10 найкращих тем журналу / новин WordPress, які вам сподобаються

Технологія забезпечує нам більш швидкі засоби комунікації – це один із способів переглянути швидко розвивається технологію навколо нас. Деякі люди навіть віддають перевагу ввімкненню ПК або гаджетів свого ПК та читають останні новини там, а не читають їх на друкованому папері. Якщо ви маєте на увазі щось подібне до попереднього, ми маємо правильні речі для вас саме тут.


WordPress – найкраща платформа для публікації контенту, як вважають деякі. WP – це насправді чудовий інструмент для використання у створенні веб-сайту новин. Нижче наведено 10 тем WordPress, які зробили б цю роботу за вас.

Хороші новини

Goodnews – це преміальна тема WordPress, яка має всі функції, необхідні для створення веб-сайту новин / журналів. Перш за все, він має конструктор сторінок із перетягуванням, що робить налаштування не тільки простішим, але й трохи веселішим, ви не думаєте? По-друге, пропонуємо вам безліч необмежених речей – необмежені кольори, бічні панелі та всі шрифти Google! По-третє, ця тема також є повністю чуйною, тобто чудово виглядає в будь-якому гаджеті! Найкраща частина останньої функції полягає в тому, що ви можете її вмикати / вимикати, коли завгодно, також!

Ярида

Перш за все, ви можете знати, що Jarida, чуйна тема WordPress, що спеціалізується на веб-сайтах з новин, журналів чи блогів, має 4,84 (у середньому) рейтингу покупців. Це має щось сказати про функції, які ця тема може запропонувати вам. У пакет вбудований конструктор HomePage з перетягуванням, що робить його більш ефективним для налаштування домашньої сторінки. З необмеженими кольорами на вибір, необмеженими бічними панелями, які ви можете додати, повноекранним фоном для відображення, 35 корисними користувацькими віджетами, що використовуються – цей рейтинг 4,84 справді виправданий.

Репро

Repro – це чиста та акуратна тема новин / журналів WordPress, яка, безумовно, варта кожної копійки. Вибираючи необмежену кількість кольорів під час налаштування профілю. Ви навіть можете перекласти свій веб-сайт цілком новою мовою з повною підтримкою локалізації, включеною в пакет тем. Окрім 10 областей віджетів, 8 віджетів, що займаються набором, необмежених та широких варіантів тем, що ще ви можете реально шукати у новині / журналі WordPress тема?

NewsPlus

NewsPlus – ваш ідеальний універсальний журнал / редакційна тема WordPress. Мало того, що він чуйний – завдяки чому ваш веб-сайт автоматично адаптується до розміру екрана гаджета, який використовує ваш глядач, – він також готовий до сітківки, а це означає, що він також чудово виглядає на HD-пристроях. Завдяки коробці / розтягнутій компоновці ви можете збільшити простір і створити з нього дійсно охайний веб-сайт. Він також готовий до WooCommerce 2.0+, що корисно, якщо ви хочете перетворити свій веб-сайт у веб-магазин. Я можу продовжувати розповідати про чудові особливості цієї теми, але я думаю, що краще, якщо ви самі їх переглянете.

Кайф

Buzz, безумовно, цікавий вибір для тих із вас, хто планує створити веб-сайт новин через WordPress. Ця тема WP містить домашню сторінку, що відповідає на неї, повністю відповідає вашій зручності. Вибирайте необмежену кількість кольорів у налаштуванні свого веб-сайту, використовуйте розширені віджети, скористайтеся слайдером домашньої сторінки Featured jQuery та багатьма іншими функціями, яким би ви не повірили. Завдяки широкій панелі параметрів тем ви навіть можете налаштувати все, що завгодно!

Алгарида

Algarida – чуйна тема новин / журналів WordPress, яка могла б вийти у фіксованому або рівномірному макеті, вибір залежить тільки від вас. Окрім того, що готова до перекладу та має підтримку RTL, ця тема WP має потужну панель і включено безліч шорт-кодів, щоб налаштування не було таким болем у шиї, як це традиційно. Ви можете вибрати необмежену кількість кольорів, усі шрифти Google тощо.

Арес

Ares – це шаблон для блогу, журналу чи газети для WordPress, який також проник у всі необхідні функції та багато іншого. Він оснащений чуйним дизайном, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваш веб-сайт виглядає як лайно на надмалих розмірах (або надвеликих) екранах. Він також постачається з 6 скінами, 2 макетами сторінок публікацій, спільним доступом до соціальних медіа та багато іншого. Створіть свій веб-сайт із функціями, які може запропонувати лише Ares.

Типова сітка

Typegrid – це не лише чуйна новина та тема журналу, вона також готова до сітківки! У ньому є чіткий і організований простір для розміщення вашої роботи. Крім того, у вас є безліч варіантів налаштування вашого веб-сайту, наприклад, в яку сторону веб-сайту розмістити бічну панель (ліворуч або праворуч), необмежені параметри кольорів акценту, необмежений віджет бічні панелі для додавання та багато іншого.

London Live 3-в-1

Ви, безумовно, зможете максимально використати цю тему, оскільки за допомогою програми Live Live 3-в-1 ви можете створити 3 різних типи веб-сайтів лише з однією темою WordPress! Створіть веб-сайт новин, журналів або блогу з цією темою. Окрім чуйності, вона також має 7 попередньо створених скінів, декілька повзунків, легкий переклад, включений файл PSD та багато іншого.

Новинки

Версія 1.6.1 Newses готова до SEO. Більше того, у Newses у вас є 4 змістовні модулі для роботи. Завдяки цій темі WordPress ви можете вибирати різні кольори для категорій з необмеженого вибору кольорів, списку статей у 2 стилях категорії та багатьох інших варіантів. вибрати з налаштування вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me