Чи можу я перенести свій сайт подалі від InMotion?

Якщо ви хочете перенести свій веб-сайт InMotion на іншого постачальника веб-хостингу, але сумніваєтесь у тому, чи можлива передача, відповідь на ваше запитання – так. Так, ви точно можете перенести веб-сайт, який зараз розміщений в InMotion, іншому веб-хосту.
Однак, хоча передача є дуже можливою, слід уточнити, чи потрібна вам передача, чи просто скасування підписки з хостингом InMotion. Хоча жоден провайдер хостингу не сподобається ідеї переходу своїх клієнтів до іншого хостинг-провайдера, майже всі хостинг-провайдери нададуть вам свободу перенестись від своєї послуги хостингу та навіть допоможуть вам, де вони можуть. Щодо питання, чи можна скасувати свою теперішню та активну підписку, важливо зазначити, що будь-який клієнт, який бажає скасувати свою підписку, може зробити це в будь-який час, бажаючи, лише повідомивши про це службу клієнтів. Насправді, хостингові компанії навіть відшкодовують своїм клієнтам за умови їх підписаної угоди та відповідно до тривалості розміщення веб-сайту..
Також важливо розуміти, що реєстрація / управління вашим доменом не є однаковою і є окремою від вашого хостинг-сервісу, а передача прав на управління доменом жодним чином не вплине на ваш обліковий запис хостингу, який повинен залишатися активним. Єдиний спосіб деактивації хостинг-акаунта – це скасування.


Що робити для того, щоб перенести свій сайт далеко від хостингу InMotion?

Щоб розпочати процес скасування або розпочати процес перенесення вашого домену від хостингу InMotion, політика компанії вимагає надіслати запит на звільнення вашого домену. Запит має надходити у формі електронної пошти та повинен бути надісланий на [email protected] Цей же запит має бути підтверджений вашим обліковим записом, а також електронною поштою адміністратора. Лист-запит прискорить процес реєстрації домену, оскільки вони потрібні компанії, щоб розблокувати ваш домен для вас. Однак, перш ніж все інше, важливо, щоб вам було видалити конфіденційність домену зі свого домену, щоб вплинути на процес розблокування.

Як тільки домен буде випущений, і ви вже отримали код авторизації, який ви отримаєте через електронну пошту адміністратора, ви можете перейти до нового реєстратора домену та розпочати процес передачі домену..
Як правило, на завершення передачі знадобиться від 7-10 днів, хоча час їх завершення змінюється, залежно від реєстратора. Також важливо знати, що при внесенні змін DNS або передачі доменів, під час зміни зміни спостерігається період поширення DNS, який триває приблизно 7-24 години..

Які кроки мені потрібно виконати до та під час переказу?

Пошук нового хоста для вашого веб-сайту та перехід на новий веб-хостинг може бути хорошим кроком вперед для вашого веб-сайту або величезним кроком назад. Щоб переконатися, що ви не будете шкодувати і не шкодувати про щойно зроблений вами крок, вам потрібно переконатися, що ви збираєтесь робити те, що потрібно вашому веб-сайту. Ось декілька основних рекомендацій, які клієнтам потрібно виконати до та під час процесу передачі. Це:

 •  По-перше, і перед усім, вам потрібно вибрати найбільш підходящий веб-хостинг-провайдер, порівнявши їх з вашим поточним постачальником. Розглядання повинні включати:
 •  Операційна система, що використовується; чи сумісний він з вимогами вашого веб-сайту;
 •  Вимоги до місця на диску; і
 •  Пропускна здатність;
 •  Вам слід створити резервну копію всіх файлів наявного веб-сайту, завантаживши всі старі файли облікового запису. Ви можете використовувати FTP Access або експортувати його за допомогою phpMyAdmin, залежно від того, що працює. Як правило, ніж виняток, шукайте хоста, який пропонує FTP-доступ.
 •  Переконайтесь, що ви можете отримувати електронні листи, правильно перевіряючи, чи працюють ваші електронні листи та чи активні вони.
 •  Настійно рекомендуємо переконатися, що ваш обліковий запис електронної пошти веб-сайту та домену працює і працює під час процесу передачі, залишаючи відкритим існуючий обліковий запис веб-хостингу, поки процес не буде завершено.
 •  Як тільки все буде завершено, не забудьте скасувати свій рахунок за допомогою хостингу InMotion.

Назвіть звичайні причини, чому люди віддаляються від своєї хостингової компанії?

Існує стільки причин, скільки є стільки людей, або компаній, чому вони хочуть відійти від своєї теперішньої компанії з веб-хостингу. Вона варіюється від найпростіших до найскладніших причин. Серед цих причин такі:

 •  Клієнт може бути розчарований і незадоволений послугою.
 •  Компанія може потребувати більше ресурсів, таких як місця для зберігання та пропускна здатність, а також потреба в більшій кількості додатків, що може запропонувати їх попередній хост.
 •  Клієнту, можливо, було важко підтримувати кількість щомісячних рахунків і, можливо, десь знайшли кращий пакет за вигідною ціною.
 •  Клієнт може бути незадоволений обслуговуванням клієнтів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map