Чи можу я оплатити BlueHost за допомогою Paypal?

BlueHost – одна з провідних веб-хостинг-компаній у цій галузі. Це вже 12 років, і йому довіряють якісні, але доступні послуги веб-хостингу. Однак власники веб-сайтів з інших країн не отримують від них послуг через складність процесу оплати. На щастя, компанія зараз приймає різні способи оплати, включаючи PayPal.


Що таке BlueHost?

BlueHost була заснована в 2003 році. Це одна з найбільших компаній, що надають послуги хостингу. Вони надали більше мільйона доменів у різних країнах світу. Завдяки величезній популярності та надійності BlueHost є одним з тих хост-провайдерів, які використовуються для вивчення веб-служб хостингу в різних онлайн-програмах навчання. Вони пропонують різні типи планів веб-хостингу, включаючи спільний, VPS та спеціальний хостинг сервера.

Ось короткий огляд їх спільного плану хостингу:

Кінцевою метою BlueHost є надання кращих веб-хостингу для власників сайтів та веб-розробників. Для досягнення такої мети вони використовують передові технології та будують свої сервери навколо технології з відкритим кодом.

Варіанти оплати BlueHost

BlueHost приймає всі основні кредитні та дебетові картки, чеки на замовлення та грошові перекази (лише для резидентів США) і, звичайно, PayPal.

PayPal – це найзручніший спосіб оплати рахунків в Інтернеті. Вам просто потрібно увійти до свого рахунку BlueHost і погодитися на транзакцію. Все це за допомогою декількох простих клацань! PayPal – це один із найнадійніших та найбезпечніших способів оплати в Інтернеті, тому ви можете спокійно знати, що вас не скажуть. Тож якщо ви хочете оплачувати рахунки в Інтернеті, PayPal – це найкращий спосіб.

Зараз BlueHost приймає миттєві платежі лише для того, щоб ваші платежі успішно оброблялися. Це означає, що вам потрібно мати кредитну картку або банківський рахунок, який безпосередньо пов’язаний з вашим рахунком PayPal.

Використовуючи свій рахунок PayPal, ви погоджуєтесь встановити його як спосіб оплати за замовчуванням для всіх майбутніх автоматичних оновлень на BlueHost. Звичайно, ви можете налаштувати налаштування в будь-який час у своєму обліковому записі PayPal.

Короткий огляд PayPal

PayPal – популярний сервіс онлайн-платежів, який дозволяє здійснювати платежі та грошові перекази в електронному вигляді. Інтернет-грошові перекази служать зручною та безпроблемною альтернативою використанню традиційних паперових засобів, таких як чеки чи готівка.

Ви можете використовувати PayPal для наступного:

  • Доставка або отримання грошових платежів за онлайн-аукціони та інші сайти
  • Купуйте чи продайте товари / послуги
  • Надіслати або отримати фінансові пожертви
  • Обміняйте гроші з ким завгодно

За допомогою рахунку PayPal ви можете депонувати та знімати гроші різними способами. Ви можете зв’язати свій рахунок PayPal з банківським рахунком або кредитною / дебетовою карткою на ваш вибір. Для більш швидких операцій, можливо, ви захочете зв’язати свій рахунок з кредитними картками. Ви також можете зняти платіж у своєму банкоматі.

PayPal надає інтернет-продавцям, покупцям, сайтам аукціонів та іншим зручний спосіб здійснення транзакцій.

Підписка на PayPal

Реєстрація через PayPal – це швидко та просто. Спочатку він навіть не вимагатиме від вас будь-яких даних банківського рахунку. Однак вам потрібно буде ввести дані своєї кредитної картки, якщо ви плануєте використовувати інші функції PayPal. Ось що потрібно зробити, якщо ви плануєте зареєструвати обліковий запис PayPal:

  • Перейдіть на PayPal і натисніть кнопку Зареєструйтесь кнопка у верхньому правому куті сторінки.
  • Виберіть тип облікового запису та натисніть на Почати Існує два типи рахунків: Купуйте через PayPal і Отримуйте платежі за допомогою PayPal.

Якщо ви вибрали Купити з PayPal, вам буде запропоновано заповнити необхідну інформацію. З останньою вам буде запропоновано вказати свою електронну адресу.

  • Введіть свої контактні дані (наприклад, ім’я, електронну адресу) та пароль. Ваш пароль повинен мати принаймні 8 символів, щоб бути дійсним. Після завершення натисніть на Погодьтеся та створіть обліковий запис кнопка під формою.
  • Дайте відповідь на питання безпеки. Це буде корисно, якщо ви коли-небудь забудете свій пароль, хоча забуті паролі можна знайти.
  • PayPal надішле вам підтвердження електронною поштою. Просто натисніть на посилання, вказане в повідомленні, щоб підтвердити свою електронну адресу та активувати свій рахунок.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me