Чи можу я оплатити InMotion за допомогою Paypal?

Чи приймає InMotion платежі через PayPal?

Багато людей можуть насправді думати, ніж InMotion не приймає платежі через PayPal. Причина цієї помилкової ідеї полягає в тому, що на відміну від інших хостинг-компаній, де вам автоматично надається вибір, чи хочете ви платити за рахунок через кредитну карту або PayPal під час реєстрації, опцію PayPal ніколи не можна знайти в розділі виставлення рахунків під час реєстрації. . Невидимий варіант Paypal на сторінці виїзду спонукав багато людей думати, що InMotion не приймає платежі через PayPal.
Однак ніщо не є правдою. Правда полягає в тому, що InMotion приймає платежі через PayPal, хоча параметр залишається невидимим на їхній сторінці JPG. Кілька років тому ця ідея вже пройшла, але InMotion почав приймати платежі через PayPal з початку 2013 року, але до цього часу не оприлюднив цю опцію..


Як я можу оплатити InMotion через PayPal?

На відміну від інших хостинг-компаній, де можливість використовувати PayPal вже визначена під час реєстрації, особливо під час whpg-процесу, опція PayPal InMotion щойно розпочалася рік тому і навіть не була оприлюднена. Щоб мати можливість використовувати PayPal для оплати хостингу InMotion, вам потрібно виконати наступні кілька простих кроків:

 •  Відвідайте домашню сторінку InMotion з URL-адресою www.inmotionhosting.com;
 •  На верхній панелі меню наведіть курсор на “WEB HOSTING”, а потім виберіть бажане рішення хостингу, натиснувши його зі спадного меню;
 •  Натиснувши на нього, ви перейдете на сторінку, де вам представлять запропоновані пакунки разом із відповідними функціями та цінами. Під кожним пакетом розташована синя вкладка «Замовити зараз». Клацніть на ту, яка відповідає вашому вибору;
 •  Потім вам буде запропоновано вибрати пакет із відповідним способом оплати. Виберіть, натиснувши кнопку, а потім натисніть кнопку «Продовжити»;
 •  Тепер вам буде запропоновано вибрати Параметри доменних імен. Важливо, щоб ви вказали своє доменне ім’я у представленому вікні та натискали «Продовжити»;
 •  На наступній сторінці вам буде повідомлено, чи є доменне ім’я все ще доступним чи ні. Клацніть на вкладці “Продовжити” в правому нижньому куті.
 •  Якщо натиснути кнопку «Продовжити», ви перейдете на сторінку виставлення рахунків. Потрібно надати всю необхідну інформацію у наданих полях. У нижній частині сторінки знаходиться підзаголовок вікна Платіжна інформація.
 •  Тут ви можете вирішити, як ви хочете оплатити свої рахунки InMotion. Варіанти оплати запропонують вам вибрати тип картки, який ви хочете використовувати, або “Замовлення на замовлення чи чек”
 •  Виберіть параметр “Замовлення або чек”.
 •  Після завершення введення інформації поставте прапорець “Я погоджуюсь” під підзаголовком Угоди та натисніть “Обліковий запис покупки”. Важливо, щоб ви клацнули вкладку лише один раз, оскільки кілька разів клацніть по ній, скільки разів ви бажаєте придбати її.
 •  Перейшовши на вкладку “Обліковий запис покупки”, зверніться до служби підтримки продажів InMotion Hosting або в режимі прямого чату, або на безкоштовний телефон 888-321-4678, і попросіть представника, що ви бажаєте здійснити платіж через Paypal. Потім ви отримаєте посилання на оплату електронною поштою лише за лічені хвилини.

У чому переваги оплати InMotion через PayPal?

Оплата рахунків за хостинг InMotion через PayPal приносить ряд переваг. Серед цих переваг можна виділити наступні:

 •  Paypal – один із найшвидших, найбезпечніших та найпростіших способів оплати рахунків.
 •  Paypal настільки гнучка, що навіть дозволяє використовувати свій кредит для оплати через Paypal, окрім вашого банківського рахунку та дебетової картки.
 •  Він безкоштовний у використанні.
 •  Ви можете використовувати його для надсилання та отримання міжнародних платежів та транзакцій.
 •  Ви можете приховати дані своєї кредитної картки під час використання Paypal.
 •  Компанія дозволяє відстежувати всі ваші транзакції в Інтернеті.

Чому PayPal не включений у параметри оплати InMotion?

Причиною, по якій PayPal не включений до варіантів оплати InMotion, є економія витрат. Розумієте, хоча PayPal не вимагає членських внесків, він стягує 4% від загальної суми рахунків, тоді як компанії з кредитних карток стягують плату лише від 0,5% до 1%. Це означає, що InMotion економить до 5 доларів за рахунок, якщо клієнти користуються кредитною чи дебетовою карткою. Сума, що заощаджує InMotion, вкладається в їх веб-хостингову інфраструктуру та обслуговування клієнтів для кращого сервісу веб-хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map