Блог проти веб-сайту – кого вибрати?

Блог проти веб-сайтуЄ два питання, які нам задають дуже часто. Обидва обертаються навколо теми блогів: “Блог проти веб-сайту – в чому різниця між ними?” і “Я повинен отримати блог або веб-сайт?”


Не дивно, що люди борються з цими речами. Весь блог проти загадки веб-сайту може бути заплутаним, якщо ви ніколи раніше не експериментували з цією темою.

У цьому короткому ресурсі ми точно покажемо, в чому полягають відмінності між блогіми та веб-сайтами, як вирішити, який саме вам потрібен, які витрати і як самостійно створити блог чи веб-сайт та без проблем..

Блог проти веб-сайту – в чому різниця?

Гаразд, це може дивуватися, але почнемо із наступного твердження:

Блог – це веб-сайт.

Подумайте про це так:

Блог проти веб-сайту

У цьому світлі блог – це тип веб-сайт.

Щоб зробити це легше зрозуміти, почнемо з центру проблеми:

Що таке веб-сайт?

Якщо ви перейдете до свого Chrome або Safari і введіть будь-яку веб-адресу – наприклад websitesetup.org – закінчишся на веб-сайті. Насправді, навігація будь-де взагалі з вашого веб-браузера, ви перейдете на вас якийсь веб-сайт. Це означає, що Google також є веб-сайтом, як і Facebook, і YouTube.

Веб-сайти ідентифікуються за їх доменними іменами – веб-адресами. Як бачите, адреса цього веб-сайту є websitesetup.org. Адреса Facebook є facebook.com, і так далі.

Гаразд, яка різниця між блогом та веб-сайтом, зокрема?

Наведений вище графік говорить про те, що блоги – це підмножина веб-сайтів. Це дещо схоже автомобілі проти гоночних машин. Це означає, що всі вони мають чотири колеса та двигун, але призначення гоночного автомобіля набагато конкретніше.

Що таке блог?

Блог – це тип веб-сайту, на якому головна увага приділяється чіткому показу окремих статей блогу (так званих публікацій блогу) шляхом відображення їх на домашній сторінці блогу у зворотному хронологічному порядку (найновіший перший).

Хоча це може звучати спочатку суперечливо, на практиці ідея дуже проста. Мета – переконатися, що той, хто відвідує блог, бачить найновішу публікацію в блозі в самому верху домашньої сторінки.

Ось як це зазвичай виглядає:

приклад блогу

Людина, яка веде блог – будь то власник бізнесу чи людина – може ділитися історіями / новинами / статтями, які є найбільш актуальними в даний момент..

З урахуванням цього, блоги є переважно текстовими. Значення, фокус на написана статей більше, ніж про візуальні матеріали – такі як зображення тощо.

Блоги також працюють на так званій CMS (Система управління вмістом). Це лише фантастична назва інструменту, який дозволяє вам редагувати вміст свого блогу аналогічно тому, як ви це робите в MS Word або Google Docs. Ця CMS спрощує керування вашим вмістом, оскільки вам не потрібно ніяких знань з веб-розробки чи програмування, щоб ефективно доглядати за блогом.

З іншого боку, якщо ми подивимось на загальний веб-сайт, такої вимоги немає. Веб-сайти можуть будь-яким способом представляти їхній вміст. Зміст також може бути будь-яким: від текстових сторінок до зображень, до відео, до продуктів в інтернет-магазині тощо. Веб-сайти також можуть використовувати CMS. Але вони також можуть використовувати статичні документи, лише для HTML, створені веб-розробником.

Відповідаючи на це, давайте відповімо наступне:

“Як вирішити, чи потрібен мені блог проти веб-сайту?”

Перш ніж ми допоможемо вам вирішити це питання, почнемо десь ще.

У 2019 році вам не потрібно думати про “блог проти веб-сайту” або.

Сучасні інструменти, які ми маємо в розпорядженні, дозволяють нам мають і те, і інше в той самий час. Спосіб це зробити – це використовувати потужний веб-сайт CMS, який дозволить вам створити блог як частину вашого веб-сайту. Отже, наприкінці дня ви отримуєте функціональний веб-сайт із вбудованою функцією блогу.

Наприклад, найпотужніша і найпопулярніша така CMS називається WordPress, і це фактично те, що веб-сайт, який ви зараз читаєте, використовує.

 • WordPress безкоштовний, з відкритим кодом та простий у використанні, навіть для початківців.
 • Це природа блогу. WordPress почав своє життя як блог CMS. Однак за останні роки вона переросла у набагато більше.
 • WordPress може живити кілька типів веб-сайтів, включаючи блоги.
 • На момент написання програми WordPress займає понад 30% всієї мережі. Так, це правильно, приблизно кожен третій веб-сайт в Інтернеті працює на WordPress!

Просто для резюме; не думайте про це як про те, щоб вибрати між блогом чи веб-сайтом. Натомість побудуйте свій сайт на WordPress, а потім вирішіть, чи хочете ви згодом включити компонент блогу. Це більш надійне рішення, ніж будь-що інше.

Окрім цього, ось кілька інших розробників веб-сайтів, якщо ви впевнені, що блог вам не знадобиться.

“Чи можу я використовувати блог / веб-сайт для бізнесу?”

Якщо у вас є ситуація, коли ви хочете запустити бізнес в Інтернеті, тоді питання блогу та веб-сайту стає ще більш критичним.

Як показує досвід, блоги виявляються неймовірно ефективними як інструменти для бізнесу.

 • Звіти Hubspot що компанії з блогами отримують на 55% більше відвідувачів, ніж компанії, що мають лише стандартні веб-сайти.
 • Вести блог дає певні переваги. Начальник з них; такі пошукові системи, як Google, просто люблять блоги. Це тому, що блог, за визначенням, завжди буде більш актуальним, ніж статичні сайти, і завжди матиме новий свіжий контент, який буде показаний людям. Google дуже любить подібні речі!
 • Щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію у своєму блозі, двигун вашого веб-сайту – WordPress – автоматично передзвонить Google та запрошує їх прийти та проіндексувати ваш новий вміст. Статичні веб-сайти не дають вам цей бонус.
 • Ведення блогу також полегшує просування вашого бізнесу в соціальних мережах. Подумайте про це так, якщо у вас є лише статичний веб-сайт, то чим саме ви можете поділитися зі своїми підписниками в соціальній мережі? Та сама веб-сторінка, що містить опис вашого підприємства, знову і знову? Люди занудьгують досить скоро. Для порівняння, нові публікації блогу ідеально підходять для обміну з вашими людьми в соціальних мережах. Оскільки вміст завжди новий, ваші підписники з більшою ймовірністю перевірять його.

Єдиним недоліком блогів є те, що хтось повинен писати весь цей свіжий новий вміст для вашого блогу. Тому блог вимагає певних постійних інвестицій у часі – ви повинні прагнути публікувати нову публікацію щоденника щонайменше раз на два тижні, тому пам’ятайте про це. Статичні веб-сайти, з іншого боку, часто є разовими зусиллями, що може бути їх перевагою, коли ми говоримо блог проти веб-сайту.

“Чи можу я заробити гроші за допомогою блогу / веб-сайту?”

В слові, так.

Є багато способів заробити гроші на своєму блозі чи веб-сайті. Тут ми навіть склали список із 33 таких способів.

Ми радимо ознайомитись із цією статтею, щоб отримати детальну інформацію, але, як правило, найпростішими методами заробітку на вашому сайті є:

 • продавати рекламний простір на сайті / блозі (зазвичай через AdSense)
 • приймати пожертви
 • партнерський маркетинг – рекламуйте продукти інших людей за комісію
 • продавати власну продукцію

Якщо говорити про продаж продукції:

“Чи можу я продати на своєму блозі чи веб-сайті?”

Як ми говорили раніше, найпопулярніша CMS – WordPress – дала свою назву за можливість роботи будь-який тип блогу чи веб-сайту, які можна уявити, а це стосується і інтернет-магазинів!

Тож швидко відповісти на це, так, ви можете продати на своєму блозі чи веб-сайті.

 • Якщо у вас є WordPress, ви можете розпочати продаж продуктів після встановлення додаткового плагіну, який називається WooCommerce. Він перетворить ваш блог або веб-сайт у повноцінний магазин електронної комерції.
 • Якщо ви використовуєте інший розробник веб-сайтів, наприклад Wix або Квадратний простір то ви отримуєте модуль магазину електронної комерції прямо з коробки.

“Можу я Бстворити свій блог чи веб-сайт? “

І знову ж таки, відповідь така так.

Ви можете створити блог або веб-сайт самостійно, і вам навіть не потрібні якісь експертні знання чи вміння, щоб витягнути їх.

Все ми пояснюємо тут, крок за кроком:

 • Як створити блог – посібник для початківців
 • Як створити веб-сайт – від чистого полотна до робочого сайту

“Скільки коштує створити блог проти веб-сайту?”

Вартість залежатиме від веб-сайту чи блогу / платформи, яку ви будете використовувати.

Якщо ви вирішили створити свій сайт за допомогою WordPress, Вам потрібно буде отримати обліковий запис веб-хостингу та доменне ім’я, перш ніж ви зможете зробити свій сайт функціональним.

 • Простіше кажучи, веб-хостинг – це розміщення вашого веб-сайту чи блогу.
 • Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті.

Хоча це може здатися страхітливим, якщо ви ще не працювали з хостингом або доменами, з цими речами насправді легко вирішити, як тільки ви дістанетесь до нього.

Наприклад, придбати план хостингу для WordPress у компанії на зразок Bluehost настільки ж просто, наскільки це можливо. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструвати хостинг-рахунок і оплатити рахунок (починається з $ 2,95 / місяць).

У рамках пропозиції ви отримуєте доменне ім’я безкоштовно, а Bluehost також подбає про встановлення всього – і тоді передасть вам оперативний веб-сайт WordPress. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати його, вибравши тему WordPress і зробивши ваш сайт схожим на потрібне.

 • Ось наш посібник для початківців щодо налаштування WordPress.

Якщо ви вирішите використовувати іншу платформу, наприклад Squarespace або Wix замість WordPress, ви також дотримаєтесь аналогічного процесу реєстрації на основі реєстрації. В кінці ви отримаєте робочий порожній веб-сайт, який ви також можете додатково налаштувати. Цей маршрут може бути дещо дорожчим:

 • Квадратний простір починається з $ 12 / місяць особистого та $ 18 на місяць
 • Wix починає з $ 13 / місяць особистого та $ 23- $ 49 на місяць

У більшості випадків WordPress буде в цілому значно дешевшим.

Ось більш детальний погляд на те, скільки коштує веб-сайт.

“Що щодо масштабування мого веб-сайту у майбутньому?”

Зростання, напевно, вам дуже спадає на думку, особливо якщо ви збираєтеся запускати свій сайт з діловою метою.

Хороша новина полягає в тому, що якісний веб-сайт і веб-майданчики ні в якому разі не перешкоджають вашому зростанню.

Наприклад, WordPress використовується деякими найбільшими брендами в Інтернеті, включаючи таких гігантів, як BBC, Провідний, і навіть Бейонсе. Простіше кажучи, якщо він здатний їх обслуговувати, то він також зможе обслуговувати ваш бізнес.

Єдине, що ви можете зробити, як тільки ви почнете залучати більше відвідувачів, – це збільшити свої характеристики веб-хостингу на вищий рівень – просто для того, щоб сервери могли обробляти весь трафік.

Крім цього, ви можете додавати стільки сторінок, скільки хочете, стільки публікацій блогів, скільки бажаєте, і стільки продуктів, скільки хочете, і все ж бути впевненим, що все буде працювати без проблем.

Також непогано розглянути можливість додавання форуму на свій веб-сайт або блог, оскільки це чудовий спосіб створити лояльність відвідувачів та заохотити активність спільноти.

Що далі?

Ми сподіваємось, що це було корисно і що тема блогу та веб-сайту для вас більше не є таємницею. Присутність в Інтернеті життєво важливо, якщо ви займаєтесь бізнесом, але також і цікавим хобі, яке ви маєте як особистість.

Знову ж таки, щоб розпочати свою пригоду з блогів та / або веб-сайтів, сміливо читайте ці посібники:

 • Як завести блог – посібник для початківців
 • Як створити веб-сайт – від чистого полотна до робочого сайту
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map