– Чи пропонує WebHostingHub щомісячну оплату?

Чи пропонує WebHostingHub щомісячний платіж?

Більшість нових власників веб-сайтів вважає, що WebHostingHub є хорошим вибором веб-хостів, оскільки він використовує сервери Dell. Ці сервери Dell вважаються потужними машинами, оскільки в процесори включені 24 Гб пам’яті, 24 процесори Intel Core та швидке зберігання RAID 10. Це означає, що використовуване обладнання є надійним та ефективним, що підкріплюється 99-відсотковою гарантією безперервного часу, пропонованою WebHostingHub.


Однак більшість постачальників веб-хостів виявляють, що вони мають кращу гарантію тривалості роботи на рівні 99,99%, що мізерно лише при порівнянні двох. Причиною цього є те, що WebHostingHub використовує кілька центрів обробки даних замість звичного для більшості постачальників веб-хостів.

Кілька центрів даних

WebHostingHub має два основні центри обробки даних, розташовані на східному узбережжі та західному узбережжі Сполучених Штатів. Отже, це означає, що власникам веб-сайтів на західному узбережжі не потрібно довше чекати, коли дані чи інформація перейдуть між відвідувачем веб-сайту та сервером веб-хоста. Це означає, що користувацький досвід веб-сайту покращується, що призводить до кращого відгуку чи статистики для власника веб-сайту. Кінцевим результатом для цього є те, що інвестиції власника на веб-сайт максимальні. Це ґрунтується на тому, що центри обробки даних WebHostingHub класифікуються як категорія А, оскільки їх обладнання відповідає сумісності PCI.

Додатковими особливостями центрів обробки даних є те, що вони використовують кілька контрольованих точок доступу з кількома джерелами енергії, які використовують дизельне паливо. Навіть якщо WebHostingHub використовує дизельну електроенергію, вона має сертифікат зеленого хостингу, що означає, що використання енергії в центрах обробки даних мінімізоване. Ще однією перевагою наявності двох центрів обробки даних є те, що він використовується для обслуговування власників веб-сайтів на основі інших країн, таких як:

 •  Південна Америка
 •  Африка
 •  Європа
 •  Південний Тихий океан
 •  Азії
 •  Австралія та Нова Зеландія

Сторінка веб-сайту, що використовує програмне забезпечення для управління вмістом WordPress, може завантажуватись із швидкістю 1,5 секунди для ділових веб-сайтів, що базуються в міжнародних країнах. WebHostingHub додатково знижує швидкість завантаження лише на секунду для ділових веб-сайтів у США, оскільки дані або інформація потребують лише проходження коротшої відстані через використання декількох центрів обробки даних.

Регулярні місячні ставки

WebHostingHub має різні місячні тарифи залежно від року обслуговування, який купує власник веб-сайту. Найвища щомісячна ставка, яку пропонує WebHostingHub, становить 8,99 долара, найнижча – 6,99 долара. Розбивка на місячні тарифи та роки служби:

 •  12 місяців – $ 8,99 на місяць
 •  24 місяці – $ 7,99 на місяць
 • 36 місяців – $ 6,99 на місяць

На жаль для нових власників веб-сайтів, більшість постачальників веб-хостів дозволяють їм платити лише щорічно. Це незважаючи на те, що більшість провайдерів веб-хостів просувають та пропонують свої послуги веб-хостів щомісячно. Основна причина більшості постачальників веб-хостів, що пропонують щорічний план, полягає в тому, що численні власники веб-сайтів можуть забути платити свої щомісячні тарифи, і тому веб-сайт може стати неактивним.

Це вважається несприятливим для власника веб-сайту, оскільки час, витрачений на розробку та підтримку веб-сайту, легко пройде за тиждень після закінчення договору. Додатковою проблемою є те, що більшість власників веб-сайтів не зможуть повернути створений веб-сайт, якщо вони заплатять після періоду оновлення. Причиною цього є те, що більшість доменних імен автоматично вивільняються після закінчення періоду контракту з веб-хостом. Це пояснюється тим, що велика кількість людей вважає за краще придбати доменне ім’я створеного бізнес-веб-сайту.

Недоліки використання щомісячної оплати

Особам, які придбали створений веб-сайт, потрібно буде робити менше рекламних заходів, оскільки попередній власник вже зробив важку частину для них. Більшість власників веб-сайтів можуть забути регулярно сплачувати щомісячну ставку, коли мова йде про їх веб-сайти, оскільки вони не вважаються значною частиною їх щомісячного розкладу. Якщо забути платити щомісячну ставку, це означатиме, що вкладення часу та грошей на їхні веб-сайти для бізнесу буде розглядатися як втрата.

Провайдери веб-хостів не мають контролю над випуском доменних імен, оскільки це завдання зазвичай знаходиться під контролем регуляторів веб-сайтів, таких як Міжнародна корпорація призначених імен та номерів (ICANN). ICANN вимагає від власників веб-сайтів зареєструвати свої ділові веб-сайти із такою інформацією:

 •  Ім’я реєстранта
 •  Поштова адреса
 •  Адреса електронної пошти
 •  Телефонний номер

Гарантія повернення грошей

Причина для більшості постачальників веб-хостів не допускає щомісячний план платежів полягає в тому, що у WebHostingHub виникнуть проблеми з впровадженням 90-денної гарантії повернення грошей. Більшість інших провайдерів веб-хостів мають менший термін гарантії повернення грошей, тоді як WebHostingHub має найдовший термін – 90 днів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map