Чи можу я здійснити оплату за допомогою дебетової картки?

Однією з переваг розміщення вашого веб-сайту InMotion є те, що компанія дозволяє здійснювати платежі різними способами, або через кредитні картки, дебетові картки або чеки. Ця функція дозволяє оплачувати рахунки без клопоту з перевезенням готівки та необхідності стояти на лінії, просто щоб здійснити свої платежі, як це було стандартною процедурою десятиліття тому. Ця функція оплати InMotion забезпечує легкий та безпроблемний хостинг для своїх клієнтів, що є великим плюсом, адже він дозволяє клієнтам оплачувати свої періодичні рахунки без необхідності постійно пам’ятати про це та здійснювати оплату вручну..
Дебетові картки, також відомі як банківські картки, – це пластикові картки, які випускаються фінансовими установами, такими як банки, і приймаються як спосіб оплати, а не готівкою. Картка, яка використовується як платіж, дозволяє отримувачу зняти з призначеного користувачем банківського рахунку. Незважаючи на те, що дебетові картки та кредитні картки мають однакове використання та функцію, вони залежать від того, де одержувач здійснює цей платіж. У той час як дебетова картка дозволяє здійснювати оплату шляхом зняття грошей з призначеного банківського рахунку, кредитні картки знімають гроші з кредитної лінії, призначеної користувачеві картки.


Як працює оплата дебетовою карткою InMotion?

Платежі за дебетовою карткою за вашими рахунками InMotion означають, що ви дозволяєте InMotion автоматично знімати необхідну суму з визначеного вами банківського рахунку. Це також означає, що після отримання дозволу компанії не потрібно додаткового дозволу від вас на наступні щомісячні платежі. Ви можете використовувати цей процес для оплати всіх своїх рахунків InMotion, включаючи всі додаткові послуги, які, можливо, вам потрібно буде придбати пізніше. Це положення чітко зазначено в Умовах надання послуг хостингу InMotion, розділ 6.l.
InMotion приймає картки від усіх великих банківських установ, а також кредитні картки в межах Discover, MasterCard, Visa та American Express.

Які дії я повинен зробити, щоб платити InMotion за допомогою моєї дебетової картки?

Використовувати опцію дебетової картки для оплати рахунків InMotion так просто. В основному вибір робиться під час процедури реєстрації, і тому для цієї дискусії ми зупинимось на процесі реєстрації. Що вам потрібно зробити, це виконати наступні кілька простих кроків:

 •  Відвідайте домашню сторінку InMotion з URL-адресою www.inmotionhosting.com;
 •  На верхній панелі меню наведіть курсор на “WEB HOSTING”, а потім виберіть бажане рішення хостингу, натиснувши його зі спадного меню;
 •  Натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку, де вам представлять запропоновані пакунки разом із відповідними функціями та цінами. Під кожним пакетом розташована синя вкладка «Замовити зараз». Клацніть на ту, яка відповідає вашому вибору;
 •  Потім вам буде запропоновано вибрати пакет із відповідним способом оплати. Виберіть, натиснувши кнопку, а потім натисніть кнопку «Продовжити»;
 •  Тепер вам буде запропоновано вибрати Параметри доменних імен. Важливо, щоб ви вказали своє доменне ім’я у представленому вікні та натискали «Продовжити»;
 •  На наступній сторінці вам буде повідомлено, чи є доменне ім’я все ще доступним чи ні. Клацніть на вкладці “Продовжити” в правому нижньому куті.
 •  Якщо натиснути кнопку «Продовжити», ви перейдете на сторінку виставлення рахунків. Потрібно надати всю необхідну інформацію у наданих полях. У нижній частині сторінки знаходиться підзаголовок вікна Платіжна інформація. Тут ви можете вирішити, як ви хочете оплатити свої рахунки InMotion. Варіанти оплати запропонують вам вибрати тип картки, який ви хочете використовувати.
 •  Надайте необхідну інформацію про карту, наприклад номер картки, дату закінчення терміну дії та код підпису. Код підпису – це 3- або 4-значний номер, розміщений на звороті картки.
 •  Після завершення введення інформації поставте прапорець “Я погоджуюсь” під підзаголовком Угоди та натисніть “Обліковий запис покупки”. Важливо, щоб ви клацнули вкладку лише один раз, оскільки кілька разів клацніть по ній, скільки разів ви бажаєте придбати її.

Які переваги використання дебетової картки для оплати рахунків InMotion?

Оплата рахунків через ваші дебетові та / або кредитні картки приносить багато переваг як вам, так і компанії, що приймає хостинг. Нижче наведено деякі найпоширеніші переваги використання вашої дебетової картки для оплати рахунків.

 •  Оплата здійснюється автоматично, що означає, що ви не забудете оплатити щомісячний рахунок за хостинг в компанії.
 •  Не потрібно проходити труднощів із полегшення щомісячної оплати рахунків.
 •  Дебетові картки пропонують кращі можливості безпеки, оскільки вам не потрібно неодноразово надсилати інформацію про свою кредитну карту через Інтернет, захищаючи свій рахунок від можливих крадіжок та інших злочинних дій.
 •  Ви можете користуватися картками будь-яких великих банківських установ та фінансових установ, таких як Visa, American Express, Discover та MasterCard.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map