Детальний огляд Vellum – чуйна тема WordPress

Ділитися своїм досвідом подорожей в Інтернеті – це дуже схоже на збереження найкрасивіших спогадів у вашому житті. Цього дня все більше людей відвідують Інтернет, щоб оновити свій досвід публікації блогу та картографування пунктів призначення, щоб інші люди могли знати, куди їм рухатись далі. Туристичні та туристичні підприємства також користуються цим, надаючи послуги тим, хто хоче задовольнити свої мандри. Туристичним агенціям, готелям та іншим подібним підприємствам надається можливість залучити більше клієнтів із засобами онлайн-бронювання та інформацією про різні напрямки подорожей, а також фотографіями місця, що падають.


Якщо ви хочете створити блог подорожей або повноцінний сайт для турфірми або туристичного бізнесу, вам буде дуже корисно від теми, орієнтованої на подорожі WordPress. Тема подорожей WordPress може мати стиль портфоліо чи журналу, або те, що орієнтоване на зображення, відео чи інші форми засобів масової інформації. Одна з таких тем, яка була досить популярною в ThemeForest, – це Vellum – чуйна тема WordPress.

Vellum є переможцем серед преміальних тем WordPress, і з багатьох вагомих причин. Він не тільки має прекрасний дизайн, він також багатий на функції та має правильні інструменти, які допоможуть вам створити потужний блог чи веб-сайт. Сьогодні я збираюся ознайомити вас із цією універсальною темою для веб-сайтів для подорожей, і чому багато людей обирають її над будь-якою іншою темою подорожей на ринку. Отож, без зайвих затримок, ось детальний огляд теми Vellum – чуйний WordPress.

Насолоджуйтесь!

Огляд

Тема Vellum – чуйна WordPress – прекрасна тема преміум-фотографії, яку розробила та розробила компанія Паралель, Тематичний елітний автор, який зібрав понад 1 мільйон доларів продажів на тематичному ринку. Ця ветеранська компанія вже випустила більше десятка високоякісних тем WordPress, кожна з яких перевершує очікування навіть найвибагливіших власників сайтів та розробників..

Vellum – популярний вибір серед користувачів, які прагнуть створювати фотографічні сайти, блоги та веб-сайти, орієнтовані на подорожі. Він має чіткий та інтуїтивний макет, що легко робить його однією з найкращих преміальних тем WordPress, які ви можете придбати. Це новий вид теми, який має стільки можливостей, просто потрібно побачити, щоб у це повірити. Це повністю чуйна та SEO-зручна тема з унікальною структурою, яка дозволяє створювати будь-який дизайн чи стиль відповідно до вашого бренду чи бізнесу. Незалежно від того, який веб-сайт вам потрібен, будь то особистий блог подорожей або повноцінний сайт готелю чи туристичних агентств, Веллум все це робить фантастично.

Дизайн

The Vellum – чуйна тема WordPress може застосовуватися для всіх типів веб-сайтів, включаючи бізнес, творчий портфель, нерухомість і, звичайно, подорожі. Він має універсальний дизайн та прості у використанні функції, що робить створення веб-сайту цікавим та захоплюючим. Тема побудована на вершині Runway Framework, що дозволяє їй стати універсальним рішенням веб-сайту. Це також служить міцною основою для створення потужних і адаптивних конструкцій.

Окрім того, що повністю реагує, Vellum також має елементи дизайну, готові до сітківки, включаючи текст, тому дизайн виходить чудово навіть на мобільних пристроях. Тема також поставляється з постійно популярним і потужним плагіном для створення візуальних композиторів Visual Composer, що перетягується, щоб ви могли створити власні користувацькі сторінки з простого місця, перетягуючи елементи на сторінку. Крім Visual Composer, він також має динамічні та гнучкі функції слайдера Slider Revolution, мега-меню UberMenu і навіть інтегрований з bbPress, що дозволяє вам мати власний форум спільноти на своєму сайті.

Якщо ви не хочете створювати свій власний стиль, не хвилюйтесь, оскільки Vellum також містить багато заздалегідь розроблених макетів сторінок, які ви можете використовувати поза коробкою на основі своєї ділової ніші. Крім розробника сторінок і попередньо створених макетів, тема також робить налаштування та налаштування сторінок швидкими та простими. Вам навіть не потрібно турбуватися про необхідність переходити через елементи керування та параметри налаштування, оскільки Vellum створений із розумної панелі параметрів тем. Тож як інші користувачі перевантажені налаштуваннями лабіринту обраних тем, Vellum чітко фокусується лише на важливих елементах управління. Це дає вам повний контроль над темою та економить ваш дорогоцінний час.

Окрім того, що красива та багата на тему тема, Vellum також оптимізований для веб-пошуку, оскільки він інтегрований з найкращими та найновішими практиками SEO у своїй структурі. Завдяки цьому, бути кращим у обраній галузі ви досягаєте! Тому незалежно від типу сайту, який ви хочете створити, Vellum обов’язково доставить.

Ключові особливості

Тема Vellum – чуйна WordPress – це як тисяча тем, упакованих в один дивовижний пакет. З його допомогою ви можете створити будь-який дизайн, який вам подобається, за допомогою різних макетів та стилів, щоб він виглядав неповторно. Ключові особливості цієї теми:

 • Чуйний макет і готова до сітківки графіка
 • Вбудований конструктор сторінки перетягування візуальних композиторів
 • Мега меню працює на UberMenu
 • Слайдерська революція
 • WPML сумісний
 • Переклад готовий (файли .po та .mo включені)
 • Включає 12 унікальних початкових наборів для швидкого та простого створення веб-сайтів
 • Демонстраційна установка одним клацанням миші
 • Формати публікацій (Стандартні, Галерея, Зображення, Відео, Аудіо, Посилання, Цитата)
 • Фон Parallax
 • Сучасні та традиційні стилі блогу
 • Сортоване портфоліо
 • Шаблони порожньої сторінки
 • Контактний конструктор
 • Генератор бічної панелі
 • Необмежені заголовки, колонтитули та макети
 • Необмежені варіанти домашньої сторінки
 • Безлімітні варіанти кольорів
 • Безлімітний макет і шаблони
 • 500+ веб-шрифтів Google
 • Саморобний відеоплеєр HTML5
 • Спеціальний аудіоплеєр
 • Включає демонстраційний вміст
 • Файли PSD включені
 • Добре задокументований, з корисними навчальними посібниками
 • Підтримка теми
Плюси і мінуси

Плануєте придбати тему Vellum – чуйна WordPress? Ви все ще плутаєтесь щодо вибору між безкоштовною та преміальною темою WordPress? Наступні плюси та мінуси придбання теми WordPress можуть допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення:

Плюси
 • Теми преміум-класу, такі як Vellum, забезпечують якісну підтримку свого автора теми – функцію, яка часто відсутня у безкоштовних темах WordPress. Це головним чином тому, що розробники створюють преміальні теми як своє джерело доходу і, таким чином, прагнуть забезпечити відмінну підтримку тем.
 • Теми преміум-класу оновлюються регулярно і часто оснащуються розширеною підтримкою або довічною підтримкою, а також великою документацією та навчальними посібниками, які новачки знайдуть корисними..
 • У Vellum є кілька унікальних і корисних функцій, яких інакше бракує безкоштовних. І завдяки конкуренції багато постачальників преміальних тем намагаються зробити все, щоб їх пропозиції виділялися серед решти, тому більшість преміальних тем у наші дні багаті функціями.
 • Vellum, як і багато інших преміальних тем, приділяє пильну увагу деталям. Він має кращі налаштування та інструменти для налаштування, включаючи SEO та додавання преміальних плагінів.
 • На відміну від безкоштовних тем, багато преміум-тематики налаштовуються на кілька сторінок і підходять в декількох формах для будь-якого веб-сайту будь-якого розміру.
 • За допомогою додавання преміальних інструментів WordPress, преміальні теми можуть допомогти прискорити процес розробки сайту в 10 разів.
Мінуси
 • Теми преміум-класу, очевидно, приходять за певну плату, а витрачання грошей на веб-сайті може не відповідати потребам кожного.
 • На відміну від безкоштовних тем WordPress, які зазвичай додаються в офіційний сховище тем і проходять процес перегляду, деякі теми преміум-класу є просто комерційними структурами, які можуть або не відповідають стандартним умовам ліцензування.
 • Хоча це не стосується всіх преміальних тем WordPress, деякі з них занадто роздуті функціями, які можуть бути непотрібними для деяких користувачів. У цьому випадку мати преміальну тему може бути надмір.

Як бачите, вибір преміум-теми має багато переваг. Однак це також має свою частку недоліків. Немає чіткої відповіді, чи платна тема WordPress краща, ніж безкоштовна. Там багато хороших тем, якими ви можете користуватися безкоштовно, і вони роблять хороший варіант, якщо ви просто хочете створити сайт або блог як хобі. Якщо ви очікуєте зростання вашого веб-сайту, вам слід обов’язково обрати тему преміум-класу, наприклад, Vellum.

Остаточний вердикт – всебічна тематика подорожей із лише правильними можливостями

Тема Vellum – чуйна WordPress – це не лише одна тема – це тисяча тем в одній! Це надійна і доступна преміальна тема, яка легко є одним з найкращих варіантів для створення подорожнього блогу чи веб-сайту. Ви можете розібратися і дозволити вашій творчості розігратися з цією темою, а її простота використання буде задовольняти всіх з усіх рівнів майстерності. Тема дає всі необхідні інструменти та дає вам повний контроль над усім – від кольорів та шрифтів, аж до макетів сторінок та стилю блогу. Тож якщо вам потрібна універсальна тема для веб-сайтів для подорожей, ви не можете помилитися з темою Vellum – чуйна WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me