123-reg хостинг огляд

123-reg – найбільший постачальник доменів у Великобританії, зареєстрований понад 3 мільйони доменних імен та розміщує понад 1,7 мільйона веб-сайтів.


Незалежно від вашого бізнесу, ви можете отримати його в Інтернеті 123-рег. Вони забезпечують виграшну комбінацію дуже високоякісних, технічно вдосконалених, але рентабельних онлайн-продуктів, таких як реєстрація доменних імен, розміщення веб-сайтів та хостинг електронної пошти, щоб допомогти будь-якому бізнесу розпочати свою онлайн-подорож. Розумні, ефективні та зручні в Інтернеті програми – це ключ, який дозволяє кожному, незалежно від рівня майстерності, розблокувати всю потужність Інтернету.

Більшість сервісів веб-хостингу на ринку в наші дні часто засліплюють клієнтів широким спектром функцій, інноваційними технологіями та іншим. Однак дуже мало хто може запропонувати те, що більшість людей шукає у веб-хостинговій компанії – всі потрібні інструменти та підтримку, поєднані в один простий пакет. Це те, що 123 Рег може поставляти своїм клієнтам свої веб-хостинг плани.

123REG логотип
ПОВЕРНЕННЯ
915
ШВИДКІСТЬ
780
ПІДТРИМКА
800
ЦІНА
945
ОСОБЛИВОСТІ
915
ЗЕЛЕНИЙ
850
ІННОВАЦІЙНИЙ
860

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг дозволив стати стандартом щодо веб-хостингу. Завдяки можливості віддаленого доступу та завантаження файлів клієнтам полегшується оновлення інформації свого веб-сайту, що робить його найважливішою частиною будь-якого веб-хостингу.

123 Reg пропонує швидкий та надійний хмарний хостинг, який забезпечує роботу вашого веб-сайту 24/7. Його швидкість забезпечує швидке завантаження всієї інформації на веб-сайті завдяки захищеному центру даних, який працює на мережевому з’єднанні 10 Гб / с. З іншого боку, його масивне сховище дає вам можливість налаштувати магазин, а також надає можливість отримати більше, якщо ви плануєте оновити до більшого веб-простору.

123 Хмарний хостинг Reg дозволяє отримувати доступ до вашого веб-сайту в будь-якому місці та в будь-який час. Він забезпечує швидку швидкість завантаження завдяки мережевому підключенню 10 Гб / с, а також надає вам широкий простір для зберігання даних, що надає вам можливість оновити, якщо виникне потреба.

Особливості безпеки

Вразливість в Інтернеті є однією з багатьох проблем, які наштовхуються на власників веб-сайтів. Саме тому функції безпеки веб-хостингу стали однією з багатьох речей, які клієнти шукають, коли вони користуються планом веб-хостингу..

Що стосується безпеки, 123 Reg пропонує різноманітні функції, які можуть допомогти захистити ваш веб-сайт. Компанія надає можливість блокувати IP-адреси та чорний список, щоб вони не мали доступу до вашого веб-сайту. Також є вбудований антивірус для вашої електронної пошти, щоб гарантувати, що нові електронні листи не містять вірусів.

123 Reg також пропонує програму під назвою Scanner Site, яка перевіряє ваш веб-сайт на наявність зараження зловмисним програмним забезпеченням або будь-якої вразливості, яка може бути використана для використання вашого сайту. Сканер сайту може навіть контролювати репутацію вашого домену, особливо якщо мова йде про список блокування спаму.

123 Функції безпеки Reg дозволяють забезпечити безпеку вашого веб-сайту від будь-якого зловмисного програмного забезпечення або інших онлайн-атак. Маючи у своєму розпорядженні широкий набір інструментів безпеки, ви впевнені, що вас охоплюють усі фронти.

Необмежена смуга пропускання

Компанії, що займаються веб-хостингом, як правило, обмежують пропускну здатність вашого веб-сайту залежно від плану, яким ви користуєтесь. Цього не відбувається з 123 Reg.

123 Reg пропонує необмежену пропускну здатність для всіх своїх хостинг-пакетів, починаючи від основного плану, аж до преміум-плану. Це забезпечує швидку передачу всієї інформації на ваш веб-сайт, покращуючи клієнтський досвід вашого 123 та зменшуючи затримку в завантаженні.

Найкраще в тому, що незалежно від того, наскільки великий розмір вашого веб-сайту, вам не доведеться платити будь-яку додаткову суму лише за додаткову пропускну здатність..

Завдяки необмеженій пропускній здатності, пропонованій у всіх пакетах веб-хостингу, 123 Reg забезпечує ефективність вашого веб-сайту завдяки швидкій та безпечній передачі даних на ваш сайт за вирахуванням додаткових витрат.

Один клік WordPress та хостинг додатків

WordPress став популярним вибором серед власників веб-сайтів – особливо блогерів – завдяки чистому та зручному інтерфейсу. Однак налаштувати його з веб-хостом може бути досить складно, особливо для тих, хто не має досвіду цього завдання.

123 Reg усуває цю клопоту через функцію хостингу одним клацанням WordPress, доступну в пакеті Business та Unlimited. Сумісний з обома Linux та Windows, ця функція дозволяє встановлювати WordPress лише одним натисканням кнопки, що дозволяє відразу почати користуватися своїм блогом чи веб-сайтом.

Інші додатки, які також можна інтегрувати таким чином, включають bbPress Forum, форму для надсилання електронної пошти, RoundCube Webmail, Umbraco 4.7 CMS, кошик MetaCart. Повний список програм перегляньте тут: БЕЗКОШТОВНЕ програмне забезпечення для вашого веб-сайту без кодування

123 Reg полегшує інтеграцію користувачів WordPress та інші сумісні програми в їх веб-хостинговій системі. Функція One-Click гарантує, що клієнтам не доведеться мати справу з будь-яким складним процесом налаштування.

Підтримка США

В наші дні компанії, як правило, передають за кордон свою команду підтримки клієнтів. Це призводить до проблем з комунікацією, які ускладнюють клієнтам отримання необхідної допомоги.

123 Reg ліквідує цю проблему, маючи команду персоналу, що базується на Великобританії, яка може надавати підтримку клієнтів по телефону, чат в прямому ефірі, який доступний з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00 або електронною поштою. Незалежно від того, чи це простий запит або складний випуск, який потребує невеликого усунення несправностей, ви впевнені, що отримаєте необхідну своєчасну допомогу, щоб виправити будь-яку проблему з веб-хостингом, з якою ви маєте справу..

123 Reg надає цілодобову підтримку клієнтів телефоном, чатом чи електронною поштою, щоб вирішити всі ваші проблеми, незалежно від того, наскільки вони великі чи маленькі. З усією командою підтримки, що базується в Великобританії, ви отримуєте якісне обслуговування клієнтів щоразу, коли ви телефонуєте.

Технічні

 • Необмежена смуга пропускання. Незалежно від того, отримуєте ви основний план або план преміум класу високого класу, ви гарантуєте необмежену пропускну здатність протягом усього свого перебування за допомогою 123 Reg.
 • Висока юзабіліті. Завдяки поєднанню блискавичного часу завантаження та нескінченному забезпеченню пропускної здатності, у ваших клієнтів не виникне жодних проблем із доступом та використанням вашого веб-сайту.
 • База даних для кожного плану. 123 Reg гарантує, що всі їхні плани мають власну базу даних, що дає вам можливість встановлювати та керувати програмним забезпеченням, таким як WordPress або інші програми електронної комерції та вмісту.
 • Обмежені облікові записи електронної пошти. Хоча кожен план 123 Reg надає клієнтам ряд поштових скриньок, лише його Безлімітний та Преміальний плани пропонують необмежену кількість рахунків. Для тих, хто скористався Основними та Бізнес-планами, ви не отримаєте стільки в порівнянні з іншими компаніями, що займаються веб-хостингом.
 • Малий простір для зберігання. Початковий веб-простір, відведений для вас 123 Reg, є досить малим порівняно з конкурентами. План Essential пропонує лише 10 Гб веб-простору, тоді як плани Бізнес та Преміум лише 100 ГБ. Тільки його необмежений план забезпечує необмежений простір у використанні.

Підтримка

 • Підтримка клієнтів на основі Великобританії. 123 Команда служби підтримки клієнтів Reg розташована у Сполученому Королівстві, тож якщо ви проживаєте там, допомога – це просто на відстані кілометра. Це усуває будь-які проблеми із спілкуванням, з якими ви зазвичай стикаєтесь, коли команда підтримки працює за кордоном.
 • Підтримка клієнтів на основі Великобританії. Незважаючи на те, що команда підтримки у Великобританії є перевагою, вона також працює проти 123 Reg, особливо якщо їх клієнти виїжджають за кордон. Незважаючи на те, що все ще можна зателефонувати на них, виклик на великі відстані лише для отримання технічної поради з часом коштуватиме їм дорожче.
 • Живий чат недоступний 24 години. 123 Reg має лише встановлений графік для своєї функції Live Chat. На відміну від інших чатів у прямому ефірі, які доступні 24 години на добу, їх функція чату в прямому ефірі доступна лише з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 19:00 за лондонським часом.

Ціноутворення

 • Гнучкі плани
 • Можна придбати щомісяця
 • Гарантія повернення коротких грошей. На відміну від інших веб-служб хостингу, 123 Reg надає невелике вікно можливостей скасувати дію вашого договору з ними. Якщо ви вирішите розірвати свій план, вам потрібно зробити це протягом 15 днів, щоб повернути гроші.

Всередині 123 Панель управління Reg

123 Панель управління Reg надає різноманітні функції, які допоможуть вам ефективно керувати веб-сайтом. Інструменти включають управління доменом, електронну комерцію, маркетинг та безпеку. Незважаючи на те, що панель надає необхідні інструменти для того, щоб рухатися, вона також пропонує інші корисні функції, які ви можете придбати.

Одним з основних інструментів панелі керування є інструмент File Manager. Засіб File Manager дозволяє редагувати HTML-файли вручну. Це стане в нагоді, якщо вам потрібно зробити кілька швидких змін на своїх сторінках на ходу або якщо у вас немає жодного програмного забезпечення для веб-створення..

Ще одна особливість, яку пропонує панель управління 123 Reg – це шаблони веб-сайтів. Хоча більшість шаблонів є основними в дизайні, якщо ви не до створення макету, ці шаблони будуть працювати для вас. Ці шаблони можна завантажити та потім завантажити через FTP після редагування. Вони також можуть бути змінені за допомогою інструмента «Менеджер файлів».

Незважаючи на те, що панель управління пропонує редагування вручну та заздалегідь відформатовані шаблони, одним з її недоліків є відсутність інструментів веб-хостингу, доступних на панелі. Інша стурбованість викликала необхідність використання кнопки Manage для доступу до всіх інструментів панелі управління. Якщо ви тут новий і не знаєте про це, відчуєте, що на панелі немає інструментів, якими ви могли б користуватися.

Оновлені плани на зразок бізнес-плану 123 Reg пропонує додаткові інструменти, включаючи AWStats, інструмент статистики веб-сайту, панель керування для бази даних MySQL, інструмент командного рядка, генератор JavaScript, валідатор HTML та Perl та бібліотеку зображень.

123 Панель управління Reg також пропонує інший інструмент під назвою Інструмент миттєвого пошуку. Інструмент Instant Site, який дає сотні шаблонів веб-сайтів залежно від типу веб-сайту, який ви хочете створити. Шаблони включають шаблон галереї фотографій, шаблон каталогу каталогу та блог, щоб назвати лише декілька. Миттєвий сайт також дає можливість додавати віджети та форми на ваш веб-сайт. Інструменти також пропонують два види оновлень – миттєвий сайт Plus за ціною 2,99 фунтів на місяць, що дає вам набір з 10 шаблонів та миттєвий сайт Pro, який пропонує 500 сторінок за 4,99 фунтів на місяць.

Одним з останніх інструментів, який можна інтегрувати за допомогою панелі управління 123 Reg, є Веб-сайт Builder. Хоча це не інструмент веб-хостингу, він надає вам засоби для створення веб-сайтів ефективніше за допомогою простого у користуванні інтерфейсу перетягування. За допомогою цього інструменту ви також можете включати на свій сайт посилання, кнопки, карти Google та кошики для соціальних мереж. Ціна на інструмент для створення веб-сайтів починається від 3,99 фунтів на місяць.

Прочитайте наш список оглядів кращих веб-хостингів Великобританії для отримання чудових рішень щодо розміщення веб-сайтів.

Пов’язані елементи

 • UK2.NET Огляд хостингу
 • Storm Internet хостинг огляд
 • Огляд хостингу Webfusion
 • Огляд хостингу eUKhost
 • Огляд хостингу Justhost
 • Огляд хостингу iPage
 • Огляд хостингу Dataflame
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map