10 кращих програмного забезпечення IDE

Кращий посібник з програмного забезпечення IDEІнтегроване середовище розробки (IDE) – це програмне забезпечення, яке об’єднує основні інструменти, необхідні для тестування та написання програмного забезпечення. Без IDE розробнику доведеться вибирати та керувати всіма цими інструментами окремо, але IDE об’єднує всі ці інструменти як єдину рамку чи послугу. Потрібно сказати, що IDE допомагає роботі веб-розробників бути точнішими та швидшими.


У цьому посібнику ми познайомимо вас із 10 найкращими варіантами розробки веб-сайтів IDE, які містять насичену функцією підтримку з декількома мовами коду.

Перш ніж розпочати, давайте відповімо на поширене запитання “Що таке ІДЕ?” більш детально, а також як вибрати найкращий IDE для ваших конкретних потреб. 

Давайте копаємось.

Що таке ІДЕ?

Інтегроване середовище розробки (IDE) – це програмне забезпечення, яке можна завантажити на комп’ютер. Вони розроблені для того, щоб упорядкувати процес розробки веб-сторінок, як згадувалося раніше.

IDE включає ці основні особливості:

 • Текстовий редактор – IDE – це текстовий редактор, який включає кілька інших специфічних функцій.
 • Укладач або перекладач – Інтегрована програма, яка переводить ваш код на машиночитану мову. Це дозволяє виконувати ваш код, який називається виконанням сценарію. Перекладач – це програма, яка включена. Її мета полягає у виконанні коду без необхідності його першої компіляції.
 • Побудувати чи інтегрувати – Це включені способи автоматизації необхідних процесів.
 • Налагоджувач – включена програма, яка перевіряє ваш код на помилки, щоб ви могли їх вирішити.
 • Виділення синтаксису – Частини вашого коду відображаються кольорами, які відповідають різним елементам, таким як властивості, теги, атрибути та всі інші. Це допомагає полегшити сканування коду і побачити, де ви зробили невеликі помилки, наприклад, забувши закрити тег.
 • Графічний інтерфейс користувача (GUI) – Це екран, який читається людьми, і це легко для навігації та виконання завдань. Він може включати кнопки, меню та інші подібні елементи замість просто тексту та опцію введення текстової команди.
 • Інші можливі функції – Багато ІДЕ розробляють та включають нові функції, які інші ІДЕ можуть не пропонувати.

Як знайти потрібний IDE для вас

Вибираючи IDE, який ви хочете використовувати, важливо спершу визначити, що вам потрібно. Це тому, що кожен IDE може відрізнятися між пропонованими функціями.

Це також означає, що ваш улюблений IDE може відрізнятися від ваших однолітків, тому просто виберіть той, який працює для вас в кінці дня.

Особливості, які вам можуть знадобитися у вашому виборі для найкращого IDE

Ось короткий перелік можливих функцій, які можуть знадобитися поза типовими компонентами IDE, як зазначено раніше:

 • Мовна підтримка програмування – Обраний вами IDE повинен підтримувати мови коду, необхідні для ваших проектів.
 • Настроювані текстові редактори – Деякі IDE пропонують можливість редагувати графічний інтерфейс.
 • Блок тестування – Це можливість мати можливість додавати макетні об’єкти до розділів вашого коду, щоб його можна було протестувати відразу, не спочатку заповнюючи цей розділ.
 • Бібліотека вихідного коду – Деякі IDE мають ресурси, які включають скрипти та вихідний код, які ви можете використовувати.
 • Діагностика помилок та звіти – Якщо вам потрібні виявлення та перерахування помилок для вас, то це особливість, яку слід враховувати у виборі для найкращих проектів веб-розробки IDE.
 • Заповнення коду – Багато ІДЕ можуть розумно закінчити ваш код для вас. Наприклад, IDE може виявити, коли ви готові закрити тег, і закриє його, щоб заощадити ваш час.
 • Інтеграції та плагіни – за допомогою GitHub і Apache’s Subversion
 • Пошук коду – Ви можете швидко шукати свій код для того, який елемент ви хочете.
 • Ієрархічні діаграми – Ваші файли можна налаштувати та відображати в ієрархії для великих проектів, що містять багато файлів та сценаріїв, які працюють разом певним чином. Відображення діаграми ієрархії допоможе вам побачити порядок виконання файлів, а також які файли та сценарії пов’язані один з одним.
 • Розробка моделей (MDD) – Це процес, коли розробник створює модель того, що вони хочуть кодувати, тоді IDE допомагає вам його кодувати. Після цього IDE до деякої міри автоматизує налагодження та тестування, тож вам простіше робити ще одну налагодження та тестування самостійно.

Не забудьте зазначити, які функції вам потрібні, коли ви переглянете найкращий IDE для веб-розробки нижче.

10 найкращих IDE для веб-розробки

У цьому списку зосереджено найпопулярніші, потужні, багаті на функції та, як результат, найкращі варіанти IDE.

1. Візуальна студія

Який найкращий IDE для веб-розробки? Visual Studio, безумовно, знаходиться у верхній частині списку.

Visual Studio IDE є одним з найпопулярніших і найкращих доступних варіантів веб-розробки IDE. Він використовує AI, щоб дізнатися з ваших правок під час кодування, щоб він міг закінчити свої пропозиції – е, рядки коду.

Крім того, ви можете співпрацювати зі своєю командою в прямому ефірі під час редагування та налагодження. Ви також можете ділитися серверами, терміналами та коментарями.

Visual Studio підтримує розробку веб, мобільних пристроїв, додатків та ігор, ASP.NET, Python, Node.js, C ++, Unity, а також підтримку Azure.

Ви також можете створювати середовища для розробки в хмарі та багато іншого, використовуючи для Windows, Mac, Android, iOS, Інтернету та в хмарі.

2. IntelliJ IDEA

Один з найкращих IDE для веб-розробки, IntelliJ IDEA.

IntelliJ IDEA  це, безумовно, одна з найкращих IDE для Java. Він фокусується на особливостях, які допоможуть вам бути максимально продуктивними, не захаращуючи графічний інтерфейс.

Він індексує ваш код, щоб дати відповідні пропозиції та доповнити код для вас. IntelliJ IDEA також автоматизує декілька завдань, які в іншому випадку будуть дратівливо повторюватися.

Все це і мішок мікросхем, ер, комп’ютерні чіпи, тому що він має дивовижний нестандартний досвід і його не потрібно просто використовувати для Java.

Хоча він зосереджений на ньому, він все ще чудовий для SQL, JPQL, HTML, JavaScript та інших мов, в тому числі, коли ви вводите мову в літеральний рядок. Ви все ще отримуєте всі переваги цього IDE.

3. Aptana Studio 3

Веб-сайт Aptana Studio 3, який є одним з найкращих варіантів розробки веб-IDE.

Aptana Studio 3 є одним із найкращих доступних варіантів веб-розробки IDE, а також із відкритим кодом.

Ви можете налаштувати графічний інтерфейс, він має вбудований термінал, інтеграцію Git, налагоджувач, а також майстра розгортання. Автозаповнення також доступне для HTML, CSS та JavaScript.

4. PyCharm

Веб-сайт PyCharm

PyCharm в першу чергу є однією з найкращих IDE для Python, але премійна версія також підтримує інші мови для веб-розробки.

Він перевіряє помилки під час кодування, а також має автозаповнення. Він має витончений, мінімальний графічний інтерфейс для безперебійного розвитку, а також перевіряє якість вашого коду, щоб переконатися, що його до нюхання.

5. PhpStorm

Веб-сайт PhpStorm

PhpStorm є ще одним варіантом розгляду одного з найкращих IDE для веб-розробки. Він орієнтований на PHP, але повністю підтримуються мови фронтального типу, включаючи HTML 5, CSS, Sass, Less, JavaScript тощо.

Вона також включає підтримку головного програмного забезпечення для створення веб-сайтів, таких як WordPress, Drupal, Joomla !, Laravek та інші.

Легко орієнтуватися, має автозаповнення коду, інструменти налагодження та тестування, а також швидкий (і безпечний) рефакторинг.

6. WebStorm

Веб-сайт WebStorm

WebStorm входить до списку як один з найкращих IDE для веб-розробки, оскільки він відмінний для JavaScript. Він включає не лише автоматичне завершення коду та виявлення помилок у реальному часі, але також має відладчик, тестування блоків та багато інтеграцій, таких як Git, GitHub, Mercurial та інші.

Він швидко завантажується під час запуску і може автоматизувати безліч стомлюючих завдань для підвищення продуктивності.

7. NetBeans

Що таке IDE, який ідеально підходить для веб-розробки? NetBeans.

Ви не можете мати список найкращих IDE для веб-розробки без включення NetBeans. Це один з найпопулярніших варіантів найкращого IDE, тому що це програмне забезпечення для Java, JavaScript, PHP, HTML 5, CSS тощо.

Він також допомагає створювати веб-сайти, що не містять помилок, виділяючи код не лише синтаксично, але й семантично. Він також має багато потужних інструментів рефакторингу, будучи відкритим кодом.

8. Затемнення

Веб-сайт Eclipse

Ця стаття також не була б повною без згадування Затемнення. Це, в основному, відкритий і керований спільнотою IDE для Javascript, але є інструменти, наприклад, HTML, CSS.

Його учасники включають Google, Netflix, Facebook, GE та Walmart. Отже, ви можете бути впевнені, що отримуєте одне з найкращих IDE для веб-розробки.

9. RubyMine

Веб-сайт RubyMine

RubyMine фокусується на Ruby та Ruby on Rails, але він також розроблений під JavaScript, CSS, Sass, Less тощо. Він має синтаксис та виділення помилок, заповнення коду, розширений пошук будь-якого класу, файлу чи символу та швидку навігацію, щоб назвати лише деякі функції.

10. Комодо IDE

домашня сторінка komodo IDE

Комодо IDE  є однією з найкращих IDE для веб-розробки, але це преміальний варіант. Він має безліч функцій, включаючи автозаповнення, візуальний налагоджувач, тестування блоків, доповнення, командна співпраця, інструменти управління проектами та інше.

Він підтримує Git, Mercurial, Subversion, CVS, Perforce та Bazaar, а також усі мови програмування.

Який найкращий IDE для веб-розробки?

Як згадувалося раніше, коли ви хочете дізнатися, який найкращий IDE для веб-розробки, все зводиться до ваших конкретних потреб. Потреби всіх людей у ​​своїх проектах різні. Ваш вибір для найкращого IDE може не збігатися з вашим колегою.

Нічого страшного. Іноді найменша особливість робить світ різницею.

Найкращі альтернативи IDE

Якщо ви переглядаєте список функцій, які зазвичай мають IDE, і ви думаєте: “Це для мене занадто багато”, є інші варіанти.

Там не тільки є інші IDE, але є також текстові редактори, які мають деякі спільні риси з популярними, досить потужними IDE, які можуть бути достатніми для ваших потреб.

Ось короткий список найкращих варіантів IDE для перевірки:

На вашу думку, який найкращий IDE для веб-розробки? Який вибір вашого найкращого IDE для ваших конкретних потреб? Ви все ще запитуєте себе: “Що таке ІДЕ?” Поділіться своїм досвідом у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map