Чи дозволяє InMotion вам володіти своїм сайтом?

Чи дозволяє InMotion володіти вашим сайтом?

Для багатьох із нас, особливо для новачків веб-сайтів, питання власності на веб-сайті може здатися абсурдним. Багато хто з нас подумає, що оскільки ви витратили чималі гроші і з того часу, коли ви заплатили за послуги, необхідні для роботи з веб-сайтом, ви є власником свого веб-сайту, і запитувати, хто є власником веб-сайту, звучить смішно. Однак ви справді є власником вашого веб-сайту? Ви можете відразу сказати “так” на це питання, але таке буває не завжди. Якщо в договорі прямо не зазначено, що ви володієте своїм веб-сайтом, технічно ви ніколи не є його власником.


Для кращого розуміння цієї дискусії важливо, щоб ми спочатку зрозуміли значення терміна “власний”. У технічному плані право власності на домен – це те, що ви є власником домашнього номера телефону, яким ви ніколи фактично не володіли, але орендуєте його у телефонної компанії.
Однак це питання є досить складним, оскільки не всі хостинг-компанії дозволяють вам володіти своїм веб-сайтом. Відповідно до Умов надання послуг / Угоди користувача та Політики конфіденційності, частина 4.ai, “Клієнт є власником або дійсним ліцензіатом Вмісту Клієнта та кожного його елемента, і Клієнт забезпечив усі необхідні ліцензії, згоди, дозволи, відмови та випуски. за використання Вмісту Клієнта та кожного його елемента, включаючи, без обмежень, всі торговельні марки, логотипи, імена та подібності, що містяться в ньому, без будь-яких зобов’язань Компанії сплачувати будь-які особи будь-які збори, залишки, виплати гільдії чи іншу компенсацію будь-якій особі або особи; ” (www.inmotionhosting.com/terms-of-service). Це положення означає, що клієнту належить весь вміст веб-сайту, але не сам веб-сайт, оскільки він передається лише в оренду клієнту.

Чому я не можу володіти своїм веб-сайтом?

Простіше кажучи, ви не можете володіти своїм веб-сайтом стільки, скільки веб-сайт насправді складається з багатьох частин, деякими з яких ви володієте, а інші ви лише здаєте в оренду у провайдера хостингу. Ось простий посібник того, чим ви володієте, і ви просто здаєте в оренду.

 •  Ви не володієте веб-сервером.
 •  Веб-сервер – це комп’ютер, на якому працює серверна платформа, на якій розміщується ваш веб-сайт. Зазвичай центром обробки даних є власник веб-сервера та орендує його у вас. Очевидно, що ви не володієте своїм веб-сайтом, якщо ви не придбаєте його для себе.
 •  Ви не володієте платформою веб-сервера.
 •  Прикладами цього є Linux, Apache, MySQL, PHP (LAMP), ASP.NET, Windows IIS + та Microsoft SQL Server.
 •  У вас немає системи управління вмістом (CMS), таких як WordPress, Joomla та Drupal.
 •  Ви можете мати власну CMS, якщо ви написали вихідний код, і ви написали його самостійно. Власник CMS є його автором, і ви можете лише користуватися ним.
 •  Ви не володієте програмним забезпеченням бази даних, таким як MySQL.
 •  Ніколи не володіє програмним забезпеченням для бази даних також означає, що ви також не володієте фактичною базою даних, але ви володієте даними веб-сайту та вмістом, які зберігаються в базі даних за умови, що ви її автором..
 •  Як правило, ви не володієте вихідним кодом веб-сайту, якщо ви не автором його самі.
 •  Вихідний код – це програма, створена мовою платформи веб-сервера, яка містить роз’єми до іншого програмного забезпечення та використовується також для зв’язку із зовнішніми системними серверами. Він використовується для створення сценарію HTML / CSS / Java для роботи браузера на вашому екрані.
 •  Ви не володієте веб-переглядачем, у вас є лише ліцензія на його використання.
 •  Найдивніше, що у вас немає доменного імені.
 •  Тепер це може стати сюрпризом, але ви фактично не володієте доменним іменем, хоча ви є його зареєстрованим власником доменного імені. Ви лише здаєте його в оренду.

Що я маю тоді володіти?

Бути “власником” вашого веб-сайту просто означає, що ви маєте право володіти такими:

 •  Ви власник мов скриптів HTML / CSS / Java, будівельних блоків вашого веб-сайту та мов, які браузери розуміють.
 •  У вас є візуальний дизайн вашого веб-сайту.
 •  Сюди входять макет та графічні об’єкти, такі як кольори, типографія, фотографія, що використовуються для створення інтерфейсу користувача, читабельний вміст веб-сайту та зображення та відео, які він містить.
 •  Ви володієте текстовим вмістом свого сайту.
 •  Сюди входять усі читабельні, відформатовані, які можна скопіювати та вставити, а також їх можна проіндексувати у тексті веб-сайту пошукової системи, який можна візуалізувати у вашому браузері. Це означає, що ви повинні бути автором текстового вмісту, щоб зробити його своїм.
 •  Ви володієте фотографіями свого сайту.
 •  Ця умова справедлива, якщо і лише якщо ви самі зробили фотографії, інакше, якщо ви просто кудись скопіювали її, фотографія вам лише ліцензується.

Що мені потрібно зрозуміти щодо законності власності на веб-сайті?

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що ви не є власником вашого веб-сайту. Це може здатися смішним, що, витративши час та гроші на ваш веб-сайт, ви отримаєте інформацію, що ви фактично не володієте ним..
Нижче наведено важливі факти, які вам потрібно зрозуміти щодо правової реальності права власності на ваш веб-сайт. По-перше, вам слід пам’ятати, що ви ніколи не можете юридично володіти платформою веб-сервера, своїм доменним іменем, веб-платформою, програмним забезпеченням бази даних, CMS і навіть мовою, яка використовується для створення вашого веб-сайту. По-друге, ви ніколи не отримаєте власник сервера, на якому розміщується ваш веб-сайт, і вам надана лише ліцензія на використання інтелектуальної власності творця веб-сайту та платформи, яка використовується для його створення. Однак ви законно володієте вмістом свого веб-сайту, якщо і лише тоді, ви автором у собі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map