Чи можу я оплатити BlueHost дебетовою карткою?

BlueHost приймає всі основні кредитні / дебетові картки, платежі через PayPal, замовлення на купівлю, грошові перекази (лише для США) та чеки (лише для США). На момент написання заявки вони не приймають кредитні картки, що не завантажуються, подарункові картки, платежі через ваш баланс PayPal та банківські перекази..


Ця стаття пояснює, як можна оплатити BlueHost за допомогою своєї дебетової картки.

Як зареєструватися за допомогою дебетової картки як способу оплати

Ось що вам потрібно зробити, якщо ви плануєте підписатися на BlueHost, використовуючи свою дебетову картку як спосіб оплати:

 1. Перейдіть на головну сторінку BlueHost.
 2. Клацніть на Починай зараз кнопка, яка направить вас на нову сторінку.
 1. Звідти вам доведеться вибрати план.
 1. Вибравши план, вам потрібно зареєструвати нове доменне ім’я або зареєструватися за допомогою наявного доменного імені.
 1. Щойно ви введете своє доменне ім’я, вам доведеться подати всі необхідні поля на Інформація про обліковий запис. Сюди входять ваше ім’я та прізвище, назва компанії (необов’язково), країна, електронна адреса тощо.
 1. Під Інформація про пакет, виберіть потрібний план та додаткові продукти, якщо такі є.
 1. У платіжній інформації заповніть необхідні реквізити, наприклад номер вашої дебетової картки, термін придатності та свій підпис / код CVV2.

Після завершення натисніть на Надіслати кнопка. Потім вас буде перенаправлено на сторінку підтвердження оплати.

З BlueHost все стосується задоволення та зручності клієнтів. Ви також можете виконати ті ж дії, якщо ви віддаєте перевагу користуватися кредитною карткою або PayPal.

Зі збільшенням кількості компаній, що займаються веб-хостингом в наші дні, вам може бути важко шукати найкращого можливого хоста для вашого сайту. Навіщо для вашого сайту потрібен хост? Це тому, що вам потрібно показати свій веб-сайт якомога більшій кількості людей та зробити його доступним для інших комп’ютерів у всьому світі. Веб-хост може зробити саме це.

Вибираючи правильного провайдера веб-хостингу для вашого веб-сайту, можливо, ви захочете врахувати такі фактори:

 • Перевірені записи надійності та надійності
 • Позадоговірні плани, де ви можете вирішити, щоб закрити свій рахунок, якщо ви не задоволені їх послугами
 • Гарантія повернення грошей
 • Необмежені ресурси сервера
 • Наявність групи підтримки
 • Зручні способи оплати

Чому вибирають BlueHost?

Що стосується веб-хостингу та створення веб-сайтів, багато людей віддають перевагу послугам, що надаються BlueHost. Вони працюють у галузі веб-хостингу з 2003 року і відомі тим, що надають якісні послуги за розумну ціну.

Ось основні причини, з яких слід вибрати BlueHost для розміщення вашого веб-сайту:

 • Кінцевою метою BlueHost є можливість підтримувати своїх клієнтів щасливими та задоволеними їх послугами. Для додаткової зручності немає жодних строкових зобов’язань, які дозволять вам зафіксувати їхні послуги. Це означає, що якщо ви більше не задоволені послугами, які вони надають, ви можете вимкнути свій рахунок BlueHost в будь-який час. Ви навіть отримаєте заздалегідь повернене відшкодування у випадку, якщо ви вирішите скасувати свій рахунок через 30 днів після реєстрації. Як і для доменів, зареєстрованих через Bluehost, у вас немає можливості повернути плату за домен. Натомість ви можете мати своє доменне ім’я будь-яким способом, наприклад, передати його іншому хостинг-провайдеру на ваш вибір. Певним чином, ви все одно можете зберігати право власності на свій домен, навіть якщо ви більше не пов’язані з BlueHost, до закінчення терміну його реєстрації..
 • Система підтримки Bluehost працює цілодобово, так що ви можете бути впевнені, що ви можете в будь-який час зв’язатися з ними та поговорити з ким-небудь у разі виникнення хостингу чи технічних проблем. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою телефону, електронної пошти чи чату наживо. Ви також можете знайти ресурси підтримки в Інтернеті на їхньому веб-сайті, включаючи широку базу знань та форум спільноти.
 • На сьогоднішній день важливо мати власний веб-сайт, особливо якщо ви працюєте в Інтернеті. BlueHost охопив вас. Вони пропонують різні конструктори веб-сайтів (наприклад, WordPress, Weebly) із зручним інтерфейсом, який ідеально підходить для середнього користувача комп’ютера. Ці інструменти також підтримують електронну комерцію з кошиками для покупок, які дозволяють продавати товари в Інтернеті.
 • BlueHost пропонує надійні функції та інструменти веб-хостингу з необмеженим дисковим простором та пропускною здатністю, які дозволяють зберігати дані та передавати велику кількість даних та файлів. Крім того, це дозволяє мати кілька доменів в одному обліковому записі.
 • Оптимальна безпека в Інтернеті.
 • Зручні способи оплати через PayPal, кредитні та дебетові картки.

Якщо ви все ще на паркані щодо BlueHost, не забудьте зробити це перевірити мій огляд BlueHost з ПОЛІТИМИ деталями та основними порадами щодо максимального використання вашого рахунку BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map