15 кращих безкоштовних генераторів Favicon

Безкоштовні генератори Favicon


Що стосується вашого веб-сайту, то ваша стратегія брендингу має вирішальне значення для перетворення відвідувачів у клієнтів. Жодну дрібну деталь не слід не помічати. Сюди входить потреба створити піктограми фавікону, і вільний генератор фавікону може допомогти вам зробити ці.

Favicons – це невеликі піктограми зображень, які з’являються поруч із заголовком веб-сайту на вкладці вікна браузера.

Оскільки ви також можете використовувати їх як піктограми настільних додатків, вам потрібно принаймні кілька різних розмірів, які можна включити до типу файлів ICO favicon. У більшості випадків ви також можете встановити файл PNG як піктограму favicon.

Фаворити важливі, оскільки користувачі постійно шукають інформацію на кількох веб-сайтах одночасно на вкладках. Favicons допомагають користувачам ідентифікувати вміст та бренд швидше для отримання більш привабливого досвіду користувачів.

Отже, ось 15 безкоштовних онлайн-інструментів для генератора фавікону, а також більш детальна інформація про те, як створити іконки favicon та встановити їх.

Давайте копаємось.

Оптимальні практики роботи з файлом ICO в Інтернеті Favicon Generator

Коли ви хочете створити піктограми фавікону, перший крок – це дізнатися більше про них, включаючи їх вимоги та кращі практики.

Термін “фавікон” є портмантом “улюбленої ікони”. Це були іконки, які, як і сьогодні, відображалися із заголовком веб-сайту у верхній частині браузера.

За винятком того, що вони спочатку відображалися, коли користувач додав веб-сайт у свою папку “Улюблені”. Сучасні браузери називають цю папку вашими закладками.

Піктограма фавікону має бути певного розміру. Інакше веб-переглядачі та пристрої не використовуватимуть їх.

Необхідні мінімальні розміри:

 • 16 × 16 пікселів для браузерів
 • 32 × 32 пікселів для панелей завдань на робочому столі
 • 96 × 96 пікселів для піктограм Favicon для настільних програм
 • 180 × 180 пікселів для пристроїв iOS та Android

Майте на увазі, що ви можете вибрати між 16 × 16 пікселями та 32 × 32 пікселями. Якщо ви не надто переживаєте за брендинг, одного з цих розмірів зображення має бути достатньо.

Докладніше див Чит-лист Favicon.

Коли ви робите піктограму фавікон, корисно також дотримуватися наступних найкращих практик:

 • Вони повинні бути простими і не надто стилізованими, щоб їх було легко бачити в невеликих розмірах.
 • Виберіть один або два кольори для колірної гами. Максимум, не більше трьох кольорів.
 • Піктограми Favicon мають бути 8-бітовими або 24-бітними кольорами.
 • Дизайн піктограм фавікону не повинен містити багато ліній або літер.
 • Хоча ви можете мати прозорий фон, важливо зазначити, що пристрої Apple цього не дозволяють.
 • Піктограми Favicon повинні відповідати вашому існуючому бренду та логотипу.

Швидке створення логотипу, якщо у вас його немає

Як уже згадувалося раніше, непогано б ваш значок фавікону був прив’язаний до вашого бренду та поточного логотипу. Якщо у вас його ще немає, ви можете швидко зробити його, наприклад, за допомогою TailorBrand Логотип виробник.

Він може створити логотип для вас за допомогою AI. Після відповіді на кілька простих та швидких запитань щодо стилю логотипу, який ви хочете, включаючи шрифт, після підписки на безкоштовний акаунт, генерується кілька високоякісних, професійних та сучасних логотипів.

Приклад згенерованого логотипу з веб-сайту TailorBrand.
Приклад логотипу та альтернатив, зроблених за допомогою виробника логотипів TailorBrand.

Якщо ви знайдете вподобаний вам логотип, можете завантажити його до преміум-акаунта, щоб завантажити його. Хоча, ви можете скачати версію логотипу з фавіконом безкоштовно.

Ми перерахували 15 безкоштовних онлайн-виробників логотипів, якщо ви хочете перевірити й інші варіанти.

Кращі безкоштовні генератори Favicon: Інтернет-інструменти

Якщо ви прагнете створити власні піктограми фавікону, які є більш спрощеними, або ви просто хочете завантажити зображення та мати його відповідного розміру та перетворити у файл зображення ICO, ось кілька безкоштовних генераторів фавікону.

Вони не мають особливого порядку, оскільки у них є чудові варіанти, за допомогою яких можна створити піктограму фавікон за кілька кліків. Після створення фавікон з будь-яким із цих онлайн-варіантів вони можуть безкоштовно завантажувати та використовувати.

1) Favicon.io

Безкоштовний генератор Favicon.io

За допомогою цього безкоштовного генератора фавікону ви можете створювати піктограми фавікону з тексту, зображення чи смайликів.

За допомогою текстової опції ви можете вибрати колір та форму тла, сімейство та розмір шрифту, а також колір шрифту. Генератор Favicon використовує шрифти Google, у яких доступно 800+ шрифтів.

Крім того, ви можете завантажити файл для генератора favicon, щоб перетворити його у відповідний розмір. Або ви можете завантажити піктограму смайлика фавікону з гігантського списку параметрів.

Створений фавікон працюватиме для всіх браузерів та декількох платформ.

2) Favicon-Generator.org

Веб-сайт Favicon Generator, щоб створити фавікон.

Цей безкоштовний генератор Favicon надає можливість завантажувати файл зображення та вибирати між стандартними розмірами 16 × 16 пікселів для веб-браузерів або більшим розміром, який підходить для Android, Microsoft та iOS.

У вас є можливість зберегти поточні розміри зображення, а не змінювати розмір на квадрат. Тільки майте на увазі, що перевірка чи неперевірка цієї опції може перекрутити кінцевий результат вашого фавікону.

Тож краще переконатися, що ваше зображення вже майже близьке до площі.

3) Справжній генератор фавікону

Веб-сайт Real Favicon Generator для створення піктограм Favicon.

Цей безкоштовний генератор фавікону досить унікальний, оскільки це один із небагатьох у списку, який включає розділ попереднього перегляду симулятора браузера, щоб ви могли побачити, як виглядатиме ваш піктограма фавікону, як тільки його розмір та конвертований.

Ви також можете отримати розміри для всіх браузерів, платформ та більшості технологій.

Однак у цього генератора фавікону є лише можливість вибрати зображення для перетворення у піктограму фавікону.

4) Favicon.cc

Веб-сайт Favicon.cc

За допомогою цього безкоштовного генератора фавікону ви можете або завантажити зображення, щоб зробити фавікон, або ви можете створити власний значок фавікону, намалювавши його мишкою.

Ви можете вибрати кольори, які ви хочете використовувати за допомогою вибору кольорів, а також змінити прозорість піктограми фавікон.

Також є можливість створювати піктограми фавікону з анімацією. Також доступні такі налаштування, як розміщення анімації в циклі, редагування та видалення кадрів.

Цей генератор фавіконів також має режим попереднього перегляду, тож ви зможете побачити, як виглядає ваш фавікон, як тільки він буде готовий.

5) FaviconGenerator.com

Безкоштовний варіант генератора favicon.

Це простий безкоштовний генератор фавікону, куди ви можете завантажити зображення, а потім вибрати потрібний розмір. Це дуже базовий, але хороший варіант, коли ви хочете швидко створити піктограму фавікон, не метушившись із налаштуваннями та параметрами.

За допомогою цього генератора ви також можете зробити сітківку сітківки, яка працює з пристроями Apple Touch. Це вимагає трохи додаткової роботи, але всі інструкції детально описані на їх веб-сторінці.

6) Фавікоматичний

Веб-сайт Favicomatic, безкоштовний генератор фавікону.

Favic-o-Matic генерує фавікони, як ICO, так і PNG (також прозорі).

Ви можете завантажити зображення за допомогою цього безкоштовного генератора фавікону, а потім вибрати, чи слід завантажувати ICO-файл розміром 16 × 16 та 32 × 32 пікселів чи включати різні розміри, сумісні з усіма пристроями.

Існують також розширені налаштування, такі як можливість редагування кольору фону та деякі розширені варіанти сумісності.

7) Генератор Іонос Фавікон

Веб-сайт безкоштовного генератора Favicon

Генератор Ionos Favicon дозволяє намалювати піктограму фавікону, використовувати ініціали або завантажити зображення, яке ви хочете використовувати для створення фавікону.

У результаті виходить фавікон, який працює у всіх браузерах та пристроях. У ньому також є приємна область попереднього перегляду, де ви можете швидко побачити, як буде виглядати ваш фавікон в прямому ефірі.

8) Генератор веб-сайтів планети Favicon

Безкоштовний генератор фавікону веб-сайту Website Planet, щоб зробити фавікон.

Цей безкоштовний генератор Favicon пропонує варіанти завантаження зображення (JPG, PNG або GIF) або вибору з безкоштовної галереї попередньо виготовлених фавікон.

Можливо, важливо зазначити, що якщо ви хочете створити піктограми фавікону для свого бізнесу, ви, ймовірно, захочете створити фавікон, який є вашим логотипом чи подібним до нього. Коли ви це робите, він надає більш згуртований вигляд, який запам’ятовується.

Отже, вибір одного із попередньо виготовлених зображень може не підійти, тим більше, що інші сайти можуть використовувати саме той, який ви вибрали.

9) Генератор RedKetchup Favicon

Веб-сайт генератора червоного кетчупу Favicon

Для цього генератора є можливість завантажити зображення або створити зображення з текстом.

Якщо ви створюєте піктограми фавікону з текстом, існує безліч налаштувань, включаючи зміну сімейства шрифтів, розмір шрифту, колір тла, колір тексту, а також є регульована шкала для перемикання межі між квадратом та колом. Отже, ви можете масштабувати рамку, щоб мати закруглені краї різної округлості.

Також є інші можливості сумісності на різних пристроях.

10) Генфавікон

Створюйте піктограми фавікону за допомогою безкоштовного генератора фавікону на веб-сайті Genfavicon.

Цей безкоштовний генератор фавікону унікальний тим, що коли ви завантажуєте зображення, у вас є можливість обрізати, щоб зробити його фавіконом.

Також є вікно попереднього попереднього перегляду, щоб побачити, як буде виглядати ваша нова піктограма фавікон у прямому веб-переглядачі користувача.

Ви можете вибирати параметри розміру: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64 та 128 × 128 пікселів.

11) FavIcon.pro

Створюйте піктограми favicon за допомогою безкоштовного генератора favicon на веб-сайті Favicon.pro.

Ось ще один швидкий варіант, коли йдеться про безкоштовний генератор фавікону. Завантажуючи зображення для створення фавікону, ви можете вибрати розмір зображення, який ви бажаєте використовувати: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64 та 128 × 128 пікселів.

FavIcon дозволяє конвертувати JPG, GIF, PNG у тип файлу ICO, і ви можете використовувати його для перетворення піктограм додатків, значків робочого столу та фавікон на ваші веб-сайти.

12) Faviconr

Ви можете зробити піктограму favicon за допомогою безкоштовного генератора Faviconr.

Faviconr – ще один простий і швидкий варіант для безкоштовного генератора favicon.

Завантажте файл у форматі JPG, PNG або GIF та виберіть, чи бажаєте ви прозорий фон (ви можете створювати прозорі файлові файли лише у тому випадку, якщо ваш вихідний файл також є прозорим файлом PNG або GIF). Натисніть кнопку, збережіть файл, і ви закінчили.

13) ICOConvert

Веб-сайт IcoConvert

Цей безкоштовний генератор фавікону досить унікальний, оскільки після завантаження зображення, яке ви хочете використовувати для створення фавікону, ви можете його обрізати та надати стиль.

Існують варіанти формування межі в різні форми, включаючи квадрат, форму серця, квадратний центр, коло, нахилену форму серця або квадрат, а також вибір білої рамки.

Ви також можете завантажити файл favicon у вигляді ICO або PNG-файлу з декількома параметрами розміру, включаючи 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 96 × 96, 128 × 128, 192 × 192 та 256 × 256 пікселів. Також є можливість створювати піктограми фавікону для комп’ютерів Windows 7, 8, Vista та XP.

Цей безкоштовний генератор Favicon включає в себе також варіанти стиснення та перетворення файлів з PNG в SVG.

14) Генератор Wizlogo Favicon

Безкоштовний генератор фавікон Wizlogo для створення піктограм фавікону

Wizlogo – ще один простий варіант для безкоштовного генератора favicon. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати зображення для завантаження, а потім вибрати або 32 × 32 ICO-файл, або піктограму Favicon для Інтернету, iOS, Windows та Android. І ви зробили.

Wizlogo також може використовуватися як безкоштовний виробник логотипів.

15) FavICO

Веб-сайт Favico

FavICO – остаточний базовий варіант для безкоштовного генератора фавікону. Завантажте зображення, яке ви хочете використовувати для створення фавікону. Потім виберіть розмір 16 × 16 або 32 × 32 пікселів і натисніть кнопку створення. І це все.

Як встановити значок Favicon

Коли ви використовуєте один із безкоштовних генераторів фавікону для виготовлення піктограми фавікону, ви можете встановити його, щоб він міг відображатися для вашого веб-сайту.

Для звичайних сайтів, що не використовуються WordPress, або не для них, спочатку завантажте піктограму favicon у корінь вашого сервера.

Потім, починаючи з тегу файла index.html, використовуйте офіційний код нижче від W3C:

...


...

Просто не забудьте змінити “https://example.com/myicon.png” фактичним посиланням на вашу піктограму favicon.

Також змініть “image / png”, щоб відобразити тип файлу зображення, який ви використовуєте для фавікону.

Ось типи зображень для заміни “image / png”, які сумісні, якщо мова йде про створення фавікону:

 • Файл зображення PNG – зображення / png
 • GIF-файл зображення – зображення / gif
 • ICO файл зображення – зображення / значок x
 • Файл зображень SVG – зображення / svg + xml

Не забудьте зберегти файл.

У більшості випадків перераховані вище безкоштовні генератори фавікону також генерують потрібний вам код, який відповідає специфічним параметрам, наприклад, для анімації чи сумісності. Отже, якщо цей код не працює, ви можете звернутися до генератора фавікону, який ви використовували для створення фавікону для свого веб-сайту.

Автоматичне встановлення піктограми Favicon в WordPress

Для сайтів WordPress можна створити піктограму favicon, не використовуючи одного з перерахованих вище безкоштовних генераторів фавікону..

Ви можете використовувати будь-яке зображення, доки воно не менше 512 пікселів.

Щоб автоматично встановити його, увійдіть на свій веб-сайт WordPress та на інформаційну панель адміністратора, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд> Налаштувати.

Після завантаження програми “Customizer” натисніть на Ідентифікатор сайту в меню зліва. Тоді, під Піктограма сайту, клацніть Виберіть Зображення.

Настроювач у WordPress
Ви можете автоматично створювати піктограми Favicon у WordPress.

У спливаючому вікні натисніть на Завантажити файли вкладку, потім на Виберіть Файли. Виберіть потрібне зображення зі свого комп’ютера.

Клацніть Виберіть, потім обріжте зображення, якщо потрібно, і натисніть Обрізати зображення. Або ви можете залишити зображення таким, яким воно є, і натиснути Пропустити обрізання.

Потім збережіть зміни, натиснувши на Опублікувати кнопки в Customizer.

Вручну встановіть Favicon для сайтів WordPress

Щоб вручну встановити фавікон, який є ICO-файлом для WordPress, спочатку завантажте фавікон в корінь свого веб-сайту, а також корінь вашої поточної теми.

Переконайтеся, що файл названо як “favicon.ico”, інакше піктограма фавікону не відображатиметься.

Це має зробити хитрість, але деякі старі веб-переглядачі можуть не помітити ваш фавікон, тому є додатковий крок для забезпечення сумісності.

Знайдіть файл header.php через SFTP або на панелі управління хостинг-провайдера.

Відкрийте його та знайдіть рядок коду, аналогічний наведеному нижче прикладу:

...

...

Тоді, замініть його на код нижче або додайте його, якщо його немає:

...

...

Збережіть файл і все закінчено.

Підведенню

Щось таке маленьке, як піктограма фавікону, спочатку може здатися незначним, але це допомагає в розпізнаванні бренду та досвіді користувачів. Ці безкоштовні генератори фавікону повинні зробити трюк, щоб створити власні піктограми фавікону, які можна додати на ваш веб-сайт.

Щось ми пропустили? Залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map