10 дивовижних безкоштовних та преміальних плагінів для WordPress Facebook

З моменту запуску Facebook у 2004 році він породив цілком новий вид соціальних медіа. Зараз це найбільша соціальна спільнота у світі, мільйони людей щодня використовують її. А оскільки це найпотужніша платформа соціальних медіа, обов’язково потрібно підключити веб-сайт WordPress до Facebook, щоб ви могли приєднатися до ще більшої аудиторії.


Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти та потенційні люди знали вас краще і постійно підтримували зв’язок з вами, вам потрібно кілька плагінів, щоб зробити речі набагато простішими. Нижче наведено список 10 дивовижних безкоштовних та преміальних плагінів WordPress Facebook, які ви можете використовувати для інтеграції Facebook у свій веб-сайт. Подивіться, як вони можуть вам допомогти.

Насолоджуйтесь!

повторно

reEmbed надає веб-сайтам спеціалізовані відеоплеєри, аналітику в реальному часі та рекомендації щодо вмісту, використовуючи єдиний рядок коду. Це дозволяє веб-сайтам контролювати всі свої відео, включаючи все, що вбудовується з YouTube, Facebook, Vimeo та Dailymotion.

Facebook Chat

Facebook Chat – це дивовижний безкоштовний плагін WordPress Facebook, який дозволяє інтегрувати систему чату Facebook у свій веб-сайт або блог. Він додає панель, схожу на чат у Facebook, яка з’явиться в нижньому правому куті вашого сайту. Користувачі можуть увійти за допомогою свого акаунта у Facebook та розпочати чат. Це все просто!

Додати посилання на Facebook

Цей плагін WordPress працює за допомогою автоматичного додавання посилань на пости або сторінки, що публікуються на вашій стіні, сторінках або групах у Facebook. Це простий у використанні та налаштуванні. Ви навіть можете налаштувати спосіб відображення посилань у своєму акаунті Facebook. Заголовок URL – це заголовок публікації, а опис посилання – уривок (або частина тексту публікації, якщо такої немає). Ви також можете налаштувати зображення посилання або ви можете дозволити Facebook вибрати для вас.

PlayPops для WordPress

PlayPops для WordPress використовує силу Facebook та YouTube для швидкого зростання аудиторії. Плагін показує спливаюче вікно перед вашим відео на YouTube, з проханням прочитати приєднатися до вашої сторінки у Facebook, коли вони призупиняють відео. Це цікавий спосіб попросити їх сподобатися вашій сторінці!

Facebook все в одному

Цей віджет WordPress дозволяє відображати настроюваний кадр, який збирає додатки соціальних мереж Facebook разом, з можливістю відображати чи не відображати їх у вашій бічній панелі чи області віджетів. Цей плагін постачається з короткими кодами майже всього, що ви хочете розмістити у своїй публікації. Він також має функцію Like і Share, а також інтеграцію каналів Twitter.

NextGEN Facebook

NextGEN Facebook – це безкоштовний плагін для WordPress Facebook, який гарантує, що ви представляєте свій вміст найкращим чином, незалежно від того, яким чином ваша публікація ділиться на різних сайтах соціальних медіа – будь то за допомогою кнопок спільного доступу на сторінці, надбудов / розширень веб-переглядача, або посилання, що надсилаються безпосередньо в публікаціях часової шкали та приватних повідомленнях. Цей плагін дає вам повний контроль над інформаційними потребами сканерів соціальних веб-сайтів, тим самим покращуючи рейтинг пошуку вашого веб-сайту в Google, а також соціальну залученість та рейтинг кліків у Facebook та інших платформах соціальних медіа. Більше того, він пропонує багато популярних кнопок соціального обміну!

Віджет останніх коментарів у Facebook для WordPress

Цей преміальний плагін для WordPress Facebook дозволяє відображати список останніх коментарів Facebook зі свого веб-сайту, на домашній сторінці або у зоні віджетів.

Facebook Like Button від BestWebSoft

Кнопка Facebook Like Like дозволяє додавати кнопку “Follow” найпростішим можливим способом. Тож якщо ваш бізнес чи життя тісно пов’язані з вашим обліковим записом Facebook, то цей плагін – ідеальний вибір для вас. Він постачається з простими та простими у використанні функціями та параметрами. За допомогою декількох клацань ви можете додати кнопку “Подобається Facebook” на своєму веб-сайті чи в блозі.

Кілька сторінок і груп публікацій FaceBook

Це ще один преміальний плагін WordPress, який дозволяє відображати останні публікації на сторінках Facebook, у віджеті бічної панелі вашого веб-сайту. Ви можете додати стільки сторінок Facebook, скільки вам подобається, і навіть ви можете налаштувати колір віджета, рамки, тексту та URL-адреси. Він сумісний з Internet Explorer, Chrome, Firefox, Operan та Safari.

Спеціальні ворота вентиляторів Facebook

Користувальницькі вентилятори Facebook – це преміальний плагін WordPress, який дозволяє додавати спливаюче вікно накладання на головну сторінку та публікації на вашому веб-сайті чи в блозі. Цей плагін допоможе вам створити базу шанувальників. Завдяки великій базі шанувальників ви можете збільшити трафік на своєму веб-сайті.

Бонус: FB Viral Downloader

Цей безкоштовний плагін WordPress є потужним маркетинговим інструментом, який дозволяє кінцевим користувачам завантажувати файли з вашого веб-сайту, щоб ваш вміст передавався вірусно в Інтернеті. Посилання для завантаження відправить користувачів на сторінку входу у Facebook, де вони можуть завантажити файл та поділитися вашим вмістом у Facebook. Таким чином, ви можете переконатися, що кожне завантаження допоможе зробити ваш вміст вірусним. Це простий, але потужний метод здобути широку популярність за допомогою Facebook.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map