10 кращих тем електронної комерції для WordPress у 2016 році

На сьогоднішній день все більше власників бізнесу переїжджають або додають інтернет-магазини, де вони можуть скористатися ще більшою аудиторією та шукати інноваційні способи збуту та продажу своїх товарів та / або послуг в Інтернеті. Електронна комерція є однією з найбільш швидко розвиваються галузей у всесвітній павутині, і вона, схоже, не демонструє жодних ознак уповільнення. Насправді, більше людей користуються цією можливістю і продовжують знаходити чудові способи досягнення більш широкої клієнтської бази!


Власники малого бізнесу, безумовно, виграють від власного веб-сайту електронної комерції. Деякі з них можуть не мати інфраструктури для підтримки зростаючих сайтів настільки, наскільки їхні конкуренти з великими іменами, або не мають бюджету для найму професійних розробників, але за допомогою програми електронної комерції вони можуть конкурувати лобовими силами і навіть матимуть шанс виділятися з конкуренції. Сайт електронної комерції може творити чудеса, які ніколи не може зробити фізичний магазин! Це особливо актуально, якщо ваш сайт побудований на найпотужнішій системі управління вмістом, WordPress.

WordPress – найкращий вибір для тих, хто прагне створити потужний веб-сайт для вашого бізнесу, оскільки він має ряд тем, розроблених з урахуванням електронної комерції. Якщо ви серйозно ставитесь до створення імені для себе та свого бізнесу в Інтернеті, ви не можете помилитися з красиво оформленою, повнофункціональною темою WordPress. Далі представлені найбільш продавані та найпопулярніші теми електронної комерції WordPress на ThemeForest, починаючи від простих тем електронної комерції до багатоцільових шаблонів. Ви впевнені, що в цьому списку ви знайдете ту, що відповідає вашим потребам в інтернет-маркетингу, так що без додаткової приналежності, ось топ-10 найкращих тем електронної комерції 2016 року для WordPress!

WooPress – чуйна тема електронної комерції WordPress

WooPress – чуйна тема електронної комерції WordPress – це преміальна тема, створена та розроблена відомою групою розробників та дизайнерів тем WordPress., 8Тема. Це один з останніх бестселерів на ThemeForest, під категорією eCommerce. Тема оснащена великою кількістю класних варіантів макета та розширеною панеллю параметрів тем, де ви можете налаштувати вигляд теми відповідно до ваших потреб та уподобань. Це гладке та сучасне рішення для всіх, хто хоче продавати та продавати продукти в Інтернеті.

WooPress є повністю чуйним та готовим до сітківки, з гарним та адаптивним дизайном, завдяки якому веб-сайт безперебійно працює на будь-якому пристрої, від ПК до смартфонів. Цю тему також надзвичайно просто налаштувати, і вона оптимізована для пошуку, щоб допомогти вашому бізнесу швидко розвиватися в різних пошукових системах, таких як Google. Тема розроблена з урахуванням мінімалізму, підкреслюючи ваші товари, щоб клієнти могли легко вибирати та купувати товари у вас. Тема регулярно оновлюється разом із останніми тенденціями електронної комерції WordPress, тому очікуйте, що завжди буде крок попереду конкуренції. Тема навіть укомплектована преміальними плагінами, такими як Revolution Slider та Page Builder, а також власними шорт-кодами та віджетами 8Theme для функцій, що не існують. Повний огляд читайте тут.

ShopKeeper – чуйна тема WordPress

Коли ви запускаєте веб-проект із приголомшливим продуктом, то ви неодмінно створите дивовижні речі! Розроблений найкращим розробником теми WordPress, Отримати Bowtied, ShopKeeper – чуйна тема WordPress – це ідеальне рішення для тих, хто прагне створити повністю чуйний веб-сайт електронної комерції з ідеальним дизайном та широким функціоналом.

Крама магазинів – чудовий приклад теми WordPress, яка ретельно створена для задоволення вимогливих потреб розробників WordPress та власників сайтів, які хочуть створити потужний веб-сайт для своїх клієнтів. У темі є все, що, можливо, знадобиться для початку нового веб-проекту. Це не проста тема електронної комерції – це багатоцільова тема, яка дозволяє створювати широкий спектр веб-сайтів, від інтернет-магазину до портфоліо. Незважаючи на свою простоту, він має сміливий дизайн, який обов’язково спокусить відвідувачів. Домашня сторінка може похвалитися повним екраном, повзунком на обличчі, завдяки преміальному плагіну Revolution Slider, який безкоштовно упакований з темою. Якщо для вас це занадто багато, не хвилюйтесь, тому що ви можете легко змінити це, оскільки Shopkeeper включає 10 різних макетів домашньої сторінки, а також попередньо зроблену сторінку Coming Soon! Є ще десятки макетів для сторінок магазинів, демонстрацій товарів, блогів та багатьох інших. Тема також має широкий набір стилів заголовків та повністю настроювані варіанти дизайну, тому у вас не буде проблем із повноцінним функціонуванням сайту та його запуском за лічені хвилини.

Найкраще, що Shopkeeper повністю сумісний із плагіном електронної комерції WooCommerce, а також із плагіном WPML, що робить його готовим до перекладу. Навігація дуже проста, і вона також повністю чуйна! Це добре задокументована тема, яка постачається за життєву підтримку розробників теми, а також регулярні оновлення. Це ідеальна тема як для власників магазинів, так і для розробників! Повний огляд читайте тут.

Aurum – мінімалістська торгова тема

Aurum – мінімалістська тема покупок – це проста, але потужна інтегрована премійна тема WooCommerce Робітник, дует надзвичайно талановитих розробників тем WordPress. Тема створена для того, щоб забезпечити користувачам та їхнім покупцям безперебійний досвід покупок в Інтернеті, який можна використовувати для всіх типів сайтів електронної комерції – від бутіків та книжкових магазинів, до технічних магазинів та дитячих магазинів. Це ретельно продумана, гнучка преміальна тема електронної комерції, покликана допомогти вам створити надшвидкий веб-сайт.

Aurum – відмінний вибір для тих, хто має продукти для демонстрації в Інтернеті. Незважаючи на те, що у нього є багато макетів блогу, тема безумовно просвічує в його дизайні, орієнтованому на електронну комерцію. З його допомогою ви зможете ефективно демонструвати свої продукти на домашній сторінці за допомогою блоків вмісту. Можливості безмежні – від показу найпопулярніших товарів, до показу, що продається та що найвищого рейтингу. Aurum постачається з демонстраційними версіями, стилями заголовків та макетів сторінок, які ви неодмінно зіпсуєте на вибір, коли налаштуєте вигляд свого сайту. За допомогою інтегрованого плагіна Visual Composer ви отримаєте доступ до безлічі корисних шорт-кодів та інших розширених параметрів налаштування..

Aurum має повністю чуйний і готовий до сітківки дизайн, з підтримкою декількох популярних плагінів-слайдерів. Він також чудово працює з популярними платформами соціальних медіа та сумісний із плагіном WPML. Найкраще, що він повністю інтегрований з популярним плагіном електронної комерції WooCommerce! Зараз простіше, ніж коли-небудь, продавати та продавати свою продукцію світовій аудиторії. Тема має чистий, яскравий та мінімалістичний вигляд, який ефективно підкреслює ваші пропозиції. Ефекти паралакса додають трохи піцци до вже надзвичайно красивої теми WordPress. Повний огляд читайте тут.

Північ | Тема електронної комерції

Північ | Тема електронної комерції – це найбільш продавана преміальна тема WordPress, створена невеликою, але потужною командою розробників тем під назвою Паливні теми. Тема зосереджена на забезпеченні прекрасного досвіду клієнтів. Він може похвалитися спрощеним, мінімалістичним дизайном з хорошим використанням білого простору. Він вітає відвідувачів сайту повним повзунком на домашній сторінці, окрім смачно створених ефектів паралакса, які ідеально поєднуються з рештою елементів та працюють над створенням гладкого загального вигляду.

Тема стає ще більш потужною, оскільки вона інтегрована із плагіном WooCommerce, включаючи кілька інших інструментів, які максимально покращують її дії, такі як PDF-рахунок-фактура, доставка тарифних ставок, динамічні ціни та знижки та фільтр продукту. До пакета також входить плагін Visual Composer, що дозволяє легко налаштувати зовнішній вигляд вашого сайту. А за допомогою плагіна WPML ви можете легко продавати свою продукцію будь-якому клієнту у світі. Це правильно, це багатомовна мова!

Північ – це дійсно чудова тема, з якою можна працювати, особливо якщо ви хочете продемонструвати багато продуктів в Інтернеті. Це 100% чуйний і дуже простий у використанні та налаштуваннях. Ви навіть можете встановити демонстрацію лише одним клацанням миші! Повний огляд читайте тут.

Королівський – багатоцільова тема WordPress

Королівський – багатоцільовий WordPress Тема – ще одна чудова пропозиція від 8Тема. Це чиста, професійна та зручна для користувачів тема електронної комерції, яка дозволяє вам створити веб-сайт своєї мрії за допомогою декількох налаштувань тут і там. Він має елегантний дотик до нього, з великою кількістю функцій та опцій, які дозволяють створювати майже будь-який веб-сайт, від простого особистого блогу до повномасштабного корпоративного сайту.

У компанії Royal ви знайдете всі інструменти, які ви очікуєте від найвищої преміум-теми, зокрема Revolution Slideshow, Mega Menu, Page Builder, а також шорт-коди та віджети 8Theme, якими ви можете скористатися. Всі елементи налаштовані та готові перенести ваш досвід WordPress на наступний рівень. Більше того, він має повністю чуйний макет, на якому всі сторінки чудово працюють на всіх сучасних пристроях, від ПК на великих екранах до смартфонів і планшетів. Завдяки їх функції інсталятора та зразковому вмісту, ви можете легко створити повноцінний веб-сайт електронної комерції за 10 хвилин! Повний огляд читайте тут.

Кисень – Тема WordPress WooCommerce

Oxygen – тема WooCommerce WordPress – це ще одна тема Робітник що заслуговує на місце в топ-10 найкращих тем електронної комерції для WordPress. Він повністю інтегрований з WooCommerce і створений виключно для інтернет-магазинів. Тема має безліч функцій та опцій, що дозволяють налаштувати її зовнішній вигляд за допомогою розширеної панелі параметрів теми.

Oxygen дозволяє вибирати з 4 різних стилів заголовків, необмежених шрифтів та кольорових схем; і навіть налаштувати налаштування магазину та блогу. Створіть унікальний макет сторінки за допомогою плагіна Visual Composer, який доступний безкоштовно з цією темою. Крім цього, ви також отримаєте повзунок Revolution безкоштовно, що дозволяє створювати слайд-шоу, що привертають увагу, для демонстрації найкращих продуктів. Повний огляд читайте тут.

Венедор – WordPress + Тема WooCommerce

Тема Venedor – WordPress + WooCommerce – це преміальна тема електронної комерції, розроблена та розроблена компанією Теми SmartWave, популярна веб-компанія, яка спеціалізувалася на створенні найбільш продаваних тем WordPress та Magento. Це повністю чуйна та готова для сітківки тема, яка проста у використанні та налаштування. Тема – найпопулярніший продавець у ThemeForest, і є ідеальним вибором для веб-сайтів із блогами, бізнесом, електронною комерцією та портфоліо. Багато розробників також використовують цю тему як вихідну точку для різних користувацьких веб-проектів.

Venedor оснащений потужною панеллю адміністрування, яка дозволяє створити повністю функціональний сайт електронної комерції, навіть не торкаючись жодного рядка коду. За допомогою 14 макетів та 6 кольорових скінів ви можете швидко налаштувати зовнішній вигляд теми відповідно до ваших уподобань. Більше того, він укомплектований преміум-плагінами, що дозволяє додатково розширити функціональність свого сайту, зокрема WooCommerce, LayerSlider, Revolution Slider та Visual Composer. Це економія понад 100 доларів! Поговоримо про преміальну тему, яка пакує удар! Повний огляд читайте тут.

Містер Кравець – чуйна тема WooCommerce

Містер Кравець – чуйна тема WooCommerce – ще одна дивовижна премійна тема Отримати Bowtied. Як і очікувалося від найвищого розробника тем, пан Tailor не розчаровує своїм повністю чуйним, орієнтованим на дизайн підходом, який допомагає користувачам розповісти чудову історію та продавати продукти в Інтернеті красиво та ефективно.

Містер Tailor, побудований з урахуванням інтернет-магазинів, має потужну панель параметрів тем із програмою Visual Page Builder, яка дозволяє легко налаштувати зовнішній вигляд теми. Він укомплектований безліччю готового демонстраційного контенту, зокрема Startup, Wide / Boxed Style, Lookbook, Parallax, Indie та багато іншого. У ньому також є багато стилів заголовків, сотні веб-шрифтів Google, дочірні теми, інтеграція Adobe TypeKit і теж готовий переклад. Він також включає плагіни преміум-класу, такі як плагін Revolution та Visual Composer, що дозволяє заощадити близько 50 доларів. Тож якщо ви плануєте створити інтернет-магазин, який дозволить вам виділитися з натовпу, ви ніколи не помилитесь із містером Кравцем. Повний огляд читайте тут.

GoodStore – Тема WooCommerce

GoodStore – Тема WooCommerce, безсумнівно, одна з найкращих преміальних тем електронної комерції WordPress, яка коли-небудь потрапляла на ринок. За короткий огляд зображень, що попередньо переглядаються, ви відразу вразитесь їх попередньо розробленими макетами домашньої сторінки та іншими цікавими функціями. Розроблена професійною студією WordPress, JawTemplates, GoodStore – це багатофункціональна тема WordPress, яка постачається з 22 різними скінами та демонстраційними версіями, в комплекті з демонстраційним вмістом. Він також перекладений на 7 мов. Тема регулярно оновлюється, щоб легко працювати на всіх популярних веб-браузерах та пристроях, а також на останніх оновленнях WordPress.

GoodStore – це SEO та мобільний доступ, що означає, що ви можете легко створити потужний інтернет-магазин, до якого легко отримати доступ, незалежно від того, яким пристроєм користуються ваші клієнти та відвідувачі сайту. Він має плоский, сучасний та готовий до сітківки дизайн, з необмеженими кольорами, шкурами та варіантами компонування. Тема також укомплектована конструктором перетягування сторінок RevoComposer, який є потужним менеджером компонування, який дозволяє налаштувати та налаштувати майже будь-який аспект теми. GoodStore оптимізований для роздрібної продукції, відгуків покупців та рейтингів продукції. Завдяки сучасному та гнучкому дизайну, ви можете використовувати GoodStore для демонстрації будь-яких видів товарів, включаючи одяг, електроніку, книги, іграшки, ювелірні вироби, аксесуари, товари для здоров’я, товари для домашніх тварин та багато іншого. Повний огляд читайте тут.

Тема електронної комерції Blaszok

Тема електронної комерції Blaszok, розроблена компанією Massive Pixel Creation (MPC), є найбільш продаваною темою WordPress, яка є не тільки красивою, але й простою у користуванні та повністю настроюваною. З самих попередніх зображень видно, що ця тема розроблена так, щоб відповідати практично будь-якому веб-сайту.

Blaszok – чуйна і готова до сітківки тема, яка чудово виглядає на будь-якій роздільній здатності та на всіх сучасних пристроях. Він також підтримує WooCommerce, а це означає, що ви можете легко створити потужний веб-сайт електронної комерції з плавним досвідом покупок. Тема також дозволяє заощадити понад 100 доларів, оскільки вона вже в комплекті із плагінами преміум-класу, такими як плагіни Visual Composer та Revolution Slider. Розробники тем також уклали в пакет багато корисних спеціальних шорт-кодів та доповнень. Blaszok також готовий до WPML, а це означає, що ви можете легко використовувати цей дивовижний багатомовний плагін і перекладати свій сайт на будь-яку мову, яка вам подобається, щоб ви могли задовольнити міжнародну базу клієнтів.

Blaszok дуже простий в установці та налаштуваннях, має повну документацію та безкоштовну підтримку та оновлення, тому ви завжди в курсі останніх тенденцій електронної комерції. Повний огляд читайте тут.

Якщо ви серйозно ставитесь до того, щоб перейняти своє підприємницьке починання на наступний рівень, то ви точно будете в руках з цими топ 10 преміум темами WordPress, розробленими спеціально для сайтів електронної комерції. Ми знаємо, що шукати ідеальну тему, щоб відповідати вашим потребам, непросто, і, безумовно, є багато факторів, які слід врахувати спочатку, перш ніж поринути і придбати преміальну тему WordPress. Будьте впевнені, проте, що перераховані вище теми були ретельно підібрані нашою командою і, безсумнівно, є найкращими та найбільш рейтинговими преміальними темами електронної комерції в ThemeForest. Ці теми принесли тисячі продажів, із суцільними 5-зірковими рейтингами від клієнтів, які більш ніж задоволені тим, що вони можуть запропонувати. Нехай кількість продажів говорить сама за себе, і нехай ці найпопулярніші теми преміум-класу допоможуть вам створити приголомшливо красивий і потужний веб-сайт електронної комерції, який обов’язково принесе прибуток в момент запуску його в Інтернеті.

Якщо ви хочете створити добре розроблений веб-сайт електронної комерції без клопоту з кодуванням або наймом професіонала, нехай цей всебічний перелік 10 найкращих тематичних електронних комерцій 2016 року для WordPress направить вас у правильному напрямку. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map