Ательє – Творча багатоцільова тема електронної комерції

Плануєте створити новий веб-сайт для свого портфоліо чи інтернет-магазину? Чи надаєте вашому наявному сайту повний ремонт? Все більше людей звертаються до Інтернету для різних цілей, як пошук інформації, спілкування з людьми і навіть для покупок! Кількість покупців мобільних телефонів також продовжує зростати, і, як очікується, найближчим часом припаде більшість інтернет-покупців. Це призвело розробників до створення більш чуйних тем електронної комерції, щоб задовольнити запити споживачів. Найкращі не розроблені лише для сайтів електронної комерції, вони є багатоцільовими темами, які можна налаштувати під будь-який тип веб-сайтів. І коли вони потрапили на ринок, багато з них швидко стали топ-продавцями.


Є дві основні характеристики хорошої преміальної теми WordPress. По-перше, він поставляється з інструментами та параметрами, які розробнику потрібно створити сайти, які не тільки сумісні з ПК та Mac, але також оптимізовані для мобільних пристроїв. По-друге, хороша тема має чистий, якісний код, оптимізований для швидкості та пошукових систем. Однією з таких тем WordPress, яка галочками є всі потрібні поля Тема електронної комерції Atelier Creative багатоцільового призначення. Давайте докладніше розглянемо цю дивовижну тему WordPress та те, як це сприйняло ринок темних штормів.

Огляд

Тема електронної комерції Atelier Creative багатоцільової електронної комерції була створена розробником елітних тем, Швидкі ідеї, який відомий тим, що створює дуже популярні теми WordPress. Atelier є їх останнім випуском і набуває все більшої популярності з моменту виходу на ринок тем. Тема регулярно оновлюється і нещодавно оновлена ​​до версії 1.5, додаючи нові цікаві функції у свій пакет.

Тема оснащена безліччю високоякісних демонстраційних версій, включаючи широкий набір різних макетів магазинів, що працюють від WooCommerce, популярного інструментарію електронної комерції, спеціально створеного для WordPress. Це робить Atelier ідеальним вибором для створення будь-якого типу веб-сайтів, особливо веб-сайту електронної комерції. Тепер давайте детальніше розглянемо його дизайн та основні функції та дізнаємося, наскільки це просто у використанні.

Дизайн

Як творча багатоцільова тема WordPress, Atelier можна легко налаштувати для широкого спектру веб-проектів, від простого особистого блогу до повномасштабного корпоративного веб-сайту. На момент цього огляду тема вже має 12 прекрасних демонстраційних демонстрацій, які покажуть вам, наскільки це дивовижно. Ці демонстраційні макети та налаштування можна легко скопіювати та імпортувати на ваш сайт WordPress за допомогою вражаючого інструменту імпортера демо-контенту. Це дозволяє легко та швидко створити та налаштувати власний сайт унікальним та професійним способом. Звідти ви можете просто додати власний вміст для заселення свого сайту. Якщо ні, ви можете просто використовувати демо-версію як основу для створення власного макета веб-сайту.

Як видно з демонстрацій, ви знайдете різні заздалегідь розроблені макети, які можна використовувати для створення різних типів веб-сайтів, включаючи їжу, одяг, меблі, косметику, книги тощо. Кожна з цих демонстрацій має свій власний макет та стиль. Є один для веб-сайту агентства, один для цільової сторінки або веб-сайт з однією сторінкою, а також інший з макетом журналу. Це свідчить про те, що багатоцільова тема WordPress Atelier Creative – це справді гнучка та продумана преміальна тема, яка створена та створена для будь-якого веб-сайту, незалежно від того, великий чи маленький веб-сайт.

Однією з помітних особливостей, доданих до версії 1.5 теми, є параметр слайдера попереднього перегляду продукту, який дозволяє керувати інтернет-магазином, який містить безліч продуктів у декількох варіантах. Ця особливість дозволяє клієнтам та відвідувачам сайту переглядати різні варіанти товару, який їх цікавить, безпосередньо зі сторінки основних списків продуктів на сайті..

Окрім повзунка попереднього перегляду продукту, Atelier також дозволяє вибирати з 10 різних варіантів заголовків, які можна встановити як повна ширина, так і ширина сайту. Ви навіть можете встановити їх прозорі фони! Крім них, у вас також буде верхня панель, липкий розмір, липке шоу / хованка і липкий варіант. Ви також можете налаштувати власний заголовок за допомогою конфігуратора перетягування ліворуч / праворуч! Нижче наведено кілька прикладів типів заголовків, які ви можете використовувати:

А якщо цього недостатньо, Atelier також пропонує 2 анімації із заголовками крутих сторінок: падаючі кола та геометричні, остання є інтерактивною. Це значно спрощує створення веб-сторінок, що привертають увагу.

Ця тема також упакована понад 500 прекрасними значками Font Awesome, 190+ піктограмами IconMind та 40 власними іконками Swift Ideas, створеними спеціально для Atelier. На додаток до цього, користувачі також матимуть повний доступ до властивостей кольорів теми та елементів, які легко можна налаштувати за допомогою вбудованого інструменту для налаштування кольорів. Тепер ви можете легко зробити так, щоб ваш сайт виглядав так, як ви цього хочете, і напевно буде виділятися з натовпу!

Ключові особливості

Atelier оснащений неймовірними, найсучаснішими функціями, які, безумовно, допоможуть вам створити не просто прекрасний веб-сайт, але і потужний і повністю функціональний! Нижче наведено основні функції, на які ви можете з нетерпінням чекати, придбавши багатоцільову тему електронної комерції Atelier Creative:

 • Безкоштовна підтримка та оновлення від Swift Ideas
 • Повністю чуйний і готовий до сітківки дизайн
 • В комплекті – 2 повзунки преміум класу: Слайдер революції і нове, і вдосконалене Швидкий повзунок
 • 100% перекладається за допомогою плагіна WPML
 • Широкі та гнучкі параметри тем із потужними налаштуваннями та мета сторінки
 • Створений з чистим і смисловим кодом HTML5, який ретельно перевірений, щоб зробити тему надзвичайно SEO-дружньою
 • Інтеграція соціальних медіа (Twitter, Facebook, Flickr, Instagram тощо)
 • Інтеграція спеціальних шрифтів
 • 600+ БЕЗКОШТОВНИХ веб-шрифтів Google, які легко переглядати та коригувати
 • Повний контроль за розміром, вагою обраного шрифту, вагою, висотою рядків, інтервалом літер та кольором
 • Підтримка RTL (справа наліво)
 • 2 різні типи навігації на одній сторінці: Стандартний із текстовими підказками та лічильником + стрілками
 • Поставляється з 41 анімацією CSS3, яку можна застосувати до текстових блоків, зображень та значків
 • 5 різних варіантів портфоліо: Стандартний, Галерея, Кладка, Мурована галерея та Мультиварка
 • 5 варіацій стилю блогу: стандартний (з альтернативою стилізації), міні, кладка та лише текст – до кожного з можливістю додавати бічні панелі
 • 3 різні настроювані стилі промо-бар
 • Налаштований інформаційний бюлетень / панель підписки
 • iLightbox для створення привабливих чуйних вікон з накладкою за допомогою бібліотеки JavaScript jQuery
 • Елегантне і гнучке мега меню
 • Відео навчальних посібників та короткі коди включає
 • Індивідуальний мобільний досвід, щоб клієнти мали таку саму дивовижну функціональність незалежно від того, яким пристроєм вони користуються
 • Потужний та зручний користувач, що розробляє сторінку, з 54 елементами, 14 заздалегідь розробленими макетами та можливістю зберігати улюблені елементи та сторінки
 • Відображення продукту до 6 стовпців (Стандартна, мультиварка, Галерея, Обмежена галереєю)
 • Повний контроль над вашими продуктами
 • Дитяча тема готова і сумісна
 • Підтримка WooCommerce, щоб зробити ваш сайт електронної комерції ще більш потужним

Як бачимо, багатоцільова електронна комерційна тема Atelier Creative завантажена чудовими інструментами та функціями, які ви зазвичай не бачите в інших темах. Крім цього, люди компанії Swift Ideas витратили роки ретельно, розробляючи рамки спеціально для цієї теми, і це показує з дивовижною продуктивністю, яку ви можете побачити на сайтах, побудованих разом з нею. Користувачі налаштовані на безпрецедентну швидкість та функціональність, які може надати лише Atelier.

Плюси і мінуси

Дебати навколо безкоштовних та преміальних тем WordPress пройшли майже з часу створення самого WordPress. Існує безліч дивовижних безкоштовних тем WordPress, але кількість преміальних тем WordPress повільно наздоганяє. Зрозуміло, що деякі люди віддають перевагу безкоштовним, а інші – на оплачувані теми. Незалежно від того, чи варто витрачати готівку на преміальну тему, залежить від плюсів і мінусів, які випливають із цим, і саме це ми будемо робити з Atelier. Нижче наведено переваги та недоліки використання преміум-теми, як Atelier:

Плюси
 • Він постачається з великою підтримкою розробників тем, що є величезним бонусом для користувачів тематики всіх рівнів кваліфікації
 • Ательє набагато вища за якістю порівняно зі своїми безкоштовними колегами, головним чином тому, що генерує кошти у користувачів
 • Поставляється з розширеними функціями, інструментами та параметрами, які зазвичай не входять у безкоштовні теми
 • Усі аспекти дизайну веб-сайтів – від стилів макета сторінки до сторінок адміністратора – це набагато краще, ніж безкоштовні теми
 • Безпека є головним пріоритетом для творців преміум-тем, і вони мають витратити гроші на задоволення найвищих стандартів безпеки своїх клієнтів
 • Теми преміум-класу більш чуйно реагують на основні зміни WordPress та мають більш жорсткі цикли оновлення, тому ваш веб-сайт може уникнути помилок та проблем із безпекою.
Мінуси
 • Вам потрібно витратити певну суму грошей на преміальну тему, і ви можете навіть заплатити за ліцензійні збори в наступні роки
 • Деякі теми преміум-класу є потенційними для “тематичного розквіту”, що природно серед тем з великою кількістю функцій та функціональних можливостей. Це не обов’язково означає, що ви отримаєте повільніший веб-сайт, але це може стати вагомим фактором.
 • Розробник теми може раптом припинити підтримку теми та припинити її оновлення взагалі, що може привести до того, що ви багато працюєте з переходом на іншу тему (не кажучи вже про те, що у вас теж немає грошей!).

Як бачите, плюси напевно переважили мінуси, тому зрозуміло, чому все більше людей збираються на платні теми, а не ризикувати на безкоштовних. Але не забудьте перевірити настанови теми та репутацію розробника теми на ринку! Зрештою, розробники преміум-класу та магазини завжди співають свої похвали, що ви насправді не можете врахувати потенційні недоліки товару, який вони пропонують. Тому спочатку робіть домашнє завдання, перш ніж купувати тему!

Остаточний вердикт

Тема електронної комерції Atelier Creative багатоцільового призначення – яскравий приклад останньої тенденції в преміум темах електронної комерції WordPress. Це не тільки дуже настроюється, він універсальний, простий у використанні і дуже доступний. Це добре продумана і ретельно продумана тема, створена до майже досконалості. Я знаю, що досконалість здається завищеною, але 25 000+ клієнтів, які дуже задоволені цією темою, можуть це засвідчити. Цілком зрозуміло, що ідеї Swift створили шедевр і здатні забезпечити те, що на початківців та просунутих веб-розробників очікує від преміум теми WordPress. Там може бути тисячі тем, але Atelier перебуває на вершині гри, і це не зупиняє її постійного зростання популярності. Це справді приголомшливий приклад преміальної теми WordPress, яка прекрасно працює не тільки для сайтів електронної комерції, але і для будь-якого іншого типу веб-сайтів. Тож якби я був ти, я б точно вирішив сьогодні придбати багатоцільову тему електронної комерції Atelier Creative!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me