9 Ідеї дизайну веб-сайтів + ​​сайти для натхнення

Ідеї ​​дизайну веб-сайтівПридумати чудовий дизайн веб-сайту може бути складно.


Коли ви не можете змусити креативні соки витікати на вимогу, легко застрягнути і розчаруватися.

Якщо ви так почуваєтесь зараз (або іноді), ця публікація тут, щоб допомогти вам.

Нижче ми надаємо вам корисні способи подолати дизайнерські рішення блок коли ідеї просто не спливають.

Готові? Давайте розпочнемо…

9 Поради щодо веб-дизайну, коли ви відчуваєте, що застрягли

Для того, щоб допомогти вам придумати хороші ідеї, ми почнемо з порад щодо веб-дизайну, які ви можете негайно використати для покращення того, над чим працюєте.

1. Використовуйте дошки настрою Pinterest

Pinterest – чудовий інструмент для створення дошки настрою. Ви можете зібрати наочний матеріал, який, на вашу думку, буде корисним у вашому проекті або надасть напрямок. Це можуть бути зображення, кольорові схеми, макети, наявні веб-сайти тощо.

Дошки настрою Pinterest

Дошка настрою буде виступати центральним центром для вашого дизайнерського натхнення. Ви також можете поділитися нею з клієнтами або співпрацівниками, щоб вони могли внести свій внесок у свій власний матеріал.

2. Створіть покроковий план

Складання плануВи знаєте, що вони кажуть: Якщо не планувати, планується провал. Це справедливо і в веб-дизайні. Якщо ідеї дизайну веб-сайтів не вдається, можливо, це тому, що ви ще не розглядали основи. Тільки тоді, коли основи будуть на місці, ви зможете поставити творчі штрихи зверху. Ось як може виглядати планування:

 1. Визначте ціль веб-сайту – Вам потрібно знати, що насправді має бути виконаний на сайті. Якщо ви цього не робите, до чого, чорт, ви плануєте? Хороші цілі – SMART: Sпецифічний, Млегкий, Адосяжний, Rелевант, і ТІмели. Більше про це тут.
 2. Намалюйте подорож покупця – Крім загальної мети, ви також повинні розібратися, яку дорогу ви хочете пройти відвідувачами. З моменту, коли вони потрапляють на ваш сайт аж до тієї мети, яку ви маєте на увазі. Таким чином, ви можете створити структуру, яка спрямовуватиме їх на шляху. Hubspot має a чудова стаття на тому.
 3. Придумайте керівництво по стилю – Створення керівництва по стилю допоможе вам залишатися послідовними у своєму дизайні. Він визначає шрифти, кольори та інші елементи дизайну. Використання одного сприяє рівномірності, особливо при роботі з іншими. Google є хорошим прикладом.
 4. Плануйте свій SEO – Планування також важливо для SEO. Створіть карту веб-сайту, щоб зрозуміти, як структурувати свою інформацію як для відвідувачів, так і для пошукових систем.

3. Спершу зосередьтеся на структурі

Як і складання плану, зосередження уваги на структурі вашого веб-сайту спочатку допомагає вам відійти від процесу та отримати більше поглядів із пташиного польоту.

Це може допомогти працювати з іншим носієм, ніж ваш комп’ютер. Наприклад, роблячи ескізи на папері однією ручкою, ви можете забути про кольори та інші деталі на даний момент. Якщо ви використовуєте фліпчарти або дошку, ви навіть можете зробити цю справу спільною.

Відмінною вправою може бути також малювання веб-сайту на замітці. Це змусить вас дотримуватися необхідного. Варіація цього полягає в тому, щоб створити свій дизайн спочатку в відтінках для сірого і лише потім додати колір. Таким чином, ви змушені встановлювати візуальну ієрархію, не покладаючись на колір.

Почніть з сірого кольору
Лаура Елізабет / Smashing Magazine

Якщо ви використовуєте комп’ютер для проектування, ви можете використовувати “тест на косоокість”. Це означає відійти від екрана і примружити очі. Розмите зображення покаже вам, що найбільш очевидно на вашому сайті і що відвідувачі, які вперше побачать, найперше помітять.

4. Дотримуйтесь веб-стандартів

Дизайнерам подобається бути творчими. Це взагалі гарна річ. Майте на увазі, що потрібно встановити деякі межі, в рамках яких потрібно бути творчим.

Наприклад, у веб-дизайні існує ряд встановлених стандартів. Відвідувачі звикли до певних дизайнерських тропів та елементів веб-сайту. Якщо ви занадто сильно порушите ці правила, це може сплутати їх і вимкнути.

Серед встановлених стандартів:

 • Послідовність у брендінгу та дизайні на всіх сторінках
 • Логотип веб-сайту у верхньому лівому куті
 • Контактна інформація вгорі праворуч або в центрі
 • Основна навігація вгорі екрана
 • Основна пропозиція / заголовок / цінність та заклик до дії високо на головній сторінці
 • Функція пошуку в заголовку
 • Значки соціальних медіа у нижньому колонтитулі веб-сайту

Ми впевнені, що, як завзятий користувач Інтернету, вам уже відомо про більш стандартні веб-сайти, яких дотримуються. Якщо ні, то їх можна знайти більше тут.

5. Зосередьтеся на кнопках мінімалізму та CTA

Коли ви знаєте цілі свого сайту та сторінок, це також дозволяє позбутися всього, що не відповідає цій цілі. Це впорядковує ваш дизайн і робить його приємніше дивитися.

Знову ж таки, є дослідження, що підтверджують це. У тому ж дослідженні, згаданому вище, Google виявив, що візуальна складність негативно корелює з привабливістю веб-сайту. Коротше кажучи – люди не хочуть бути переповненими! Спрощення дизайну добре для інших функцій, наприклад швидкості веб-сайту.

Ось кілька речей, які можна безпечно усунути:

 • Пункти меню – Звичайно, ви хочете, щоб інші вивчали більше вашого сайту. Однак перевантажене меню може бути супер заплутаним і мати негативні наслідки. Знову ж таки – дотримуйтесь найголовнішого!
 • Бічні панелі – Все більше й більше веб-сайтів припиняють бічну панель. Що у вас на бічній панелі? Це справді важливо?
 • Каламутний жаргон – Те саме, що стосується стокових фотографій, стосується мови. Завищені фрази, кліше та порожні слова змушують людей налаштовуватися. Перестаньте їх використовувати, введіть певну особистість у своє письмо, навчіться чомусь силові слова і навчитися копіювати.

6. Почніть з мобільного

Мобільні пристрої захопили світ штормом. На сьогоднішній день більше людей відвідують Інтернет за допомогою телефонів та планшетів, ніж на настільних комп’ютерах.

Додатково, Google оголосив що вони впроваджують свій новий мобільний перший індекс. Це означає, що в повному обсязі дія пошукової системи спочатку оцінить кожен веб-сайт за їх мобільною присутністю. Якщо вона не працює належним чином, ви потрапите в рейтинг пошуку.

З цієї причини, розробляючи веб-сайт, було б добре почати спочатку з присутності мобільних пристроїв. Відтепер користувачі мобільного зв’язку стануть вашими основними клієнтами. Тому краще переконайтеся, що вони відчувають себе задоволеними.

У той же час, це найкраща практика розробки ідей дизайну веб-сайтів. Знову ж таки, починаючи з мобільних пристроїв, ви змушуєте концентруватися на найважливішому і продумувати мету вашого дизайну. Потім ви можете далі розгортати та додавати елементи, оскільки розмір екрана збільшується.

7. Зверніть увагу на форматування вмісту

Форматування вмісту є заниженим інструментом для веб-дизайнерів. Вміст є найважливішим елементом вашого сайту, будь то у формі публікацій блогу або копії продажу. Зрештою, саме так ви хочете споживати відвідувачів. Мета вашого дизайну – представити його таким чином, як вони це роблять.

На жаль, наразі люди настільки насичені, що мало хто з них читає все на своїй сторінці. Натомість більшість відвідувачів сканують. Крім того, вони прагнуть зробити це за F-образним малюнком.

Це означає, що вам потрібно зробити так, щоб ваш вміст відповідав їх звичкам споживання, щоб зробити його більш вражаючим.

Ось як це зробити:

 • Додайте заголовки – Рубрики – це чудовий спосіб розбити вміст. Багато читачів також використовують їх як опорні точки для сканування і лише для читання тих частин під заголовками, які їм здаються цікавими. Тому обов’язково використовуйте заголовки та зробіть їх описовими.
 • Використовуйте абзаци та списки – Ніхто не хоче прочитати одну велику краплинку тексту. Абзаци розділяють вміст на невеликі шматки. Відкривайте нову, коли відкриєте нову точку. Списки мають подібну функцію і роблять інформацію більш доступною. Використовуйте і їх.
 • Не скупіться на медіа та візуальні матеріали – Візуальна інформація набагато доступніша для людського мозку, ніж текст. З цієї причини корисно використовувати зображення та інші носії інформації, щоб підкреслити пункти, зроблені у вашій копії. Знову ж, це чудовий спосіб розбити довші фрагменти тексту.
 • Оптимізуйте свої шрифти – Ваше використання шрифтів також сильно впливає на розбірливість. Найважливіші інструменти, які у вас є тут, – це розмір і висота лінії. Ідіть на не менше 16 пікселів і не забудьте додати більше висоти рядка менший шрифт, який ви використовуєте.

Якщо ви досліджуєте цю статтю, ви можете побачити все вищезазначене в силі.

8. Спробуйте дизайн однієї сторінки

Ще в той час було розроблено дизайн веб-сайту складка. Все важливе повинно бути вище межі, з якої користувачі почнуть прокручувати. Ще є що сказати про це, оскільки це ще де користувачі проводять більшу частину свого часу.

Час перегляду відвідувача - складка

Це не означає, що складка – це всебічне та кінцеве значення вашої сторінки. Люди справді прокручуватимуть. Насправді вони прокручуватимуть всю вашу сторінку, якщо ви дасте їм причину.

Божевільний Яйце спробував це, коли вони замінили оригінальну сторінку продажів з 20 разів довшим.

Дизайн однієї сторінки

Результат: коефіцієнт конверсії виріс на 30 відсотків! Якщо ваш поточний покупець подорожує на декількох сторінках, подумайте про те, щоб об’єднати їх все в одне місце. Це може бути однією з тих ідей дизайну веб-сайтів, які мають усі значення.

Не ховайте вміст у слайд-шоу / каруселях або вкладках / гармошках, вони не працюють!

9. Зайняти тестування A / B

Іноді, оцінюючи різні ідеї дизайну веб-сайтів, може бути важко вирішити, який правильний шлях. Ви думаєте туди-сюди, робите налаштування, але не знаєте свого рішення. У якийсь момент мислення вже не скоротить це. Вам доведеться дозволити користувачам приймати рішення.

Тестування A / B може стати прекрасним способом побачити, що робить ваш веб-сайт кращим. Це означає, що відвідувачі відвідують різні версії вашого дизайну навмання, а потім перевіряють, як вони реагують. Ви можете приймати рішення на основі результатів.

Ви можете протестувати майже все, що завгодно. Від дизайну цілих сторінок через зміни кольору, заклики до дії зображень, назв статей та шрифтів. Все це може змінити ефективність сторінки. Однак, якщо ви не тестуєте його, ви ніколи не дізнаєтесь!

Ці інструменти і плагіни допоможе вам зробити тести.

6 надихаючих веб-сайтів для створення нових ідей дизайну веб-сайтів

Якщо в цей момент ви все ще відчуваєте себе застряглими, у цій заключній частині ми переглянемо декілька веб-сайтів, наповнених натхненням для веб-дизайну..

1. Awwwards.com

Нагороди

Цей веб-сайт дає нагороди веб-дизайнерам, розробникам та агенціям у всьому світі. У них є величезний та пошуковий архів прикладів веб-дизайну. Крім того, є блог де вони детально представляють конструкції та розділ, де можна голосувати на сайті виборців місяця. Це все якісно і по-справжньому надихає!

2. WebDesign-Inspiration.com

Натхнення дизайну веб-сайтів

Це галерея готових проектів веб-дизайну. Ви можете відфільтрувати його різними способами, щоб знайти те, що шукаєте – наприклад, за галузями, типом, палітрою кольорів або стилями. Їх архів настільки великий, що це часто єдина сторінка, на якій потрібно придумати свої власні ідеї дизайну веб-сайтів.

3. SiteInspire.com

siteInspire

Цей веб-сайт демонструє як веб, так і інтерактивний дизайн. Як і в попередньому прикладі, ви можете фільтрувати записи різними способами, включаючи стиль, тип, тему та навіть платформу. Якщо ви створили обліковий запис, ви також можете створити колекції улюблених дизайнів.

4. OnePageLove.com

Любов на одній сторінці

Цей приклад – сайт натхнення для веб-дизайну, створений спеціально для дизайнів на одній сторінці. Про цю ідею ми згадували раніше у статті. Ви можете переглядати галерею або шукати конкретно речі, які шукаєте. Не забудьте розмахувати, створюючи власний односторінковий сайт.

5. Dribbble.com

дриблінг натхнення для дизайну веб-сайтів

У Dribbble дизайнери демонструють свою роботу. Це може бути що завгодно, від додатків до іконок, ілюстрацій та інших прикладів. Ви можете використовувати його для загального натхнення або використовувати теги щоб знайти те, що вас найбільше цікавить, наприклад Веб дизайн.

6. Behance.net

Позиція

Цей веб-сайт дуже схожий на Dribbble. Це також місце для дизайнерів, щоб з’єднати та показати свій портфоліо. У вас є багато прикладів веб-дизайну, і ви можете шукати їх за допомогою функції пошуку.

Підведенню

Ідеї ​​веб-дизайну не ростуть на деревах. Іноді вам потрібна невелика допомога, щоб придумати щось хороше. На щастя, є такі повідомлення, які допоможуть вам повернутися назад!

Сподіваємось, поради, інструменти та ресурси щодо веб-дизайну, згадані у публікації вище, повернули вас у землю творчості. Очевидно, що там є ще багато корисних речей, саме тому ми хочемо почути від вас!

Чи знаєте ви додаткові поради, інструменти чи натхнення для створення ідей веб-дизайну? Якщо так, будь ласка, поділіться цим у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me