечним розбігом із повільною реакцією на ваші запити щодо підтримки та телефонні дзвінки..


Ви заслуговуєте на це набагато краще! Зрештою, ви – платний клієнт, довіряючи їм взамін за якісний хостинг, який вони обіцяють.

Ось чому я все ще досліджую, тестую та переглядаю хостинг-компанії на цьому веб-сайті WebHostingPlanGuide.

На щастя, існує безліч компаній, які дійсно шанують їх гарантію повернення грошей і повернуть гроші вчасно, якщо ви не задоволені їх послугою. BlueHost – одна з них.

За допомогою BlueHost ви можете будь-коли скасувати свій рахунок для повернення коштів. Якщо це буде через перші 30 днів, вони повертаються за попереднє відшкодування протягом того місяця, який ви не використовували.

Якщо у вас ще немає облікового запису BlueHost, перейдіть на сторінку www.BlueHost.com та натисніть кнопку «розпочати зараз». Якщо ви скористаєтесь цим посиланням, ви також отримаєте найнижчі ціни та БЕЗКОШТОВНИЙ домен.

Якщо ви ще не готові вибрати хоста, ви можете також порівняти наші найкращі вибори або спробувати вікторину хостингу, щоб отримати персональну рекомендацію щодо хостингу.

Як працює гарантія BlueHost?

Як згадувалося раніше, задоволення клієнтів – головний пріоритет BlueHost, і вони впевнені, що ви будете задоволені їх послугами. Але якщо ви спробуєте їх послуги і виявите, що вони недостатньо відповідають вашим потребам, ви можете будь-коли скасувати свій рахунок для повернення коштів, враховуючи наступне:

 • Якщо ви скасуєте свій рахунок BlueHost протягом 30 днів, ви отримаєте повне повернення коштів.
 • Якщо ви скасуєте через 30 днів, ви отримаєте заздалегідь відшкодовану суму протягом останнього терміну хостингу.
 • Плата за домен не повертається, якщо ви зареєструєтесь у BlueHost та зареєстрували домен. Це потрібно для покриття витрат BlueHost, а також для того, щоб ви не втратили своє доменне ім’я. Ви можете безкоштовно перенести свій домен після необхідних періодів блокування або ви можете просто вказати його в іншому місці залежно від ваших уподобань.
 • Гарантія повернення грошей BlueHost поширюється на всі плани хостингу, але не застосовується до більшості додаткових продуктів, таких як домени.

Гарантія повернення грошей є одним з найважливіших факторів, які потрібно враховувати при виборі провайдера веб-хостингу. Це є величезною перевагою для тих, хто досі не впевнений у веб-хості і просто хоче спершу перевірити води. Компанії, що займаються веб-хостингом із гарантією повернення грошей, часто віддають перевагу клієнтам, оскільки це дає їм впевненість у тому, що їх гроші не підуть на повну трату.

Обмеження / Правила / Постановки, про які слід дізнатися спочатку:

Просивши повернути гроші, знайте, що будуть певні обмеження та інші умови. Але ці умови розумні, тому вам не потрібно їх хвилювати. Ось інші важливі деталі, які потрібно знати про гарантію повернення грошей BlueHost:

 • Гарантія повернення грошей BlueHost поширюється лише на веб-хостинг. Інші збори, пов’язані з сертифікатами SSL, пакетом SEO, іменами домену та конфіденційністю домену, НЕ покриваються.
 • Ви можете отримати повне повернення грошей, якщо ви скасували свій рахунок протягом перших трьох днів після реєстрації. Ви можете вимагати повного повернення всіх зборів. Якщо ви хочете залишити домен зареєстрованим у вашому обліковому записі, з вас буде стягнуто 14,99 дол.
 • З вас буде стягнуто плату за доменне ім’я після перших трьох днів реєстрації.
 • Клієнти можуть скасувати послуги в будь-який час.
 • Ви не можете вимагати повернення коштів, якщо ваш веб-сайт використовував будь-які заборонені дії на BlueHost. Ці дії включають ненормативну лексику, порушення прав інтелектуальної власності, ненормативну лексику, порушення конфіденційності, хакерство та інші.
 • У вашому обліковому записі BlueHost не передбачено жодних строкових зобов’язань, жодних прихованих платежів або штрафних санкцій за дострокове припинення терміну.

Як я можу скасувати підписку на BlueHost?

Скасування підписки на BlueHost просте і просте. Вам потрібно лише переслати свій запит на припинення на [email protected] Ви також можете зв’язатися з їх персоналом за наступним номером: (888) 401-4678. Ви також можете зв’язатися з ними за допомогою прямого чату. Цей запит може зажадати підтвердження права власності на акаунт, який ви скасовуєте.

Ви можете скасувати свій рахунок у різні періоди. BlueHost забезпечує різні процеси повернення коштів за різні періоди скасування.

 • Припинення підписки протягом 3 днів після первинної реєстрації. Якщо ви виберете цей варіант, ви можете отримати повне повернення грошей. Це не включає інші збори, сплачені за послуги, що не підлягають поверненню. Але оскільки BlueHost пропонує доменне ім’я безкоштовно, клієнти можуть вирішити зберегти право власності на нього за додаткову плату 14,99 дол..
 • Припинення підписки через 3 дні, але до 30 днів з моменту первинної реєстрації. Ви все одно можете повернути всі свої гроші за допомогою цієї опції. Але, на відміну від першого варіанту, тепер обов’язково зберігати право власності на своє доменне ім’я. Це означає, що вам доведеться заплатити 14,99 дол.
 • Припинення підписки через 30 днів від початкової реєстрації. Ця гарантія повернення грошей дозволяє клієнтам скасувати свій хостинг-акаунт в будь-який час. Клієнти можуть отримати заздалегідь повернене відшкодування, лише якщо вони скасують рахунок через 30 днів. Це відшкодування все ще не включає інших зборів, що не підлягають поверненню, та оплати за доменне ім’я.

Або, можливо, ви бажаєте мати варіант щомісячного платежу? Ціна майже вдвічі більша, ніж ви платите, якщо у вас 12 місяців вперед, але HostGator пропонує варіант на місяць на місяць.

Потрібна щомісячна оплата?

Більшість хостингових компаній (включаючи BlueHost) змушують вас платити за 1 рік або більше наперед.

Ви можете мінімізувати свої витрати та фінансовий ризик, вибравши хостинг-провайдера, який достатньо впевнений у своїх послугах, щоб запропонувати вам щомісячний варіант оплати. HostGator пропонує варіанти оплати щомісяця за всіма своїми планами, і всі плани мають 45-денну гарантію повернення грошей.

Крім того, ви можете використовувати купонний код BUILDPATH, щоб отримати 60% знижки на будь-які хостинг-плани від HostGator сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map