12 “Найкращі” плагіни WordPress (безкоштовно та платно)


Кращі плагіни для WordPress


Завдяки правильному набору плагінів, включених у ваш бекенд, ви зможете значно (і миттєво) покращити функціональність, естетику та ефективність свого сайту як для себе, так і для своїх глядачів..

Однак, маючи безліч варіантів, доступних для пересічного веб-майстра, проблема пошуку найкращих плагінів WordPress може відчути все, але неможливо.

Зрештою, потрібен лише один примхливий рядок коду чи інсталяція, що перетворила ваш колись красивий і гладкий веб-сайт у змішаний безладний код, неміцні теми та порушений функціонал.

Не хвилюватися.

Ми зробили для вас весь важкий підйом, встановивши та переглянувши незліченна кількість Плагіни WordPress визначають раз і назавжди, які з них варті вашого часу, а які – ні.

Отож, без зайвих прихильностей, ось наш список найкращих 12 плагінів WordPress за 2020 рік.

1. Контактна форма 7

Контактна форма 7

Якщо вам потрібен плагін, який дозволить вам безперешкодно створювати та керувати декількома контактними формами, скористайтеся верифікацією reCaptcha та переконайтеся, що всі подання спаму відфільтровано за допомогою Askimet (докладніше про них за секунду), а потім Контактна форма 7 це останній плагін WordPress, який вам коли-небудь знадобиться.

Цей простий плагін дозволяє пропустити всі додаткові кодування, щоб ви могли швидко створювати та публікувати красиві контактні форми, завдяки яким ваші користувачі підірвуть вашу поштову скриньку.

Маючи понад 5 мільйонів активних установок, 1100 5-зіркових оглядів та низьку низьку ціну абсолютно безкоштовно, ми можемо пообіцяти вам, що ви не знайдете кращого плагіна контактної форми де завгодно на переплетеннях.

Отримайте контактну форму 7 від WordPress.org

Дізнайтеся, як встановити та використовувати контактну форму 7 на своєму веб-сайті WordPress (крок за кроком)

2. Йоаст SEO

Плагін Yoast SEO

Що стосується стаціонарної оптимізації пошукової системи, кілька плагінів можуть світити ефективність та функціональність Yoast SEO.

Якщо припустити, що ви вже проводили базові дослідження ключових слів, плагін Yoast проведе вас покроково через процес оптимізації вашого нового вмісту для пошукових систем..

Від щільності вашого цільового ключового слова до оптимізації заголовка та тегів h2, до базової читабельності та метаданих, Yoast SEO робить на сторінці пошукову оптимізацію настільки простою, щоб печеліст міг це зробити.

Ви можете завантажити безкоштовну версію тут або натисніть тут щоб дізнатися більше про плагін Yoast premium.

3. Акісмет проти спаму

Плагін проти спаму Askimet

Akismet Anti-Spam – це єдиний плагін, який вам знадобиться тримати спамерів і підтримувати довгострокову цілісність вашого сайту.

Плагін переглядає та фільтрує кожен коментар, який надається на вашому веб-сайті, надаючи історію статусу для кожного, щоб ви могли визначити, які коментарі були знайдені спамом від Askimet або модератора.

Ви також маєте можливість переглядати кількість затверджених коментарів для кожного користувача, переглядати URL-адреси в тілі коментарів та видаляти будь-які менш корисні посилання, які можуть виявитись.

Найкраща частина? Аскімет є безкоштовно завантажити і використовувати для всіх особистих сайтів і преміум-версії коштують копійки долара, що дозволяє зберегти ваш сайт красивим і без спаму, незалежно від вашого бюджету.

Отримайте Akismet від Akismet.com

4. WooCommerce

Плагін Woocommerce

Для тих із вас, хто вирішив пройти трохи менш звичайний маршрут із вашими пригодами електронної комерції (a.k.a. ні використовуючи Shopify), WooCommerce – це універсальна платформа електронної комерції з відкритим кодом для веб-майстрів WordPress.

Завдяки безлічі функцій, розширень та налаштувань, вбудованих у платформу, WooCommerce робить продаж на вашому сайті WordPress простішим, ніж будь-коли раніше.

Від їх великої кількості тем (усі вони надходять з необмеженим налаштуванням), до можливості продавати фізичні, цифрові та партнерські продукти, до незліченних інструментів оптимізації конверсій, вам буде важко знайти єдиний плагін, який може відповідати WooCommerce з точки зору зручності використання або ціни (всього 12,95 дол. США / місяць для найсучаснішого пакета).

Отримайте WooCommerce від WooCommerce.com

Дізнайтеся, як встановити та використовувати плагін WooCommerce WordPress (крок за кроком)

5. TinyMCE Advanced

tinymce розширений плагін

Якщо ви коли-небудь хотіли відслідковувати дані про трафік у реальному часі свого веб-сайту без входу та переходу на веб-сайт Google Analytics, то панель інструментів Google Analytics для WP – це плагін, який ви шукали..

Цей простий безкоштовний плагін дозволяє додавати, видаляти та переставляти кнопки, показані на панелі інструментів візуального редактора, надаючи можливість налаштувати до чотирьох рядків кнопок, які містять (але, звичайно, не обмежуються) шрифтом розміри, сімейство шрифтів, кольори тексту / фону, таблиці та багато іншого.

За допомогою натискання кнопки TinyMCE дозволяє вам істотно впорядкувати та спростити досвід роботи з WordPress, що означає, що ви можете зосередитись на тому, що вам найкраще, і залишити весь «пошук кнопки» позаду вас.

Завантажте TinyMCE Advanced з WordPress.org

6. Безпека WordFence

WordPence безпеки WP плагін

З розповсюдженням кібер-атак та злому веб-сайтів у 2018 році безпека веб-сайту має важливіше значення, ніж будь-коли раніше.

Пропонуємо як безкоштовну, так і платну версію Безпека WordFence надає вам доступ до безлічі інструментів, зокрема:

 • Перевірка і відновлення цілісності файлових файлів WordPress.
 • Сканування зловмисного програмного забезпечення, вірусів та запуску.
 • Брандмауер, що включає обмеження швидкості, блокування підроблених сканерів Google, IP-список білого списку та блокування IP-адрес.
 • Трафік у режимі реального часу, що включає Google-сканери, читачі RSS-каналів та всі інші сканери та боти. (Google Analytics не включає ці дані.)
 • Повідомлення електронною поштою про попередження та критичні проблеми.
 • Захист від злому злому.
 • І ще багато іншого.

Якщо ви стурбовані безпекою та цілісністю свого веб-сайту, WordFence Security дозволить вам спокійно відпочити, знаючи, що ваш веб-сайт, як і клієнти Allstate, у хороших руках.

Отримайте безпеку WordFence від WordFence.com

7. Карта сайту Google XML

плагін для Google XML sitemap wordpress

Ще один корисний плагін SEO для WordPress, Карта сайту Google XML допомагає пошуковим системам, таким як Google, Bing та Yahoo! (люди все ще використовують це, правда?), щоб краще індексувати ваш веб-сайт за допомогою спеціальної карти XML.

Як тільки ви встановите та активізуєте плагін, він автоматично створить файл XML-карти, що полегшить ботам пошукових систем перегляд, сканування та індексацію вашого сайту, щоб ви могли насолоджуватися підвищенням свого рейтингу та деяким додатковим «SEO-соком» На довгі роки.

Отримайте плагін Google XML від WordPress.org

8. WP Super Cache

Плагін WP Super Cache

У 2020 році швидкість вашого веб-сайту – це все. А за допомогою WP Super Cache можна швидко та безболісно збільшити базову швидкість вашого веб-сайту.

Цей безкоштовний і простий у використанні плагін створює статичні HTML-файли з вашого динамічного веб-сайту WordPress, тобто веб-сервер використовує що файл замість обробки важчих (і повільніших) скриптів PHP.

Завдяки номінальній ціні та простоті конфігурації, Супер кеш WP є важливим плагіном для будь-якого веб-майстра, який прагне збільшити швидкість свого веб-сайту та користуватися всіма перевагами, які випливають із ним.

Отримайте WP Super Cache від WordPress.org

9. Інформаційна панель Google Analytics для WP від ​​ExactMetrics

Інформаційна панель Google Analytics для плагіну wp

Якщо ви коли-небудь хотіли відслідковувати дані про трафік у реальному часі свого веб-сайту, не входячи в систему та не намагаючись переходити на лабіринтний веб-сайт Google Analytics, то на панелі керування Google Analytics для WP від ​​Exact Metrics (спробуйте сказати що тричі швидкий!) – плагін, який ви шукали.

Цей плагін дозволяє відстежувати не лише статистику трафіку в реальному часі та канали придбання, а й:

 • Сеанси, органічні пошуки, перегляди сторінок, статистика аналітики відмов
 • Місцеположення, сторінки, посилання, ключові слова, статистика аналітики 404 помилок
 • Статистичні канали трафіку, соціальні мережі, засоби руху, аналітика пошукових систем
 • Категорії пристроїв, браузери, операційні системи, роздільна здатність екрана, статистика аналітики мобільних брендів

А оскільки це безкоштовно для особистого та комерційного веб-сайтів, ви нічого не втрачаєте, натиснувши “завантажити‘І спробувати.

Отримайте Google Analytics WP від ​​WordPress.org

Дізнайтеся, як встановити та використовувати плагін Google Analytics WordPress (крок за кроком)

10. Плагін резервного копіювання UpdraftPlus WordPress

updraft плюс плагін WordPress

Для середнього веб-майстра немає нічого страшного (або жахливішого), ніж можливості втратити всю їх копітку роботу та вміст через несправне оновлення або випадкове флюкірування кодування..

На щастя, с Резервне копіювання WordPress UpdraftPlus, найвищий у світі (2400+ 5-зіркових оглядів та підрахунку) планового резервного резервного копіювання, ви можете покласти ці страхи та розлади за собою.

Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути «встановити» і відпочивати легко, оскільки всі ваші дані безперешкодно створюються в хмарі.

Отримайте UpdraftPlus з WordPress.org

11. Створення сторінки елементів

плагін конструктора теми для елементів

Якби Divi Builder і BoldGrid мали дітище, яке було перетворено на плагін WordPress, це буде Elementor Page Builder.

Elementor Page Builder – це один з найефективніших та найпростіших у користуванні плагінів для створення сторінок WordPress на сьогоднішній день..

Лише $ 50 / рік за один веб-сайт, Елементтор добре коштує грошей і дозволить швидко та професійно створити чудові сторінки.

Отримайте Elementor від Elementor.com

12. Стислі зображення та їх оптимізація

WP Smush стискає зображення

Ніщо не забруднить ваш веб-сайт або сповільнить ваші завантаження швидше, ніж негабаритні та неоптимізовані зображення.

На щастя, с Стислі зображення та їх оптимізація, ви можете стиснути, змінити розмір і оптимізувати всі зображення вашого веб-сайту за менш ніж день.

Просто натисніть тут, щоб дізнатися, чому стискання та оптимізація зображень Smush вважається найвищим найкращий безкоштовний плагін для стиснення зображень на ринку WordPress.

Отримайте WP Smush від WordPress.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map