33 способи монетизації веб-сайту / блогу

монетизувати веб-сайтЗаробляти гроші на своєму веб-сайті – це не міф. Це може зробити хто-небудь.


Насправді – перетворення неповного робочого дня, блогу хобі або веб-сайту на прибуток, який приносить прибуток, є звичайним явищем, що має трохи удачі та важкої роботи.

Принаймні, ви повинні мати можливість зробити достатньо, щоб покрити основні витрати на домен та хостинг. Можливо, ви навіть зможете замінити свій дохід (а потім заробити ще трохи).

Майте на увазі, що перераховані нижче стратегії варіюються від легких та пасивних, до тих, що вимагають ТОН постійної роботи (тому переконайтесь, що ви вибираєте щось, що відповідає вашому сайту та способам життя).

У цьому посібнику є 33 підказки, але почнемо з десяти найпопулярніших (і передбачуваних) порад щодо монетизації сайту.

Якщо ви хочете створити веб-сайт, на який ви плануєте монетизувати, ви можете скористатися цим покроковим посібником, щоб створити власний веб-сайт, розміщений за найменшими цінами..

10 найпоширеніших способів заробити гроші на своєму веб-сайті

Заробити гроші на своєму веб-сайті непросто. Ці десять порад – це, мабуть, найкраща ставка для початку.

1. Партнерський маркетинг (.. та партнерські посилання)

Партнерський маркетинг (метод 1)
Приклади успішного партнерського сайту: Booking.com

Партнерський маркетинг – це один із найпопулярніших (не кажучи вже про найшвидших) способів заробити гроші на своєму веб-сайті чи в блозі.

Почніть з пошуку продукту, який вам сподобався і який би рекомендував. Потім на своєму веб-сайті ви схвалюєте товар і рекламуєте його відвідувачам вашого веб-сайту та підписникам електронної пошти. Якщо товар або послуга резонує з цими людьми, вони натискатимуть на вас партнерська посилання, придбання товару (при цьому ви отримуєте роздрібнену ціну продажу).

Комісія може становити від 30% від ціни товару чи послуги, аж до 70%. Наприклад, якщо роздвоєння становить 50%, а ви рекламуєте електронну книгу, яка коштує 100 доларів, ви отримаєте 50 доларів просто посилаючись покупець. Дуже солодка угода, так?!

Де можна знайти продукти для просування?

 • Комісійний вузол – пропонує надійні продукти з своєчасними платежами.
 • ShareASale – переважно одяг, аксесуари та інші товари в режимі офлайн.
 • Clickbank – високий відсоток виплат, але не вистачає ДОБРИХ продуктів для просування.

2. Реклама “Оплата за клік” (Google Adsense)

AdWords – це реклама, яка відображається вгорі сторінок результатів пошуку Google.

AdSense – це зворотний бік, що дозволяє видавцям залучатись до величезної рекламної мережі Google, щоб інші рекламодавці могли розміщувати рекламу на своєму веб-сайті.

Найкраща частина цієї системи – це те, як все просто.

Після реєстрації Google розмістить на вашому веб-сайті простий код, який визначить вміст вашого сайту та розпочне показ відповідних рекламних оголошень. Наприклад, якщо на вашому веб-сайті розміщено домашніх тварин (собак та котів), Google AdSense почне показувати вашим відвідувачам рекламу котячої їжі, дресирування собак тощо.

Вам платять щоразу, коли хтось натискає оголошення. (Так, це дуже просто!)

Ваш обріз може бути від 0,50 до 5 доларів за клік. Коли на вашому сайті достатньо трафіку, ви можете заробляти сотні (якщо не тисячі доларів) щомісяця.

Як подати заявку на Google Adsense?

3. Продам рекламний простір

ВПродаж рекламного простору (метод 3)корпоративна підтримка AdSense від Google на вашому веб-сайті – це лише один із способів заробити гроші від інтернет-реклами.

Інша – просто продавати власний рекламний простір безпосередньо компаніям, які хочуть спонсорувати різні блоги. Ви можете придумати ціну за кожне приміщення, наприклад: веб-сайт реклама_on_we“Бічна панель бanner оголошення коштуватиме $ xxx на місяць“.

Ви можете платити залежно від кількості відвідувачів. Зазвичай це котирується як сума в доларі за тисячу показів (або CPM). Ви можете бачити це як 5 дол. США за тисячу показів. Якщо веб-сайт щомісяця відвідує 100 000 відвідувань, ціна реклами перетворюється на 500 доларів.

Хороша річ у цьому підході – це те, що якщо ваш сайт отримує багато трафіку з різних джерел, ваші прості ціни на банерні оголошення можуть доходити до 5000 доларів на місяць! Очевидним недоліком є ​​те, що якщо ваш сайт не отримує багато трафіку, ви також не можете розраховувати на заробіток.

Інший поширений спосіб продажу рекламного простору безпосередньо з вашого веб-сайту – це простий пряма ціна. Ви просто називаєте ціну (виходячи з того, що, на вашу думку, варто, порівняно з тим, що може стягуватись конкуренція), і отримуєте плату заздалегідь на початку кожного місяця. Таке ціноутворення, як правило, є простою фіксованою платою, не пов’язаною з ціною за клік, як AdSense.

Де я можу повідомити іншим про те, що мій веб-сайт продає рекламний простір?

 • BuySellAds – Найпопулярніше середовище, щоб усі могли знати, що ви продаєте рекламний простір.

4. Продайте власний цифровий продукт (електронна книга для прикладу)

Продаж цифрового продукту (метод 4)У вас є потенціал, щоб заробити найбільше грошей на основі продажу, коли ви можете продати свої власні.

Це тому, що між вами та покупцем немає посередника чи особи, яка бере «зріз» від зароблених грошей.

Такий підхід здається досить простим, оскільки ви можете просто продати ці товари безпосередньо через свій веб-сайт і отримувати оплату негайно. На жаль, насправді це не так просто.

Створення хороших продуктів, які добре виготовлені та відшліфовані, вимагає багато часу та додаткових ресурсів (наприклад, дизайн, вміст тощо). Існує багато “прихованих витрат” як за витрачений час, так і для підрядників, з якими потрібно співпрацювати. Продаж власних продуктів на вашому сайті також спричиняє такі проблеми, як шлюзи платежів, доставка та податки.

Якщо це вже не здається достатньою роботою, вам також знадобиться добре розроблена, переконлива цільова сторінка, щоб переконатися, що ваш продукт має високий коефіцієнт конверсії. Список найкращих розробників цільової сторінки можна знайти тут.

Додаткові ресурси:

Як продавати товари на своєму веб-сайті.

5. Приймайте пожертви від відвідувачів

Прийняти пожертви (метод 5)Якщо у вас немає тонни щомісячних відвідувань, але у вас є сильна, зайнята спільнота? Просто попросіть своїх читачів пожертвувати!

Прийом разових пожертв – це не швидка дорога до багатства, але це може допомогти вам покрити витрати в короткий термін, якщо людям подобається, що ви маєте сказати, і хочете підтримати вашу подорож.

Наприклад, PayPal пропонує невеликі кнопки пожертвування, на які потрібно лише десять хвилин, щоб додати їх на ваш веб-сайт. Ці кнопки пропонують вам швидкий спосіб повернути гроші, які ви хочете витратити на хороший веб-хостинг, створення нових продуктів, дослідження та всі інші витрати на підтримку здорового та активного blog.h

Наприклад, web.archive.org заробляє багато грошей на пожертвах (швидше за все, через їх мільйони відвідувачів на місяць).

Як налаштувати кнопки пожертвування?

6. Продавайте спонсорські повідомлення (… але використовуйте тег Nofollow)

Спонсорські повідомлення та статті (метод 6)Один із поширених способів заробити більше грошей на своєму веб-сайті – означає збільшити кількість відвідувачів.

Після того, як ви виконали важку роботу зі створення постійного трафіку на своєму веб-сайті із залученою спільнотою, є кілька різних способів монетизації вашої важкої роботи.

Наприклад, багато компаній відмовляються шукати блоги, в яких буде розміщений їх спонсорський контент. ‘Рідна реклама“Як це працює добре, оскільки він узгоджується з основним вмістом вашого веб-сайту, і він виглядає як релевантний і прозорий.

Ви також можете переглянути продукти від компанії в “рекламній рекламі”, яка є частиною вмісту, часткової реклами. Наприклад, якщо на вашому веб-сайті розказано про найновіші ігри для iOS для iPhone та iPad, автор однієї з цих оголошень ЛЮБИТЬ, щоб ви переглядали та показували їх додаток своїм шанувальникам..

Якщо зробити все правильно, це може створити сценарій виграшу / виграшу. Однак, якщо це зроблено погано, з нерелевантним або неправдивим вмістом веб-сайту, це може зірвати всю доброзичливість читача, над яким ви так наполегливо працювали, щоб створити.

Для подальшого читання:

7. Створіть “Позиції” для інших компаній

Отримати потенційні пропозиції до інших компаній (метод 7)Підприємства процвітають на нових клієнтах, що надходять у їхні двері, щоб дізнатися про їхні продукти чи послуги.

Не дивно, що вони завжди шукаючи креативні способи пошуку нових джерел потенційних клієнтів, щоб допомогти їм рости.

Наприклад:

Скажімо, у вас є веб-сайт про викладання математичних навичок. Інформація вашого читача (як-от їх електронна адреса чи номер телефону) матиме велике значення для різних онлайн-шкіл, які хочуть продати свої курси нетерплячим, ініціативним студентам.

По суті, ви з’єднуєте точки; грати в сватання, представивши дві сторони, які можуть виграти один одному. Хоча це схоже на те, як працює афілійований маркетинг, в цьому випадку це насправді не має значення, чи закінчиться ваш читач придбати його товар чи ні. Вони просто шукають знайомства.

Де я можу знайти такі пропозиції?

8. Створіть “Список електронної пошти”

Створення списку електронної пошти (метод 8)Витратьте будь-яку кількість часу, читаючи поради щодо росту блогу, і ви обов’язково натрапите на людей, які говорять “гроші в списку“.

Вони посилаються на ваш список електронних листів, який містить ваших найвідданіших читачів. Мета – перетворити якомога більше незнайомих людей, які відвідують ваш сайт вперше, у пристрасних підписників, які хочуть бути в курсі останньої роботи або вмісту.

Справді, це довгострокова стратегія (і ви точно не будете розбагатіти протягом ночі). Але це один з найкращих, довгострокових методів вигідно переробити свій блог у повноцінне, що приносить гроші гроші.

Ніколи не втрачайте з поля зору створення стосунків зі своїми підписниками. Запропонувати велику інформацію або безкоштовну допомогу – це ідеальний спосіб почати. Спам із небажаними пропозиціями – це один із найшвидших способів зловживати читацьким довірою та саботувати свої довгострокові цілі..

Як це ТОЧНО працює?

9. Створення веб-сайту електронної комерції (потрібна важка робота)

Налаштування сайту електронної комерції (метод 9)Веб-сайти не повинні стосуватися лише вмісту. Їх можна зосередити навколо інструментів чи продуктів в інтернет-магазині.

Будьте попереджені:

Існують буквально сотні тисяч веб-сайтів електронної комерції або інтернет-магазини. Переконайтеся, що ваша заповнює унікальну нішу, з детальною стратегією та новітні методи маркетингу виділятися з натовпу.

Як створити успішний інтернет-магазин / магазин?

 • Як зробити магазин WooCommerce (WordPress)
 • Як зробити магазин електронної комерції Shopify (Shopify)

10. Перегортайте веб-сайти (Створюйте -> Продайте -> Реінвестуйте)

Продайте свій веб-сайт (метод 10)Вірите чи ні, там майже завжди є ринок вашого веб-сайту.

Це означає, що якщо ви створили наступне (або, можливо, навіть продали кілька товарів або включили рекламу на свій сайт), ви можете продати його комусь іншому і зробити швидкий долар.

Якщо чесно, ми зазвичай не пропонуємо людям планувати гортати свій веб-сайт або блог (ми є великим шанувальником створення чогось довгострокового періоду).

Ви не можете заперечувати, наскільки це вигідно. Наприклад, якщо ваш веб-сайт заробляє 500 доларів на місяць, продаючи рекламний простір, ви, можливо, зможете продати сайт за 5000 – 10 000 доларів (що становить приблизно 12x – 22x щомісячний дохід).sellwebsite

Ще один цікавий варіант – продати готові сайти, Вони набагато дешевші, але гроші ще потрібно зробити.

Де я можу продати свій сайт?

На сьогоднішній день ми підрахували деякі найпопулярніші способи заробітку на вашому веб-сайті.

Але ми все ще лише просто дряпаючи поверхню.

Нижче наведено ще 23 способи заробити гроші на своєму веб-сайті.

(Майте на увазі, що деякі з них трохи підключений з вищезгаданими, але вони маленькі ‘з коробки’.)

Ще 23 способи монетизації вашого веб-сайту

23-способи заробляти гроші на своєму веб-сайті11. Продаж текстових посилань (НЕ РЕКОМЕНДОВАНО) – Є ще попит на рекламні текстові посилання (вірите чи ні). Але врахуйте, що це порушує Загальні положення та умови Google (це означає, що ви ризикуєте отримати штраф).

Щоб цього уникнути, просто дотримуйтесь кнопки “nofollow‘.

12. Налаштування “інформаційних запитів” – Інфоліки – це чудова альтернатива рекламі AdSense, яку дуже легко налаштувати. Мінус полягає в тому, що вони не високі в конверсії, а виплати (за клік) також досить малі.

13. Використовуйте віджети монетизації – Вони також дуже схожі на Google Adsense, тому їх варто спробувати як альтернативу.

14. Налаштувати RSS-рекламу. – Саме так вони звучать. Рекламний простір для продажу відповідає вмісту з RSS-каналу.

15. Подаруйте преміум-вміст за додаткові $$$ – Якщо ви виробляєте вигадливий, приголомшливий вміст, якого відвідувачі не можуть отримати достатньо… Ви завжди можете спробувати попросити їх заплатити за щось! (Божевільна концепція, так ?!) Я особисто добре плачу вміст преміум-класу. Майте на увазі – не просіть людей платити відразу. Натомість спочатку зосередьтеся на зростанні аудиторії та відвідувачів.

16. Створіть приватний форум або тренерські класи – Більшість із нас володіють унікальними навичками, якими можуть скористатися інші. Налаштування простого форуму чи занять – це простий спосіб допомогти іншим і одночасно отримати дохід.

17. Створіть дошку завдань – Налаштування робочої дошки на вашому веб-сайті – це ще один простий і простий спосіб збирання додаткових грошей, коли люди приймають різні пропозиції щодо роботи від різних компаній або приватних осіб.

18. Пропозиція консалтингова – Пропонування консалтингових концертів та надання послуг може допомогти вам заробити пристойні грошові суми, тоді як інші форми “пасивного” доходу потребують трохи часу для створення. Ви можете запропонувати ці послуги через електронну пошту, форум або навіть Skype.

19. Додайте сторінку «найміть мене» на своєму веб-сайті – Ваш новий веб-сайт або блог також є ідеальним місцем для розміщення ваших фрілансерських послуг. Демонстрація зразків або доказів минулої роботи допоможе значно збільшити ваші шанси прийняти на роботу.

20. Продаж або оренда внутрішніх сторінок – Вони не дуже поширені, але ви можете бути здивовані тим, що люди бажають взяти напрокат або витратити гроші!

21. Показувати спливаючі вікна – Спливаючі вікна можуть вкрай дратувати. Однак це ще один простий спосіб зробити це дещо швидкі гроші.

22. Використовуйте шафки для вмісту – ‘Блокування вмісту “схоже на приховування або захист фрагментів вмісту, поки відвідувач не вживе певних дій, щоб викупити його. Наприклад, можливо, ви хочете, щоб вони заплатили невелику суму, або, можливо, натисніть на рекламу.

23. Показувати аудіорекламу – Вони відносно нові і стають все більш поширеними. Особисто я цього не пробував. Але я прочитав деякі статті, і це, безумовно, виглядає перспективно.

24. Продам електронну книгу – Цей не є мозком. Багато людей продають електронні книги через свій сайт. Деякі приклади: Якщо у вас є веб-сайт про рецепти та приготування їжі, ви можете легко створити та продати власну книгу рецептів. Це ж стосується майже кожної ніші.

25. Створіть конференцію навколо свого веб-сайту – Багато роботи, але й величезна потенційна виплата.

26. Створити навчальну програму – Начебто перехрестя між продажем власного контенту та пропонуванням консалтингу чи послуг.

27. Веб-семінари, що сплачуються хостом – Подібно до останньої поради, яка значною мірою є поєднанням консалтингу через зміст та навчальну програму.

28. Створення сайту для членства – Ще один рівень на моделі “інфо-бізнес”, який має додаткову перевагу приносить постійний дохід.

29. Пропонуйте купони (із партнерськими посиланнями) – Люди з нетерпінням шукають знижки та промо-коди на все – від одягу до відпустки. Якщо ви можете (знайти та) запропонувати дійсну, ви також можете зменшити цей дохід.

30. Опитування господарів на вашому веб-сайті – Важко повірити, але легко зробити!

31. Пропонуйте писати концерти – Ви можете легко заробити $ 20 – $ 30 за написання статті на 500 слів для інших компаній або приватних осіб. Також є величезний потенціал для вільних носіїв різних мов, оскільки багато компаній хочуть, щоб їх веб-сайти перекладали ті, хто розмовляє рідною мовою.

32. Створіть платний каталог / сторінку компанії – Ви стягуєте плату з людей за те, що вони перелічились або підписалися на сторінку.

33. Просто скопіюйте те, що роблять інші – Наш особистий фаворит! ��


P.S. Якщо ви хочете використовувати цю інфографіку на своєму веб-сайті, сміливо робіть це.

 • Завантажте повну інфографіку тут (.png)

P.S.S. Якщо ви знаєте будь-які інші способи монетизації веб-сайтів, повідомте мене про це в розділі коментарів. Ми додамо його до списку та надамо вам кредит, додавши під нього своє ім’я.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map