Чи працює InMotion на iPhone та iPad?

 


Чи працює InMotion в моєму iPhone та iPad?

Оскільки темп життя зараз став помітно швидшим порівняно з кількома десятиліттями тому, зараз багато людей беруть свій бізнес, куди б вони не поїхали. Вони повинні мати постійний доступ до своїх веб-сайтів, інтернет-магазинів та електронної комерції. Що ще важливіше, вони повинні постійно спілкуватися зі своїм бізнесом або через електронні листи, або через інші способи сучасної комунікації. Ось чому компанії, що розміщують веб-хостинг, більш конкретно хостинг InMotion, підтримують сумісність мобільних пристроїв, розроблених для ділових людей на ходу, беручи з собою бізнес, куди б вони не їхали..
Десятиліття тому об’єднання своїх підприємств із собою означає, що бізнесменам потрібно знайти комп’ютерні термінали у своїх готелях, де вони зможуть потрапити у свій віртуальний діловий світ через настільні комп’ютери. Ще через кілька років мобільність придбала інше значення, оскільки настільні комп’ютери поступилися місцем портативним комп’ютерам, що принесло більше переваг, ніж їх настільні аналоги, оскільки ноутбуки мобільніші та мають можливість бездротового зв’язку. Однак епоха мобільних обчислень та мобільного бізнесу тепер має більш влучне значення, оскільки мобільні обчислення стали більш мобільними, ніж будь-коли раніше, тобто з появою смартфонів та їх аналогів. Мобільні телефони менші, компактніші, але часто набагато потужніші порівняно з нашими настільними комп’ютерами десятиліття тому.
InMotion робить мобільні обчислення на крок далі, оскільки є серед кількості компаній, що надають веб-хостинг, які підтримують мобільну мережу та сумісність із мобільними пристроями, особливо з iPhone та iPad. Так, це правда, InMotion добре працює на ваших iPhone та iPad та інших пристроях на базі iOS.

Що мені робити, щоб налаштувати iPhone та iPad для отримання електронної пошти через InMotion?

Якщо ви є власником iPad чи i iPhone або пристрою на базі iOS, ви можете використовувати цей пристрій для перевірки та читання електронних листів, де б ви не знаходилися. Однак для того, щоб ваш пристрій отримував ваші електронні листи, вам потрібно налаштувати та налаштувати пристрій. Наступне керівництво стосується налаштування пристроїв iOS, таких як iPhone та iPad.

 •  На головному екрані вашого пристрою знайдіть піктограму «Налаштування», яка зазвичай представлена ​​піктограмою з трьома передачами та виберіть її, натиснувши.
 •  Потрапивши на екран Налаштування, знайдіть “Електронну пошту, контакти, календарі” та ще раз виберіть його клацанням.
 •  На екрані “Електронна пошта, контакти, календарі” натисніть кнопку “Додати обліковий запис”, яка, в свою чергу, повинна перенести вас на екран із кількома послугами електронної пошти на вибір. Виберіть вкладку “Інше”, яку слід знайти внизу екрана.
 •  Потім у розділі “Пошта” виберіть обліковий запис “Додати пошту”.
 •  Заповніть необхідну інформацію у полях, наведених у розділі «Новий рахунок». Адреса – це ваша повна адреса електронної пошти, а пароль – відповідний пароль для цього облікового запису електронної пошти.
 •  Як тільки інформація подається, ваш iPhone або iPad повинні шукати обліковий запис і обробляти налаштування, а потім автоматично переводити вас на наступний екран.
 •  Потім вам буде запропоновано вибрати IMAP або POP, але це мобільний пристрій, рекомендується вибрати IMAP. Причиною цього є те, що електронні листи не зберігаються на iPhone / iPad.
 •  У розділі Сервер вхідної пошти введіть необхідну інформацію. Ім’я хоста має мати таку форму: захистити ##. Webhosting.com. ## повинен бути представлений номером сервера. Номер сервера можна знайти у вашому імені хоста. Наприклад, ваше ім’я хоста – cathleen07.inmotionhosting.com, номер вашого сервера – 07. Ім’я користувача має бути повною електронною адресою та паролем відповідного пароля для цього облікового запису..
 •  Потім під сервер вхідної пошти потрібно ще раз ввести ту саму інформацію, яку ви вводили раніше.
 •  Клацніть на кнопку Зберегти, яку слід знайти у верхньому правому куті екрана.
 •  Після натискання кнопки “Зберегти” ваш пристрій iOS повинен обробити інформацію, і після її обробки тепер ваш пристрій повинен бути готовий до отримання електронних листів.

Які ще програми підтримує мій Iphone або Ipad через хостинг InMotion?

Ваш iPhone або iPad також сумісні для роботи в Інтернеті за допомогою мобільного магазину PrestaShop. Насправді, не потрібно мати окрему версію PrestaShop Mobile Store, щоб запустити її на своїх пристроях iOS. InMotion робить це необхідним, оскільки є одним з інструментів для хостингу електронної комерції.
Mobile PrestaShop – це програма, яка пропонує ті самі можливості PrestaShop, які використовуються для управління веб-сайтом чи інтернет-бізнесом. Цей додаток для мобільних пристроїв PrestaShop дозволить легко та швидко керувати бізнесом, а також створить додатки для вашого мобільного магазину PrestaShop. Серед інших функцій, які пропонує Mobile PrestaShop:
 Мобільний адміністратор PrestaShop

Це програма, яка використовується для управління вашим магазином PrestaShop з комфорту вашого iPhone або iPad. Також доступні додаткові мобільні додатки, які дозволяють адміністраторам переглядати звіти та замовлення.

 MobiCart

MobiCart – це послуга, яка дозволяє створювати як програми для iOS, так і Android для мобільного PrestaShop .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map