Чи пропонує BlueHost розробник веб-сайтів?

BlueHost пропонує пару дивовижних розробників веб-сайтів, щоб допомогти своїм клієнтам створювати професійні блоги та веб-сайти, навіть не торкаючись жодного рядка коду. Вони використовують WordPress та Weebly Builder веб-сайтів, обидва вони надають різні функції, щоб допомогти своїм клієнтам розробити власні веб-сайти.


І WordPress, і Weebly ідеально підходять для тих, хто не має технічних навичок та знань у створенні власного веб-сайту. Вони обидва мають готові теми / шаблони, тому користувачі мають безліч варіантів налаштування свого сайту.

Але що таке розробник веб-сайтів?

Простіше кажучи, конструктор веб-сайтів використовується для створення веб-сайтів, не вимагаючи від користувача редагування коду вручну. Побудовники веб-сайтів є або власником веб-інструментів, або у вигляді комп’ютерного програмного забезпечення. Зазвичай ці веб-інструменти надаються провайдерами веб-хостингу. Вони призначені для користувачів для створення приватних веб-сайтів.

Особливості веб-сайту Weebly

Веб-сайт Builder – одна з багатьох програм, пропонованих BlueHost, намагаючись покращити якість своїх послуг. Зараз вони пропонують дві версії: Basic та Pro.

Видання Basic є безкоштовним для використання для всіх власників облікових записів BlueHost. Він підтримує 6 веб-сторінок та забезпечує відео підтримку YouTube та Adobe Flash. Крім того, він надає обслуговування для блогів, форм, базової оптимізації пошукових систем (SEO) та RSS-каналів.

Для тих, хто потребує вдосконалених функцій, ви можете перейти на версію Pro з підтримкою необмежених веб-сторінок. Він також дозволяє користувачам встановлювати паролі для додаткового рівня безпеки веб-сайту. Ті, хто переходить на версію Pro, можуть налаштувати шаблони / теми веб-сайтів.

Конструктор сайтів Weebly включає наступні функції:

 • Сотні заздалегідь виготовлених шаблонів для налаштування
 • Модулі макета (наприклад, зображення, відео, текст) як доповнення до веб-сайту замовника
 • Вбудований редактор зображень, підтримка блогу та інструменти відстеження
 • Інструменти, що спрощують створення веб-сайтів

Особливості WordPress Веб-сайт Builder

WordPress – це, мабуть, найпопулярніший розробник сайтів, якого ви можете знайти в Інтернеті. Це дозволяє створити професійний веб-сайт за лічені хвилини. Ви можете створити будь-який тип веб-сайту, від простого персонального веб-сайту блогу до повномасштабного багатосторінкового веб-сайту.

WordPress дозволяє своїм користувачам налаштовувати свій веб-сайт, як тільки вони хочуть. Він поставляється з численними темами, які обслуговують різні ніші та галузі. У ньому також багато плагінів, які ви можете використовувати для різних цілей. Ці теми та плагіни можуть бути безкоштовними або платними, залежно від розробників та функцій, які вони пропонують.

Ось чому слід використовувати WordPress для створення веб-сайту:

 • Це просто і легко у використанні. Дуже багато людей вважають за краще використовувати його на будь-якій іншій платформі через його зручний інтерфейс. WordPress дозволяє легко додавати фотографії, відео та інші типи вмісту на ваш веб-сайт.
 • Це сучасне та налагоджене. WordPress постійно оновлюється своєю технологічною командою і завжди інтегрується з найновішими у веб-дизайні та розробці.
 • Ви зіпсовані на вибір сотнями тисяч тем. Спільнота WordPress величезна, з великою кількістю дивовижних розробників тем, які пропонують безкоштовні та преміальні теми, які можна використовувати для будь-якого типу веб-сайтів. Це величезна вигода для клієнтів. Більше того, ви можете легко налаштувати зовнішній вигляд свого веб-сайту коли завгодно.
 • SEO-дружні веб-сайти. Веб-сайти на базі WordPress створені навколо SEO, що може допомогти вам привернути увагу ще ширшої аудиторії та покращити видимість вашого веб-сайту в Інтернеті..
 • Він має систему управління вмістом (CMS). Це вітальне доповнення для всіх, хто хоче делегувати різні завдання команді. WordPress – це CMS, що дозволяє швидко та легко розширити свій веб-сайт.
 • Він має найвищу підтримку клієнтів та дружню спільноту.

Як я можу отримати доступ до будівельників сайтів у своєму акаунті BlueHost?

Кожен власник рахунку BlueHost може використовувати Weebly та WordPress. Щоб отримати доступ до цих розробників сайтів, просто дотримуйтесь цих інструкцій:

 1. Увійдіть у свій акаунт BlueHost. Потім вас буде направлено на панель управління.
 1. Від Веб-сайт розділ, ви побачите Встановіть WordPress і Використовуйте Weebly. Виберіть потрібного конструктора сайтів.
 1. Виберіть доменне ім’я, яке ви хочете використовувати для свого веб-сайту, і починайте створювати!

Швидко і легко, правда? Тому виберіть BlueHost для всіх потреб вашого веб-сайту сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me