6 потужних безкоштовних інструментів для аналізу хостинг-сервісу

У Великобританії є тисячі постачальників веб-хостингу. Перш ніж вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам, ви можете прочитати нашу статтю про фактори, які слід врахувати, перш ніж купувати веб-хостинг, і використовувати ці безкоштовні інструменти для оцінки їх показників. Переконайтесь, що ви закладку цієї сторінки тож ви можете повертатися, коли вам потрібно перевірити щось про вашу хостингову послугу або ви порівнюєте хостинг-провайдерів. Ось інструменти, які ми використовуємо в наших 10 найкращих оглядах:


1. Перевірте кілька параметрів хостингу за допомогою Хостинг перевірки інструмент

hostingchecker2З HostingChecker.com Ви можете проаналізувати кілька важливих речей про хостинг-провайдера. Просто введіть URL-адресу самої послуги хостингу або веб-сайт, який ви знаєте, що вони надають послугу, та натисніть на параметри. Так просто.

Ви можете скористатися цим швидким та безкоштовним інструментом, щоб дізнатись, наскільки швидко це Відповідь сервера полягає в тому, щоб отримати інформацію про хостинг, таку як розташування (важливо для SEO та швидкої доставки вмісту), провайдер і IP-діапазон. Одним з основних факторів, які пошукові системи використовують для ранжування домену, – це вік домену. Використовуйте цей інструмент віку домену, щоб знайти вік будь-якого домену, ви також можете перевірити whois домену.

Безкоштовна веб-перевірка SEO для веб-сайту Цей SEO-аналізатор перевіряє вашу URL-адресу та генерує звіт про тест оптимізації пошукових систем, оцінка сайту.

2. Проаналізуйте тест швидкості сторінки та час завантаження Пінгдом

пінгдом-інструментМожна використовувати Інструменти Pingdom проаналізувати ефективність вашої сторінки різними способами. Щоб перевірити продуктивність веб-хостингу через те, введіть доменне ім’я, яке розміщується на досліджуваному сервері та натисніть кнопку Тест зараз. Коли результати будуть готові, він покаже сервер, з якого тестується, середній показник продуктивності, запити, час та швидкість завантаження.

Найважливішим фактором, розміщеним на хостингу, є перший рядок. Якщо навести на нього курсор, ви можете побачити час, який потрібен MS для підключення, пошуку DNS тощо. Ці показники важливі, коли у вас є список хостинг-провайдерів для порівняння та аналізу.

Більш корисну інформацію тут може дати вам вкладка Аналіз сторінки. Він показує багато інформації про те, як швидко завантажується кожен домен, що він завантажується з кожного домену, файли тощо, тому ви можете побачити, що потрібно оптимізувати.

3. Знайдіть будь-які проблеми, пов’язані з хостингом та сервером MxToolbox SuperTool

mxtoolbox-інструментЦей інструмент працює на автопілоті. Просто перейдіть до SuperTool сторінки та введіть домен, який ви хочете проаналізувати, і натисніть кнопку пошуку MX. Тоді ви побачите зелену кнопку, на якій написано Знайти проблеми. Клацніть по ньому, і інструмент проаналізує безліч факторів, пов’язаних з вашим хостингом – Чорний список, Mailserver, WebServer, DNS та інші пов’язані з цим проблеми.

Якщо є помилка чи застереження, ви можете натиснути детальніше та побачити, про що йдеться, і ви можете зв’язатися зі своїм провайдером хостингу, щоб виправити це, або якщо ви плануєте купувати хостинг у них, надіслати електронною поштою службу підтримки та запитати їх про ці питання.

4. Безкоштовний стрес-тест вашого хостингу від Вплив навантаження

mxtoolbox-інструментThe Вплив навантаження стрес-тестер – досить солодкий інструмент. Це безкоштовно і навіть не потребує реєстрації. Просто перейдіть на сторінку і введіть домен. Він розпочне тест і покаже, що буде з часом завантаження вашої сторінки або тим, що ви досліджуєте, якщо на сторінці є кілька користувачів. Тест проходить до 150.

Таким чином, ви можете оцінити, що буде з користувацьким досвідом, якщо ви збільшите кількість відвідувачів через додавання кампанії або вірусного допису. Або коли ваш блог або сайт стає дуже популярним. Це один з важливих факторів, який потрібно перевірити, якщо ви плануєте робити щось серйозне в Інтернеті.

5. Монітор часу роботи від Monitor.us

monitorus-інструментЦе дуже практичний інструмент. Це безкоштовно для монітора часу. Ви повинні зареєструватись у них за допомогою безкоштовного акаунта, а потім увійти та додати домен, який ви хочете контролювати. Вам більше нічого не потрібно купувати у них. Є посилання на інструмент monitor.us.

Чому цей інструмент корисний? Багато хто з хостингів рекламує, що вони забезпечують 99,9% часу роботи, а ваш вміст майже завжди є в Інтернеті, вони також надають можливість повернення грошей, якщо вони цього не доставляють. Але більшість людей цього не знають, оскільки жодним чином не стежать за своїми сайтами. Перейдіть на безкоштовний рахунок на monitor.us і зберігайте вкладки на час роботи вашого сервера.

6. Зверніться до інформації про все в одному сервері Мега перевірка

мега-чек-інструментМега перевірка це інструмент «все в одному», який дуже швидкий за допомогою простого прямого інтерфейсу.

Він має три основні категорії – Інструменти домену, Інструменти IP та Мережеві інструменти. У інструментах домену та мережі просто введіть веб-адресу, і вона відобразить інформацію. Пошук WhoIs дуже детальний.

Для Інструментів IP вам знадобиться IP домену або сервер, який потрібно перевірити, ви можете використовувати http://www.ipchecking.com/ для цього. Перейдіть, введіть домен, натисніть стрілку, і він покаже вам IP-адресу. Потім використовуйте його в Mega Check, щоб перевірити наявність спаму, IP-інформації чи маршруту простеження.

Ми використовуємо ці інструменти для перевірки веб-хостингових компаній, які ми перелічуємо на нашому сайті, тому, якщо ви хочете заощадити час, перегляньте нашу сторінку з найкращими відгуками про веб-хостинг у Великобританії та просто виберіть постачальника послуг, який відповідає вашим потребам. Якщо у вас є пропозиція щодо інструменту, який ви вважаєте корисним і добре впишеться у наш список, запропонуйте це у коментарях чи на нашому Google + профіль.

І бонусний інструмент від Google – Сторінка швидкої інформації

Введіть URL-адресу, і Google проаналізує швидкість сторінки та UX сторінки. Коли результати виконані, перевірте час реакції сервера. Якщо вона перевищує 200 мкс, перегляньте цю статтю від Google, як це зробити покращити час відповіді сервера і розглянути можливість придбання плану хостингу з більшою кількістю ресурсів або переходу на інший хостинг.

Тепер ви можете використовувати ці інструменти, щоб проаналізувати веб-сайти, що розміщують веб-сайти, з нашого найкращого списку відгуків про веб-хостинг Великобританії та знайти веб-хостингу, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Одним з основних факторів, які пошукові системи використовують для ранжування домену, – це вік домену. Використовуйте цей інструмент віку домену, щоб знайти вік будь-якого домену, ви також можете перевірити whois домену.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me