Чи пропонує eHost щомісячний платіж?

eHost запропонував щомісячний варіант оплати до березня 2016 року, а потім вони його зняли.


У 2017 році вони закрили, тому я просто залишаю цю сторінку з SEO-причин, тож якщо хтось шукає eHost, він знайде правду про eHost на моєму сайті.

Скільки ж коштує оплата щомісяця??

Мені було цікаво, тому я розчавив цифри. Я порівняв ціни eHost з HostGator, одним з провідних веб-провайдерів хостингу.

Перевірте таблицю нижче, щоб побачити, що я виявив …

Необмежена кількість веб-сайтів на 1 акаунті?
Особлива пропозиція
$ 3,98 / місяць за допомогою купонного коду BUILDPATH
Безкоштовний домен?
(12,95 дол. США / рік)
WordPress
45-денна гарантія повернення грошей?
Щомісячний платіж
Немає плати за місяць на місяць. $ 4,78 за перший місяць. Продовжується на рівні $ 11,95 / місяць
До кінця першого року ви заплатите загалом 136,23 дол. США, якщо обрали щомісячний платіж.
Знижка на 12 місяців
Більше не поставляється. 57,36 дол. США (4,78 дол. США х 12 місяців)
Заощадите 78,87 дол. США за допомогою цього плану!
Знижка за 24 місяці
Більше не поставляється. $ 125,11 (4,78 $ x 24 місяці)
Заощадьте 154,52 долара за допомогою цього плану!
36 Знижка на місяць
Більше не поставляється. $ 163,27 ($ 3,98 х 36 місяців)
Заощадьте 259,76 дол. США за допомогою цього плану!
Будь-які талони?
Більше не поставляється. $ 3,98 / місяць посилання на активацію
Відвідайте сайт
Більше не поставляється. Відвідайте HostGator

Зважаючи на те, що обидві компанії забезпечують покупку 45-денною гарантією повернення грошей, може бути доцільним взяти план на 12, 24 або 36 місяців, щоб заблокувати сильно знижену ставку, якщо ви вирішите зберегти свій рахунок.

Якщо ви все ж віддаєте перевагу варіант місяць на місяць, навіть якщо він у довгостроковій перспективі коштує більше, HostGator пропонує дещо недорогий доступний щомісячний варіант оплати без договору. Плюс у мене є ексклюзивний купон це дає 60% знижки!

Просто використовуйте код купона BUILDPATH в whpg, ви моментально заощадите 60% від звичайних цін.

Рекомендовано для вас: Подивіться це безкоштовне навчальне відео, де Стеффані показує вам як зробити чудовий веб-сайт поетапно за допомогою WordPress на HostGator.

Ще краще, HostGator шанує 45-денну гарантію повернення грошей. Я думаю, ти вважаєш за краще придбати щось, коли знаєш, що це безризиково. Ось як HostGator робить це безризиковим для вас:

Проста, РЕАЛЬНА 45-денна гарантія повернення грошей

Ви купуєте захищені 45-денною гарантією повернення грошей. Він охоплює всі запропоновані ними плани.

Але чи це насправді так просто?

Якщо ти схожий на мене, ти ставишся скептично, коли бачиш таку гарантію. Ви можете задатися питанням, чи є приховані “збори за обробку” та інші збори, тому вони не повинні повертати вам 100% своїх грошей.

Ви будете раді почути, що гарантія HostGator не має прихованих платежів або дивних умов:

Якщо ви не задоволені HostGator, ми повернемо вам ваші гроші. Жодних питань не задавали. Протягом перших 45 днів ми повернемо ваші збори за хостинг повністю. Якщо ви спробуєте нас і вирішите, що HostGator не для вас, ми вважаємо, що вам слід повернути гроші.

Якщо ви не хочете зберігати свій обліковий запис з будь-якої причини, вони повернуть вам всі свої гроші, без обручів, щоб проскочити. Це те, чого ви не бачите у багатьох хостинг-провайдерів. HostGator може це зробити, оскільки порівняно зі своїми конкурентами більша частина клієнтів тримається довше. Чудовий продукт та послуга значно заважають утримати клієнтів, дозволяючи HostGator отримувати величезну вартість для вас за дуже доступними цінами, не змушуючи вас купувати рік і більше наперед.

Висновок: щомісячний платіж eHost проти Hostgator

Я хотів би сказати: “так, eHost пропонує низький щомісячний платіж”, але вони більше не пропонують цього. Тепер вони змушують вас придбати хостинг мінімум на 1 рік заздалегідь. Вони більше не є життєздатним варіантом, якщо ви віддаєте перевагу щомісячний платіж і немає договорів.

Якщо eHost готовий бути конкурентоспроможним і твердо стоїть за їх послугою, вони пропонують щомісячний платіж. На даний момент мені зрозуміло, що eHost не на 100% впевнений, що ви залишатиметесь клієнтом, якщо платите щомісяця. Тож вони хочуть зафіксувати вас як мінімум на 1 рік заздалегідь. Якщо чесно, це є звичайною практикою для 99% хостинг-компаній, які я переглянув і тестував, тому я зовсім не здивований. Однак я думаю, що факт, що HostGator пропонує щомісячний платіж без контрактів і зобов’язань, говорить про все. Вони впевнені, що ти залишишся клієнтом, оскільки вони пропонують чудовий хостинг та підтримку клієнтів.

Я використовую HostGator для декількох моїх сайтів, і дуже рекомендую їх для вас, тому якщо ви спробуєте HostGator, не забудьте скористатися купонним кодом BUILDPATH на HostGator, щоб отримати 60% знижки на хостинг.

Бажаю успіху на своєму веб-сайті,

Джонні
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map