Чи сумісний InMotion з Mac?

Як ви могли помітити, жоден провайдер веб-хостингу не пропонує хостингові рішення, розроблені спеціально для обслуговування комп’ютерів Mac. Mac, зменшувальний приклад Macintosh – це лінія персональних комп’ютерів, які розробляються, розробляються та продаються Apple. Поточні моделі Macintosh спеціально розроблені для задоволення потреб домашніх, освітніх та професійних користувачів.
Серед багатьох причин, через які провайдери веб-хостингу не пропонують рішення для хостингу для Mac, – це те, що машини Mac розроблені для того, щоб одночасно працювати з операційною системою Mac OS, яка також розроблена компанією Apple, спеціально для машин Mac. Таким чином, деякі операційні системи, пропоновані провайдерами веб-хостингу, відчувають проблеми сумісності з комп’ютерами Mac.
Незважаючи на те, що не існує конкретного веб-хостингу для Mac, є багато постачальників послуг, які пропонують послуги, сумісні з Mac. Цей тип послуг називається хостинг для дружнього Mac. Важливо зазначити, що не всі послуги хостингу сумісні з комп’ютерами Mac. Важливо також зазначити, що незалежно від вибору чи ні, чи за дизайном чи ні, деякі провайдери веб-хостингу сумісні з Mac, а деякі не.
Для більшості з нас це зовсім не викликає занепокоєння, оскільки більшість із нас використовує ПК та настільні ПК, які не мають проблем із сумісністю з хостингом на основі Windows, Linux або Unix. Однак для тих, хто є учнями Mac, пошук хостингу для Mac Mac – це величезна причина для занепокоєння.
InMotion – одна з компаній-хостингів, які пропонують сумісність з Mac, особливо в хостингових рішеннях електронної комерції. Більшість інструментів електронної комерції, наприклад їх кошики, сумісні з машинами Mac. Крім цього, InMotion надає перевагу використанню серверів Linux, які, як відомо, сумісні з Mac, оскільки вони мають одне і те ж спадщину UNIX.


Чи підтримує InMotion Mac Mail?

Так, InMotion підтримує Mac Mail. Mac Mail – це фактично програма електронної пошти, яка входить до операційної системи OS X від Apple. Щоб мати можливість використовувати Mac Mail з хостингом InMotion, вам потрібно створити обліковий запис електронної пошти як ваш клієнт електронної пошти Apple за замовчуванням. Ось як це зробити:

 •  Коли ви відкриєте Mac Mail, вам буде запропоновано вікно, в якому вас попросять надати та заповнити потрібну інформацію, таку як ваше повне ім’я, електронна адреса та пароль. Надавши необхідну інформацію, натисніть на вкладку «Продовжити», що знаходиться в правому нижньому куті;
 •  На наступному екрані вам потрібно буде надати додаткову інформацію, яка включає:

 Тип рахунку

Вибирайте між POP та IMAP;

 Опис

Ви можете ввести будь-який опис, який хочете описати обліковий запис;

 Сервер вхідної пошти

звичайне ім’я сервера буде [email protected], яке, звичайно, буде замінено на ваше власне ім’я та доменне ім’я;

 Ім’я користувача

Це буде ваша повна адреса електронної пошти; і

 Пароль

Це буде пароль вашого облікового запису електронної пошти.

 • Після того, як все забезпечено, натисніть на вкладку «Продовжити».

 Наступним екраном буде сторінка сервера вихідної пошти. Тут вам також потрібно буде надати таку інформацію:

 Опис

 Знову ж таки, введіть те, що ви вважаєте за потрібне для свого рахунку;

 Сервер вихідної пошти

Запис у цьому полі повинен відповідати запису, який використовується на сервері вхідної пошти;

 Використовуйте аутентифікацію

Поставте чек на наданий ящик;

 Ім’я користувача

Це також повинно відповідати імені користувача, вказаному на попередній сторінці.

 Пароль  Це буде пароль для вказаного облікового запису електронної пошти.

 • Натисніть на вкладку «Продовжити», як тільки буде надана вся необхідна інформація.
 •  Після завершення налаштування вам відкриється сторінка Підсумок облікового запису. Не забудьте поставити прапорець у вікні “Візьміть акаунт в Інтернеті”. Коли вся представлена ​​інформація буде правильною, перейдіть на вкладку «Створити акаунт», і ви будете готові використовувати вас Mac Mail на хостингу InMotion.

Чому Mac не сумісний з усіма хостинг-сервісами?

Деякі можуть подумати, що причина, по якій Mac не сумісний з деякими хостинговими послугами, пов’язана з операційною системою, яку використовує хостинг-провайдер. Однак одне, що вам потрібно знати, – це те, що веб-сайти не стосуються ОС, а проблема полягає не в самій ОС, а в браузері. Таким чином, вирішення проблем несумісності Mac знаходиться далеко не за горами, оскільки просте оновлення веб-переглядача могло б зробити трюк. Це звучить досить просто, чи не так, але не всі хостинг-провайдери готові пройти проблеми з оновленням своїх браузерів, коли всі інші платформи добре працюють з ним.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map