Чи пропонують шаблони веб-сайтів InMotion?

До кожного хостинг-пакету InMotion входять два безкоштовних, але потужних розробників веб-сайтів, які клієнти можуть використовувати для створення та створення своїх веб-сайтів. Ці розробники веб-сайтів, а саме Premium Web Builder та PowerWebBuilder, – це додатки, що містять функції, які є життєво важливими та корисними для завдання створення вашого веб-сайту. Серед особливостей цих розробників веб-сайтів – галерея сотень безкоштовних шаблонів веб-сайтів, які готові використовувати клієнт у будь-який час, коли це потрібно..
Але перш ніж ви можете використовувати будь-який з їх безкоштовних шаблонів для свого веб-сайту, перш за все, вам потрібно встановити Builder веб-сайтів.


Як я можу встановити Premium Web Builder на своєму веб-сайті?

Всі хостингові пакети InMotion поставляються з безкоштовним додатком Premium Web Builder; однак програмне забезпечення не постачається заздалегідь з пакетом. Це означає, що перш ніж використовувати його, вам потрібно встановити його на своєму веб-сайті через панель управління обліковими записами AMP.
Щоб встановити Premium Web Builder, все, що вам потрібно зробити, – це виконати кілька простих кроків.

  •  Перший крок – увійти в панель управління обліковими записами (AMP);
  •  Після входу в систему натисніть посилання «Встановити популярне програмне забезпечення»;
  •  На наступній сторінці прокрутіть вниз, а потім натисніть на неї «Встановити Premium Web Builder»;
  •  Потім натисніть на вкладку “Запити веб-конструктора веб-сайтів”, а потім введіть ім’я домену, куди ви хочете встановити Premium Web Builder, а потім натисніть “Далі”;
  •  Якщо ви встановлюєте свій перший обліковий запис Premium Web Builder, вам потрібно перевірити та підтвердити інформацію, перш ніж натиснути кнопку «Надіслати». Однак якщо ви встановлюєте додатковий обліковий запис веб-розробника, вам потрібно буде платити суму в розмірі 12 доларів за домен на рік за додаткову ліцензію.
  •  При натисканні кнопки «Надіслати», розпочинається процес встановлення, і ви повинні встановити на своєму домені Premium Web Builder за лічені секунди. Дочекайтеся повідомлення про підтвердження встановлення, а потім, як тільки буде отримано, ви можете скористатися цією сторінкою для входу в Конструктор веб-сайтів Premium, натиснувши посилання для входу та розпочніть створення власного веб-сайту.

Чи можу я вибрати будь-який шаблон для всіх веб-сайтів, які я створюю?

Оскільки власник веб-сайту із встановленим Web Builder, або Преміум Веб-Builder, або PowerWebBuilder, Ви маєте право вибрати та використовувати будь-який із понад 500 безкоштовних шаблонів, які можна знайти в галереї Веб-будівельника. Однак важливо пам’ятати, що вам потрібно вибрати правильний шаблон, який добре підходить і підходить до типу веб-сайту, який ви будуєте, та послуг та продуктів, які пропонує ваш веб-сайт..

Яких рекомендацій мені потрібно дотримуватися при виборі шаблонів веб-сайтів?

Хоча вибір шаблонів веб-сайтів – це питання вашого власного смаку та настрою, завжди корисно, щоб ваш веб-сайт мав шаблон, який добре відповідає типу, сервісу та продукту вашого веб-сайту, а також смаку майбутніх відвідувачів веб-сайту..

Першим керівним принципом при виборі бажаного шаблону повинен бути тип сайту, який ви створюєте. Як правило, у цьому веб-програмі вам допомагає це завдання. Після того як ви розпочнете процес створення, натиснувши кнопку «Пуск», вам буде надано можливість вибрати тип сайту, який ви хочете створити, будь то звичайний веб-сайт, фотогалерея чи блог. Після вибору вибору, Builder використовуватиме інформацію та рекомендує декілька сторінок із функціями та функціональними попередніми налаштуваннями, які ви можете захотіти для свого сайту. Якщо ви не впевнені або вам не подобаються представлені варіанти, ви можете просто вибрати один, а потім пізніше змінити його. Зробивши бажаний вибір, натисніть кнопку Далі, яку можна знайти в нижній правій частині сторінки.
Щоб вибрати шаблон, вам потрібно перейти на сторінку «Дизайн», натиснувши кнопку «Дизайн», розташовану у верхній правій панелі інструментів. На сторінці Дизайн ви знайдете ряд шаблонів, які можна налаштувати. Власне, існує три різні способи пошуку шаблонів:

  •  Перша – за типом категорій, де ви можете вибрати шаблони, які відповідають тій категорії, яку можна знайти у спадному меню;
  •  Друге – через метод пошуку, де ви шукаєте шаблони, використовуючи ключові слова для певних типів шаблонів; і
  •  Переглядаючи шаблони на сторінку вручну, це може забирати час, але може бути більш ефективним.
  • Як тільки ви зможете вибрати бажаний шаблон, просто виберіть його, натиснувши на нього.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me